Luxus


 • Spánek na prvním místě Spánek na prvním místě
  Bydlení Design Luxus Praha

  Spánek na prvním místě

  Plnohodnotný spánek je dar, který si můžeme nadělit i my sami. Stačí pro něj vytvořit vhodné podmínky. Jednou z těch nejzásadnějších je vhodné lůžko. V showroomu Naty Naty společnosti Rosendahl s.r.o. lze vybírat z rozmanité škály nejen luxusních postelí nejlepších světových značek, ale také z veškerého kvalitního příslušenství vhodného do Vaší ložnice.

  16. 03.2024

 • Tisíce zážitků Tisíce zážitků
  Styl Luxus Hotel Restaurace Svět

  Tisíce zážitků

  Jedna z nejkrásnějších horských scenérií Dolomit se otevírá z italského městečka Ortisei. Fascinujícímu výhledu se můžete oddávat třeba z pohodlí skvěle hodnoceného hotelu Gardena Grödnerhof Hotel & Spa. Po tři generace jej vede rodina Bernardi, která své hosty hýčká perfektním servisem, skvělými službami a dokonalou kuchyní včetně michelinské restaurace Anna Stuben.

  08. 03.2024

 • Oddech v polské režii Oddech v polské režii
  Styl Bydlení Luxus Hotel Svět

  Oddech v polské režii

  Pouhé dvě a půl hodiny jízdy autem dělí pražské milovníky luxusního relaxu od vyhlášeného spa hotelu Dr Irena Eris situovaném v polském lázeňském městečku Polanica Zdrój. Pětihvězdičkový hotel je po celé Evropě známý nejen díky prvotřídním masážím a procedurám, ale také pro exkluzivní služby a restauraci servírující vytříbené lokální pokrmy.

  05. 02.2024

 • Dvě patra přepychové péče Dvě patra přepychové péče
  Styl Česko Luxus Praha Lidé

  Dvě patra přepychové péče

  V centru Prahy mezi Pařížskou a Maiselovou ulicí vyhledávají praví požitkáři špičková kosmetická ošetření, produkty Sisley nebo dokonalý klid ve spa zóně. Maison Sisley Praha, kde se jim toto všechno nabízí, se rozprostírá na dvou designově vytříbených patrech kombinujících francouzskou ležérnost s českou historií i současností.

  22. 01.2024

 • Chateau Mcely Chateau Mcely
  Styl Luxus Hotel Restaurace

  Chateau Mcely

  Únik od shonu a ruchu velkoměsta uprostřed Svatojiřského lesa a pětihektarového anglického parku v malebné vesničce Mcely jen necelou hodinu jízdy z centra Prahy ve směru na Mladou Boleslav.

  15. 01.2024

Další strana

Developed by MadFox design