Sportalm - Léto v barvách rozkvetlé louky Sportalm - Léto v barvách rozkvetlé louky

Sportalm - Léto v barvách rozkvetlé louky

14. 07.2020

Všechny starosti odhoďte stranou a nechte se unášet zářivými barvami léta a lehkostí materiálů a střihu. Právě takovou uvolňující pobídku připravila pro všechny dámy nová letní kolekce vyhlášené rakouské značky SPORTALM.

Oblečení pro volný čas si už dávno vydobylo své místo na módním výsluní. Dokáže být luxusní, a přitom pohodlné a sexy. A právě tak se můžete cítit v nové kolekci Sportalm. Letos byly odrazovým můstkem zářivé a veselé odstíny modré, žluté a růžové. Zaujmou i krajkové a květinové motivy na bílém pozadí. Jak je ale u Sportalmu známé, dokáže to vše spolu s ženským šarmem propojit s prvky sportovního oblečení. Uchvátí volné žluté, modré i bílé šaty, neopakovatelné topy, které lze kombinovat v nápaditých kreacích se sukněmi a kalhotami. Pochopitelně nechybí ani oblíbené variace na námořní modrobílé pruhy a proužky, ba i nápaditý vzor leopardí kůže. A pak tu jsou pestrobarevné plavky, které zvýrazňují ženskou krásu střihem a kvalitním provedením. Lze je skvěle doplnit vlajícími letními šaty. Ve všem hraje prim dámský půvab. Ovšem ten by se neměl své kouzelné moci vzdávat ani po západu slunce. Tento rok mu dá vyniknout ornamentálně využitá černá, tmavě modrá a sytě růžová. Ať už se vydáte za krásnou přírodou, do přímořského letoviska, na loď, pláž, na golf nebo do města, v modelech značky Sportalm se budete vždy cítit jako hvězda.

www.davidsport.cz

Fotogalerie


Podobné články


 • Chateau Mcely slaví patnáctiny Chateau Mcely slaví patnáctiny
  Styl Česko Luxus Hotel

  Chateau Mcely slaví patnáctiny

  SPA hotel & Forest Retreat Chateau Mcely přivítal před 15 lety svého prvního hosta. Okouzlující zámeček a jeho nádherné přírodní okolí si od té doby získaly srdce mnoha návštěvníků. Nikdo by dnes už neřekl, že před 20 lety šlo o ruinu. Důvodů k oslavě znovuzrození krásného a přívětivého prostředí je ale víc!

  24. 02.2021

 • Jižní Tyrolsko je pro turisty otevřené Jižní Tyrolsko je pro turisty otevřené
  Sport Svět

  Jižní Tyrolsko je pro turisty otevřené

  Úchvatná horská krajina Jižního Tyrolska vábí nejen svými krásami, ale také sportovními aktivitami a už léta rovněž nezapomenutelnou relaxací těla i duše. Dopřát si všechna zdejší nej můžete i v současnosti. Ubytovací zařízení jsou otevřená a na dodržování základních hygienických pravidel jsme zvyklí už z domova.

  29. 01.2021

Developed by MadFox design