Lidé


 • Plníme sny o exkluzivním cestování Plníme sny o exkluzivním cestování
  Styl Luxus Hotel Svět Lidé

  Plníme sny o exkluzivním cestování

  Náplň dovolené nemusí mít vždy formu katalogového zájezdu. Občas člověk zatouží po něčem neobyčejném, po zážitku střiženém přesně na míru, po dobrodružství, jež zanechá nádherné a neopakovatelné vzpomínky. Právě taková přání dokáže vyslyšet cestovní kancelář Exclusive Tours. Čím vším umí tato společnost své zákazníky mile překvapit, nám přiblížil její výkonný ředitel Dominik Kohel.

  07. 12.2023

 • Hýčkání u Dolomitů Hýčkání u Dolomitů
  Styl Sport Hotel Svět Lidé

  Hýčkání u Dolomitů

  Toužíte se obklopit ničím nerušenou vyrovnaností přírody? Vydejte se do wellness resortu Quelle Nature Spa nabízejícího výjimečné procedury a dechberoucí panoramata, která si stejně jako uklidňující vůni dřeva můžete užít ve zcela novém exkluzivním střešním spa zhotoveném převážně z přírodních materiálů.

  01. 12.2023

 • Mariánky jsou unikátní Mariánky jsou unikátní
  Česko Hotel Lidé

  Mariánky jsou unikátní

  Mariánské Lázně jsou vyhlášeným místem úlevy od mnoha zdravotních problémů. Občas se ale zapomíná na jejich pozitivní vliv na psychickou stránku klientů a na léčebné programy, jež pomáhají s úlevou od civilizačních chorob. Že pobyt v Mariánských Lázních pomáhá v mnoha ohledech, nám potvrzuje sama primářka MUDr. Ph.D hotelu Nové Lázně společnosti Ensana Hotels Markéta Hovorková.

  27. 11.2023

 • PALOMA PALOMA
  Česko Hotel Restaurace Praha Lidé

  PALOMA

  V centru obce Průhonice, která se nachází nedaleko Prahy, najdete moderní francouzskou restauraci Paloma, která je propojena se stylovým hotelem a fantastickou pekárnou a cukrárnou. Už na první pohled nikoho nepřekvapí, že si potrpí na vysokou kvalitu a čerstvost potravin. Nejen však českých, ale i francouzských. Důraz na detail a silný gastronomický zážitek je dílem šéfkuchařky Alexie Falcone.

  15. 11.2023

 • Developer of Different Developer of Different
  Bydlení Design Česko Lidé

  Developer of Different

  Jednou z nejprogresivnějších developerských společností v České republice je Trigema. Její projekty čím dál výrazněji propojují stavitelství a estetický vzhled staveb. Zakladatel společnosti, jediný akcionář a předseda představenstva investiční skupiny Trigema Marcel Soural nám přiblížil filozofii jejího přístupu k developmentu.

  10. 11.2023

 • Splňte si svůj sladký sen Splňte si svůj sladký sen
  Česko Praha Lidé

  Splňte si svůj sladký sen

  Když se spojí zlaté české ručičky s kvalitní italskou čokoládou a prvotřídními surovinami, výsledkem je jedinečný chuťový zážitek pro ty nejmlsnější milovníky sladkých delikates.

  12. 10.2023

Další strana

Developed by MadFox design