Zážitky ve vzduchu Zážitky ve vzduchu

Zážitky ve vzduchu

23. 11.2020

Díky svým dynamickým schopnostem si vrtulník Bell 407 získal reputaci spolehlivého a všestranného stroje, který navíc ve Švýcarsku výrazně zjednodušuje přístup do malebné hornaté krajiny a ohromuje jak místní obyvatele, tak nadšené zákazníky z celého světa svými letovými možnostmi. Přestože v alpské zemi létá celá řada strojů Bell, které plní nejrůznější úkoly, tak Bell 407 GXi na sebe upoutal velkou pozornost operátorů i zákazníků.

Kromě toho, že je vrtulník vhodným dopravním prostředkem do horského terénu, tak napomáhá omezit i osobní kontakt, což je klíčové za současné pandemické situaci. Navíc nabízí pasažérům z kabiny ohromující vyhlídky na okolní krajinu.

Dokonalý stroj                                                                                                                               Daniel Borer, CEO a vlastník společnosti Centaurium Aviation, v souvislosti se strojem Bell 407 GXi a svým podnikáním říká: „Provozujeme pět strojů Bell 505 a jeden Bell 407GXP, které přinášejí našim zákazníkům neskutečné zážitky v hornaté krajině. Rádi tyto stroje testujeme ve vysokých nadmořských výškách a v horkých letních podmínkách. Jejich výkon je opravdu výjimečný! Těšíme se, až naši flotilu rozšíříme o tři nové vrtulníky Bell 407 GXi. Je to výborná příležitost, jak plně využít tuto všestrannou a efektivní platformu.“ V Evropě je značka Bell tradičně kladně hodnocená za výbornou zákaznickou podpor a jak dodává Borer: „Využitím systému Bell CAP se výrazně zjednodušuje management údržby, usnadní to kalkulaci nákladů a pomůže nám lépe předvídat výdaje na údržbu.“

Šlape jako hodinky                                                                                                                        

Borer si stroj chválí a míní, že podpůrné služby Bellu dosahují vysokých švýcarských standardů. „O Švýcarsku se po celém světě ví, že je centrem výroby vysoce luxusních a kvalitních hodinek. Švýcarští zákazníci, kteří si vrtulníky pořizují, od svých strojů očekávají stejný standard kvality. Bell 407 GXi tyto standardy překonává,“ říká Borer.Být součástí globální flotily Bellu znamená nejenom nový zážitek z létání, ale i bezkonkurenční zákaznickou podporu. Pro zákazníky Bellu se se strojem Bell Bell 407 GXi otevírají nové možnosti. Evropský tým Bellu stále roste a snaží se neustále objevovat a přinášet nové způsoby, jak dodávat firmám i lidem výborná řešení v oblasti vertikálního vzletu.

Fotogalerie


Podobné články


 • Oblíbený fotbalový kemp akademie FC Internazionale Milano pro děti i v létě 2021 Oblíbený fotbalový kemp akademie FC Internazionale Milano pro děti i v létě 2021
  Sport Svět Lidé

  Oblíbený fotbalový kemp akademie FC Internazionale Milano pro děti i v létě 2021

  Před dvěma lety se začínalo na zelené louce se šířením filosofie mládežnické akademie Interu Milán v České republice, od té doby se hodně změnilo. Hlavní myšlenkou Inter Academy je šíření úspěšné metodologie Inter při práci s mládeží po celém světě. Díky podnikateli Marku Frndovi, který je partnerem FC Internazionale Milano v projektu Inter Academy pro Českou republiku, je tyto myšlenky možné šířit i u nás.

  04. 01.2021

 • Krug ambasáda v restauraci The Eatery Krug ambasáda v restauraci The Eatery
  Styl Restaurace

  Krug ambasáda v restauraci The Eatery

  Krug vždy dostával své pověsti prvního a stále jedinečného šampaňského domu, vytvářejícího každý rok od svého založení pouze prestižní šampaňská vína. Tento šampaňský dům byl založen v Remeši roku 1843 Josephem Krugem, nekonformním vizionářem s nekompromisní filozofií. Pochopil, že skutečnou podstatou šampaňského je potěšení, a jeho snem bylo nabídnout rok co rok to nejlepší šampaňské, bez ohledu na meziroční výkyvy počasí. Již šestá generace rodiny Krug pečuje o tento sen a obohacuje zakladatelovu vizi a savoir-faire.

  30. 12.2020

Developed by MadFox design