Relais & Châteaux Rosengarten Kuchařský Olymp Relais & Châteaux Rosengarten Kuchařský Olymp

Relais & Châteaux Rosengarten Kuchařský Olymp

12. 07.2021

Požitky v Rakousku můžete potkat na každém kroku. V tomto směru je alpská republika naprostou špičkou. Ovšem dokonalá symbióza skvělého kuchařského umění, nádherného designu a vysoké úrovně hotelových služeb čeká hosty jen v hotelu Relais & Châteaux Rosengarten v Kirchbergu uprostřed Kitzbühelských Alp.

Hotel řídí sympatický mladý pár Simon Taxacher a Sandra Kobald. Jejich společná vášeň pro dokonalost každého detailu se odráží jak v celém interiéru hotelu, tak v kulinářské nabídce. Zatímco Sandra Kobald jistí bezvadný chod hotelu, kouzlí Simon Taxacher neuvěřitelné lahůdky, které večer co večer fascinují nejen hotelové hosty, ale i návštěvníky z celého okolí.  

 

Lehkost designu
Moderní lifestylová koncepce hotelu skvěle harmonuje s alpským prostředím. Dokonalý pocit klidu a odpočinku vyzařuje i z použitých materiálů – od speciálně upraveného dřeva, nejjemnější kůže až po útulné dekorační textilie. Vše je dílem Simona Taxachera samotného. Je vidět, že fantazie a cit pro krásu se může uplatnit nejen v gastronomii, ale i pojetí interiéru.  

     

 Slavnost smyslů
Takřka mystická atmosféra hotelových lázní hosta přenese do světa klidu a harmonie. Finská sauna, mramorová parní lázeň a vkusně zařízená prostorná odpočívárna zprostředkovávají dokonalou pohodu. Kdo dává přednost naprostému soukromí pro dva, může zvolit Rosen-Privat-Spa-Suite, kde si může vychutnat peelingové masáže, uvolňující aromatické lázně a vitalizující masáže, doprovázené lukulskými hody z hotelové kuchyně. 

Simon Taxacher

Kuchyně Simona Taxachera byla oceněna pěti kuchařskými čepicemi podle Gault Millaua. Jeho kuchařská filozofie zní: vysoce kvalitní výrobky připravit nejjednodušším způsobem. S úžasným citem dokáže vytvořit harmonii mezi alpskou a středomořskou kuchyní korunovanou nejlepšími rakouskými víny. A to hostům dokazuje každý den: ať při večerních menu o pěti chodech nebo během dne ve stylové restauraci Bistro-Restaurant Rosengarten. 

https://www.rosengarten-taxacher.com

 

Fotogalerie


Podobné články


 • Dubajské Expo s tváří Thora Dubajské Expo s tváří Thora
  Styl Svět Lidé

  Dubajské Expo s tváří Thora

  Za necelý měsíc začne v Dubaji světová výstava Expo 2020, na niž jsme si museli kvůli epidemii koronaviru rok počkat. Jak ale naznačuje nová globální kampaň společnosti Emirates, výstavní událost roku nám to bohatě vynahradí.

  14. 09.2021

 • Falkensteiner Spa Resort Mariánské Lázně Falkensteiner Spa Resort Mariánské Lázně
  Česko Sport Hotel Restaurace Lidé

  Falkensteiner Spa Resort Mariánské Lázně

  Po 15 letech úspěšného provozu prošel letos hotel rozsáhlou rekonstrukcí. Všechny pokoje jsou vybaveny v moderním a elegantním stylu. Nechybí ani pokoje s terasou, kde si můžete vychutnat svoji ranní kávu na lehátku s výhledem do hotelové zahrady. Nově byly zařízeny i rodinné pokoje se dvěma oddělenými ložnicemi a dvěma samostatnými koupelnami. Nejen díky těmto změnám je Falkensteiner Spa Resort Mariánské Lázně nově součástí Premium Collection, exkluzivní skupiny deseti výběrových hotelů, zářících v třicetičlenné hotelové rodině Falkensteiner.

  10. 09.2021

Developed by MadFox design