Zdenek’s Oyster bar Zdenek’s Oyster bar

Zdenek’s Oyster bar

11. 06.2021

Milovníci seafoodu v nejvyšší kvalitě to nemají v suchozemské zemi jednoduché. Přímo v srdci Prahy se ale nachází místo, které právě na tomto konceptu postavilo svou nabídku a uspělo: Zdenek’s Oyster bar. Od roku 2011 nabízí fine dining gastronomii založenou na kombinaci surovin nejvyšší kvality, fusion receptech inspirovaných Asií, moderních technik a lokálních ingrediencí. Základem zdejší nabídky jsou pochopitelně ústřice v nejvyšší kvalitě – ať už v klasické podobě nebo v některé z nápaditých fusion úprav. S ústřicemi se pochopitelně snoubí „bublinky“, v Oyster baru si hosté mohou vybrat z neuvěřitelných 180 druhů champagne, od známých champagne domů po méně známé značky vyráběné v malých, rodinných vinařstvích. Pro milovníky kreativního fine diningu je navíc vždy připravena sezonní nabídka jídel vytvořených zdejším šéfem kuchyně Davidem Vláškem. Přijďte si vychutnat zdejší neopakovatelnou atmosféru a kuchyni!

http://www.oysterbar.cz

Fotogalerie


Podobné články


 • Prezident, který láká k odpočinku Prezident, který láká k odpočinku
  Česko Sport Hotel Restaurace

  Prezident, který láká k odpočinku

  Návštěva Karlových Varů je vždy jedinečným zážitkem. O tom by mohlo vyprávět nepřeberné množství jejich návštěvníků, včetně známých osobností a vládců. Jeden Prezident zde dokonce sídlí. Najdete jej jen kousek od hlavní kolonády. Luxury Spa & Wellness Hotel Prezident patří mezi nejmladší karlovarské hotely, a i když je postavený teprve nedávno, nabízí mnoha lety osvědčenou lázeňskou péči pod dohledem těch nejzkušenějších odborníků. Pokud hledáte místo k dokonalému odpočinku na pár dní nebo si chcete dopřát skutečný lázeňský pobyt, je hotel Prezident****S skvělou volbou!

  22. 09.2021

 • Falkensteiner Spa Resort Mariánské Lázně Falkensteiner Spa Resort Mariánské Lázně
  Česko Sport Hotel Restaurace Lidé

  Falkensteiner Spa Resort Mariánské Lázně

  Po 15 letech úspěšného provozu prošel letos hotel rozsáhlou rekonstrukcí. Všechny pokoje jsou vybaveny v moderním a elegantním stylu. Nechybí ani pokoje s terasou, kde si můžete vychutnat svoji ranní kávu na lehátku s výhledem do hotelové zahrady. Nově byly zařízeny i rodinné pokoje se dvěma oddělenými ložnicemi a dvěma samostatnými koupelnami. Nejen díky těmto změnám je Falkensteiner Spa Resort Mariánské Lázně nově součástí Premium Collection, exkluzivní skupiny deseti výběrových hotelů, zářících v třicetičlenné hotelové rodině Falkensteiner.

  10. 09.2021

Developed by MadFox design