Styl


 • Plníme sny o exkluzivním cestování Plníme sny o exkluzivním cestování
  Styl Luxus Hotel Svět Lidé

  Plníme sny o exkluzivním cestování

  Náplň dovolené nemusí mít vždy formu katalogového zájezdu. Občas člověk zatouží po něčem neobyčejném, po zážitku střiženém přesně na míru, po dobrodružství, jež zanechá nádherné a neopakovatelné vzpomínky. Právě taková přání dokáže vyslyšet cestovní kancelář Exclusive Tours. Čím vším umí tato společnost své zákazníky mile překvapit, nám přiblížil její výkonný ředitel Dominik Kohel.

  07. 12.2023

 • Hýčkání u Dolomitů Hýčkání u Dolomitů
  Styl Sport Hotel Svět Lidé

  Hýčkání u Dolomitů

  Toužíte se obklopit ničím nerušenou vyrovnaností přírody? Vydejte se do wellness resortu Quelle Nature Spa nabízejícího výjimečné procedury a dechberoucí panoramata, která si stejně jako uklidňující vůni dřeva můžete užít ve zcela novém exkluzivním střešním spa zhotoveném převážně z přírodních materiálů.

  01. 12.2023

 • My Happy Hearts My Happy Hearts
  Styl Design Česko Praha Hodinky

  My Happy Hearts

  Jemná srdce, která lze nosit samostatně, ale i seskládaná jako stylový doplněk. To je nová kolekce šperků z dílny proslulé hodinářské a klenotnické společnosti Chopard, jež doplnila zamilovaný symbol 18karátovým zlatem a tančícími diamanty. My Happy Hearts se stává diskrétním symbolem emancipované generace, ale také znakem znovuobjeveného vztahu k sobě samému.

  23. 10.2023

 • Požitky bez hranic Požitky bez hranic
  Styl Sport Hotel Svět

  Požitky bez hranic

  Každodenní život moderního člověka je přeplněn smyslovými vjemy všeho druhu. Svět se točí stále rychleji a lidé jsou pod neustálým tlakem. Nové Spa ATMOSPHERE by Krallerhof je místem, které má právě tomuto tempu čelit. Pocit prostoru, velkorysost, organický designový jazyk architektury, redukovaný barevný svět materiálů a vybavení umožňují proudění energií, a prospívají tak relaxaci a regeneraci.

  22. 09.2023

 • Uvidím, čím ještě překvapím Uvidím, čím ještě překvapím
  Styl Design Luxus Lidé

  Uvidím, čím ještě překvapím

  Gordana Glass je světově uznávaná umělkyně, které učarovala práce se sklem. Její umělecké objekty jsou oceňovány jako vzácné dary pro významné osobnosti. Vedle toho se ale začala profilovat také jako interiérová designérka s nevšedními skleněnými objekty velkých rozměrů. Při příležitosti dalšího ročníku golfového turnaje našeho magazínu – 9. ročník Real- Treuhand & Travel Fever Golf Cup, pro nějž Gordana opět vytvořila originální trofeje – jsme ji požádali o rozhovor.

  09. 09.2023

Další strana

Developed by MadFox design