Sportalm - Léto v barvách rozkvetlé louky Sportalm - Léto v barvách rozkvetlé louky

Sportalm - Léto v barvách rozkvetlé louky

14. 07.2020

Všechny starosti odhoďte stranou a nechte se unášet zářivými barvami léta a lehkostí materiálů a střihu. Právě takovou uvolňující pobídku připravila pro všechny dámy nová letní kolekce vyhlášené rakouské značky SPORTALM.

Oblečení pro volný čas si už dávno vydobylo své místo na módním výsluní. Dokáže být luxusní, a přitom pohodlné a sexy. A právě tak se můžete cítit v nové kolekci Sportalm. Letos byly odrazovým můstkem zářivé a veselé odstíny modré, žluté a růžové. Zaujmou i krajkové a květinové motivy na bílém pozadí. Jak je ale u Sportalmu známé, dokáže to vše spolu s ženským šarmem propojit s prvky sportovního oblečení. Uchvátí volné žluté, modré i bílé šaty, neopakovatelné topy, které lze kombinovat v nápaditých kreacích se sukněmi a kalhotami. Pochopitelně nechybí ani oblíbené variace na námořní modrobílé pruhy a proužky, ba i nápaditý vzor leopardí kůže. A pak tu jsou pestrobarevné plavky, které zvýrazňují ženskou krásu střihem a kvalitním provedením. Lze je skvěle doplnit vlajícími letními šaty. Ve všem hraje prim dámský půvab. Ovšem ten by se neměl své kouzelné moci vzdávat ani po západu slunce. Tento rok mu dá vyniknout ornamentálně využitá černá, tmavě modrá a sytě růžová. Ať už se vydáte za krásnou přírodou, do přímořského letoviska, na loď, pláž, na golf nebo do města, v modelech značky Sportalm se budete vždy cítit jako hvězda.

www.davidsport.cz

Fotogalerie


Podobné články


 • Bentley a Lamborghini Bentley a Lamborghini
  Styl Design Česko Luxus Praha

  Bentley a Lamborghini

  Světově proslulé automobilky naplňují vášní mužská srdce už desítky let. Uchovávají si svou eleganci a dravost a zároveň nezapomínají na moderní technologie. Prvotřídní vozy našly domov také u nás v unikátním zastoupení Bentley Praha a Lamborghini Praha na Praze 5. Toto jediné oficiální zastoupení pro obě světově proslulé značky v ČR je dlouholetým partnerem magazínu Travel Fever a našeho golfového turnaje Real- Treuhand & Travel Fever Golf Cup. Letos se 10. září konal již 6. ročník.

  12. 10.2020

Developed by MadFox design