V londýnském obchodním domě Harrods se otevřel
Moët & Chandon Champagne Bar V londýnském obchodním domě Harrods se otevřel
Moët & Chandon Champagne Bar

V londýnském obchodním domě Harrods se otevřel
Moët & Chandon Champagne Bar

30. 07.2022

Šampaňský dům Moët & Chandon otevřel v luxusním obchodních domě Harrods v Londýně svůj největší samostatný champagne bar v Evropě. Hosty potěší kompletní nabídkou šampaňských vín od novinek po rarity, originálními koktejly a luxusními pokrmy k zakousnutí.

Stejně jako šampaňský dům Moët & Chandon i tento bar se nese v elegantním a glamour duchu. Návštěvníci mohou na vlastní kůži zažít štědrost rozlehlých vinic šampaňského domu s kompletním nabídkou rozlévaných šampaňských vín Moët & Chandon za ceny od 16 liber. Na své si přijdou, jak milovníci bublinek, kteří se mohou nechat unést na elegantních tónech Brut Impérial až po sladké aroma Grand Vintage Rosé, tak milovníci koktejlů, pro které nemůže chybět koktejl „Peach Blossom“ nebo „Champagne Shake“. Všichni nadšenci do šampaňského Moët & Chandon budou uchváceni kouzlem tohoto jedinečného místa, perfektního pro nejrůznější setkání. Šampaňské, které si mohou hosté vychutnat po láhvi (od standartní velikosti 75 cl až po magnum), zahrnují i výjimečná vína z kolekce Moët & Chandon Legacy Champagne Grand Vintage a Legacy Champagne Rare Limited Edition, mezi kterými je Grand Vintage Magnum z roku 1959 v hodnotě 4 400 liber. Moët & Chandon Champagne Bar myslí i na vytříbené chuťové pohárky gurmánů a nabízí výběr přepychových sladkých i slaných pokrmů. Od typického barového pokrmu „Choux Love“, lahodného dezertu ze sušenkového těsta s náplní z manga a mučenky, u kterého je každá sušenka označena jedním ze čtyř písmen M O Ë T, až po lahodně lákavý pokrm „Cheese Délice“ se sýrem Burrata Stracciatella, pikantním zelím kimchi a toasty z černého sezamu. 

Mezi další chutné položky na menu, které rozhodně zaujmou, patří příhodně pojmenované chody „The World Is Your Oyster“ – skalní ústřice, hruška & okurka, kaviár Oscietra; veganské „Not Another Faux Pas“ – faux gras, rebarbora, zázvor a chléb; a krémový „Moët Caramel“ – skořápka z hořké čokolády (důmyslně odlitá do tvaru ražené zátky na láhev Moët & Chandon) plněná pěnou z 66% hořké čokolády a slaným karamelem, podávaná na křupavé sušence. Pro umocnění jedinečného zážitku jsou pokrmy servírovány na talířích vyrobených na míru, z nichž každý nese jiný slavný citát o šampaňském víně, včetně „Potěšení bez šampaňského je čistě umělé“ od Oscara Wilda nebo „Jediné, čeho v životě lituji je, že jsem nepil dost šampaňského“, poznámka, kterou kdysi pronesl britský ekonom John Maynard Keynes. Moët & Chandon nechyběl na francouzském královském dvoře za Ludvíka XV. nebo na červeném koberci Hollywoodu, připíjel si na světové Grand Slamy, rozzářil Studio 54, blýskl se během světových týdnů módy, radoval se z milníků britské královny a nyní se stává součástí i slavného obchodnímu domu Harrods – ikonické londýnské destinace, která má otevřené dveře všem návštěvníkům. 

Šampaňský dům Moët & Chandon Moët & Chandon je již více než 275 let značkou šampaňského, která zpestřuje oslavy těch nejkrásnějších životních okamžiků i největších událostí. Šampaňský dům je uznáván za svou velkolepost a velkorysost v umění oslav, známé jako „savoir-fête“. Od roku 1891, kdy byly první štítky lahví personalizované, nabízí Moët & Chandon svým klientům možnost, aby jejich zážitky s šampaňským byly vždy exkluzivní a osobní. 

 Harrods začínal jako velkoobchod s potravinami a obchod s čajem ve východním Londýně, své brány poprvé otevřel v roce 1834. Od té doby se stal nejslavnějším obchodním domem na světě, který je známý svou bezkonkurenční nabídkou luxusního zboží. Kromě exkluzivních značek a nesčetných oddělení jsou jedním z nejznámějších atributů obchodního domu Harrods jeho bezkonkurenční služby. Harrods se i nadále řídí svou filozofií „všechno je možné“ a dodnes jsou zákazníci středem všeho, co děláme. 

https://www.moet.com

https://www.harrods.com

Podobné články


Developed by MadFox design