Rodinné klenotnictví a hodinářství s tradicí delší než čtvrt století s butiky v historickém srdci Prahy je jediným, ve kterém pořídíte hodinky Czapek a nově také tanzanity.
Klenotnictví Beny je místem, kam si cestu za kvalitou hledají jak znalci hodinek, tak obdivovatelé šperků. V centru Prahy má hned dva butiky na prestižních adresách. První z nich je Pařížská 8, tou druhou Václavské náměstí 52.
Klenotnictví a hodinářství Beny je ceněné nejen pro výjimečné hodinky a šperky, jež nabízí, ale i pro jedinečný zážitek, který náročným klientům poskytuje.
Fanoušci švýcarských hodinek při návštěvě jistě ocení prezentované kousky exkluzivně zastoupeného švýcarského brandu Czapek. Značka se totiž řadí mezi nejvýznamnější představitele precizního hodinářského umění. Milovníci šperků si zde mohou nově prohlížet, a samozřejmě také pořídit, unikátní šperky s tanzanity. Tyto raritní drahokamy jsou proslulé především díky své výrazné modrofialové barvě.
Světově uznávaná umělkyně Gordana Glass posouvá hranice sklářského řemesla do nových dimenzí. Její díla se dostala do rukou osobností, jako je britská královna Alžběta II., norský královský pár, papež Benedikt XVI. a nově také maestro Placido Domingo.
Slavnostní večer a křest magazínu Travel Fever se uskutečnil v hotelu Esplanade Spa & Golf Resort v Mariánských Lázních.
Křest magazínu moderoval Zdeněk Vrba a součástí večera byla mimo jiné módní přehlídka BOGNER.
Magazín Travel Fever vychází ve čtyřech jazycích a novinkou je právě ten čtvrtý jazyk. ITALŠTINA! Takže čeština, angličtina, němčina a italština.