Přímo na sjezdovce Přímo na sjezdovce

Přímo na sjezdovce

05. 12.2022

Hned vedle lanovky Galzigbahn uprostřed sjezdovek leží čtyřhvězdičkový superior hotel Mooser pověstný vytříbenou kuchyní, tyrolskou pohostinností a prvotřídním wellness.

Existuje mnoho způsobů, jak si užít hory, ale tento je naprosto geniální. Elegance, styl a pohodlí korunované tzv. možností ski in – ski out: Ráno se neprobudíte na horách, ale doslova na hoře, ve výšce 1 404 metrů nad mořem přímo na sjezdovce nad resortem St. Anton. Po domácí snídaní nazujete lyže a můžete si vychutnat první obloučky na upravené sjezdovce, kde před vámi nikdo ten den ještě nejel. A večer zase dojedete až přímo k hotelu, který nabízí nejvyšší komfort v každém detailu a prvořadé služby.

Relax pod hvězdami

Tohle místo se prostě nepodobá ničemu, co jste dosud zažili. Deset elegantně zařízených dvoulůžkových pokojů a sedm exkluzivních apartmánů kombinuje to nejlepší z rustikálního tyrolského stylu se současným designem a vytváří stylové ubytování. Hotelové lázně MOOSER nabízí suchou horkou saunu, skalní saunu a parní lázeň. Venkovní bazén s nekonečným okrajem vybudovaný na skále Gorge je skutečným zlatým hřebem hotelu. Z hotelové restaurace OOben im Moser se otevírá dechberoucí výhled na okolní hory i na město. Kulinářský tým této à-la-carte restaurace umně spojuje to nejlepší z tyrolské a rakouské kuchyně s moderními gastronomickými trendy. Jak lépe zakončit den než v místním baru přímo pod hvězdami.

https://www.mooserhotel.at

Fotogalerie


Podobné články


 • Péče o sladké dědictví Péče o sladké dědictví
  Styl Luxus Hotel Svět Lidé

  Péče o sladké dědictví

  Vídeň – dáma plná půvabů habsburské monarchie vítá obdivovatele svých krás. Mezi ně patří i slastné sladké dědictví tvůrce jedinečného dortu, pana Franze Sachera. Jeho syn vystavěl vyhledávané lahůdce skvostný stánek – Hotel Sacher. Byl by jistě hrdý i na současnost, neboť o království rodiny Sacherů pečuje velmi vážená a podnikavá dáma, paní Elisabeth Gürtler. Citlivě střeží odkaz rodiny a jméno Sacher, z nějž se stala uznávaná značka prestižních hotelů. Vedle Vídně jej nalezneme také v Salzburgu, a dokonce i jako lákavý Sacher Alpine Resort v Seefeldu.

  16. 03.2023

 • Obertauern
don’t worry, ski happy
Obertauern
don’t worry, ski happy

  Obertauern don’t worry, ski happy

  Toto heslo určitě platí uprostřed fantastického salcburského světa hor v Obertauern se zhruba 100 kilometry dokonalých sjezdovek, zárukou sněhu od konce listopadu do začátku května a nejlepšího aprés-ski – a to už i v roce 1965, kdy Beatles přijeli do Obertauernu natočit videoklip k písni Help.

  10. 03.2023

Developed by MadFox design