TIFFANY & CO. TIFFANY & CO.

TIFFANY & CO.

14. 01.2021

Tiffany začíná rok 2021 symbolicky novinkami z kolekce T1, která v loňském roce úspěšně otevřela novou kapitolu v historii ikonické kolekce Tiffany T. Nový směr kolekce je oslavou grafického motivu písmene ‚T‘ a přináší luxusní šperky, které se dají (a mají) nosit každý den.

Kolekce Tiffany T1 se nyní rozšiřuje o nové výrazné modely - prsteny a náramky zdobené diamanty s kulatým nebo bagetovým brusem z růžového, žlutého a bílého zlata, a oblíbené modely náušnic jsou představeny ve velikosti XXL. 

Moderní styl Tiffany T1 vyzařuje odvahu a nenucenou eleganci, a všechny modely jsou určeny stát se tím dokonalým šperkem na celý život, který nosíme jako symbol toho, čeho se nám podařilo dosáhnout.

Tiffany T1 - “Because I am the one. Because you are the one.”

Fotogalerie


Podobné články


  • Chopard - Znovuzrození alpského orla Chopard - Znovuzrození alpského orla
    Luxus Praha Hodinky

    Chopard - Znovuzrození alpského orla

    Moderní, rafinovaná a energická, taková je kolekce hodinek Alpine Eagle firmy Chopard, švýcarského mistra ve výrobě hodinek. Nejmodernější reinterpretaci St. Moritze, prvních hodinek vytvořených v roce 1980 Karlem-Friedrichem Scheufelem, naleznete v České republice jen v klenotnictví BENY v Pařížské 8.

    14. 07.2020

Developed by MadFox design