V Polích se dobře vaří V Polích se dobře vaří

V Polích se dobře vaří

29. 10.2021

V uspěchaném městském prostředí nás občas zanesou naše představy někam do klidu venkova, kde bychom si mohli odpočinout. Nemusí ale zůstat jen u fantazie, stačí se vypravit směrem na Kladno a kousek za sjezdem na letiště naleznete odbočku do Malých Čičovic. Tam vás s otevřenou náručí přivítají v Penzionu V Polích.

Jako u babičky

Že jste se v Penzionu V Polích ocitli na českém venkově, poznáte nejen z okolní krajiny, ale hlavně z nádherně upraveného hospodářského dvora. Jeho charakteristické selské prostředí podtrhují příhodné dekorace, vyskládaná polínka, podloubí s dřevěnými sloupy i klasická zeď z kamene. Jak nádherně se zde v létě u stolečků s lahůdkami odpočívá!

Útulné místo

Ke vstupu do restaurace vás ze dvora zláká vůně právě připravovaných dobrot a v zimě také nádherné uvolňující teplo linoucí se z velkého krbu. Jen kam se posadit? Každé zákoutí restaurace slibuje trochu odlišný zážitek z řemeslného umu mnoha generací. Stoly, židle, komody, skříňky a výzdoba… nebudete vědět, kam s očima. Nejlépe tedy do jídelního lístku.

Chutě ověřené generacemi

Budete překvapeni, jak výtečně chutnají jídla inspirovaná českým, moravským, ale i italským a francouzským venkovem. Každý den se jídelní lístek mění podle aktuál­ně čerstvých surovin. Bylinky a ovoce jsou přímo ze zahrady restaurace. Penzion V ­Polích je proto vyhledávaným místem pro různé akce, svatební hostiny a školení.

Sladký spánek v klidu venkova

A samozřejmě že je kde i přespat. Ani to byste si zde neměli nechat ujít. Každý pokoj je jiný, bohatě vybavený. Tři třílůžkové a osm dvoulůžkových pokojů na vás zapůsobí, jako kdybyste se ocitli v době dávno minulé, kdy na všechno byl čas a v duši klid.

https://penzionvpolich.cz

Podobné články


 • S rodinou do Mariánek i v zimě S rodinou do Mariánek i v zimě
  Česko Sport Hotel Restaurace Lidé

  S rodinou do Mariánek i v zimě

  Mariánské Lázně vítají návštěvníky celý rok. Během zimy a o jarních prázdninách mohou být také skvělým cílem pro rodiny s dětmi. Volné dny společně prožijí v krásném prostředí lázní obklopených horskou přírodou s čistým vzduchem doplněným množstvím zábavy a aktivit podporujících zdraví. Nevšední rodinné zážitky lze v lázních prožít zcela bezpečně.

  17. 01.2022

 • Lyže nasaďte u dveří    Lyže nasaďte u dveří
  Hotel Svět Lidé

  Lyže nasaďte u dveří

  Odvěké lyžařské dilema: ráno by chtěl každý bydlet na kopci u lanovky a odpoledne zase v údolí, kde si může pohodlně nakoupit, zajít si do sauny, na pivo, pizzu nebo na panáka. Řešení se jmenuje Katschberg. Má obojí. Navíc nás už neláká vstávat k prvnímu rozjezdu lanovek a pak mydlit sjezdovky do smrtelného unavení. Chceme se bavit, sbírat zážitky a ochutnávat místní dobroty, které doma nemáme. To vše nabízí Katschberg, lyžařský region v nejjižnějším cípu Salcburska.

  08. 01.2022

 • Zdraví a pro-aging Zdraví a pro-aging
  Sport Hotel Svět

  Zdraví a pro-aging

  Téměř dva roky se potýkáme s covidem a je nám jasné: Zdraví se týká nás všech! Pochopili jsme, že délka a kvalita života s životním stylem úzce souvisí. Zodpovědnost za vlastní zdraví je trendem, pravidelné sportování je symbolem společenského postavení. Stále častěji se namísto známého spojení anti-age skloňuje pojem pro-age. V budoucnosti budeme potřebovat kulturu podporující přirozené, pomalé stárnutí: sociální ocenění hodnot spojených s věkem – klid, vyrovnanost, moudrost, všímavost.

  02. 01.2022

Developed by MadFox design