U Pawlika to srší proudem zážitků U Pawlika to srší proudem zážitků

U Pawlika to srší proudem zážitků

20. 01.2023

Vodní energie roztáčí mlýnská kola a turbíny, umí ale také rozproudit životadárnou energii lidských bytostí. Právě minerální prameny a dar relaxace plynoucí z pobytu ve vodě jsou významnou ingrediencí obnovy sil ve Františkových Lázních. Dokladem je jedinečný lázeňský komplex Spa Resort PAWLIK-AQUAFORUM****. Dokázal scelit všechny proudy moderní i letité péče o zdraví pod jednu střechu. A navíc je propojen s největším akvaparkem českých lázeňských měst!

Žádná suchá teorie

Kdo chce dodat životní energii, měl by pořádně zregenerovat tělo i duši. Spa Resort PAWLIK–AQUAFORUM ví, jak na to. Základem je vydatný spánek a pohodlí v komfortním ubytování v osobitě zařízených interiérech. K tomu se ale hned přiřadí další prameny zdraví – přírodní léčivé zdroje, odborná lékařská péče v lázeňské klinice a přirozený pohyb v krásném přírodní okolí s lesoparkem. K završení blaženosti stačí už jen skok do rozlehlé vodní plochy přilehlého akvaparku ve stylu římských lázní. V jeho areálu o rozloze 7 500 m2 se stane vodní živel vaším konejšivým, ale i dovádivým přítelem. Záleží na vás.

Kdo je tady císař? Já!

Františkovy Lázně nejenže nesou jméno císaře Františka I., ale byly také první, kde byl pro lidstvo objeven léčivý účinek slatinných koupelí. Z celého světa se tak jedině zde můžete proměnit v císaře – a ještě dnes okusit blahodárné účinky slatinné koupele dle originální františkolázeňské receptury. To je další ze zážitků, které jsou pro vás připraveny ve Spa Resortu PAWLIK–AQUAFORUM, a to přímo v historické budově Císařských lázní.

Zdraví z přírody

Přírodní zdroje, jako jsou sirnoželezitá slatina, zřídelní plyn a minerální léčivé prameny, dokážou ve Spa Resortu PAWLIK–AQUAFORUM pomáhat v kombinaci s moderním přístupem při léčbě mnoha zdravotních problémů. Trápí vás těžkosti pohybového ústrojí, dopad onkologických onemocnění nebo třeba gynekologická onemocnění včetně neplodnosti? A co imunita? Právě tady můžete své zdraví posilnit.

Nechte se hýčkat

Štědrá nabídka pobytových balíčků Spa Resortu PAWLIK–AQUAFORUM nadchne vodopádem rozmanitých služeb pro jednotlivce, páry i rodiny s dětmi, které nadšeně vplují do světa her v dětském koutku a gamecentru. Všechny pak okouzlí bohatost chutí nové elegantní hotelové restaurace s programem „all you can eat“ a neomezenou konzumací vybraných nápojů.

https://www.pawlik-aquaforum.cz

Fotogalerie


Podobné články


 • Péče o sladké dědictví Péče o sladké dědictví
  Styl Luxus Hotel Svět Lidé

  Péče o sladké dědictví

  Vídeň – dáma plná půvabů habsburské monarchie vítá obdivovatele svých krás. Mezi ně patří i slastné sladké dědictví tvůrce jedinečného dortu, pana Franze Sachera. Jeho syn vystavěl vyhledávané lahůdce skvostný stánek – Hotel Sacher. Byl by jistě hrdý i na současnost, neboť o království rodiny Sacherů pečuje velmi vážená a podnikavá dáma, paní Elisabeth Gürtler. Citlivě střeží odkaz rodiny a jméno Sacher, z nějž se stala uznávaná značka prestižních hotelů. Vedle Vídně jej nalezneme také v Salzburgu, a dokonce i jako lákavý Sacher Alpine Resort v Seefeldu.

  16. 03.2023

 • Obertauern
don’t worry, ski happy
Obertauern
don’t worry, ski happy

  Obertauern don’t worry, ski happy

  Toto heslo určitě platí uprostřed fantastického salcburského světa hor v Obertauern se zhruba 100 kilometry dokonalých sjezdovek, zárukou sněhu od konce listopadu do začátku května a nejlepšího aprés-ski – a to už i v roce 1965, kdy Beatles přijeli do Obertauernu natočit videoklip k písni Help.

  10. 03.2023

Developed by MadFox design