Premium Gastro Premium Gastro

Premium Gastro

19. 08.2021

Petr Svejkovský bývá často představován jako spasitel české gastronomie. Restaurace čeká v blízké budoucnosti zkouška opravdu těžká, unikátní kousky si ale nyní může pořídit každý i do svých kuchyní a jídelen. Luxus, design, odolnost a pevnost, to vše najdete v e-shopu premium-home.cz, po domluvení návštěvy pak i v showroomu společnosti Premium Gastro v Praze – Uhříněvsi.

Petr Svejkovský studoval na švýcarské École hôtelière de Lausanne a své zlaté know-how posbíral ve vedoucích pozicích na těch nejblyštivějších zámořských výletních lodích. Prémiové značky z jeho portfolia si objednávají šéfkuchaři zvučných jmen, Národní tým kuchařů a cukrářů na své soutěže i malé exkluzivní podniky po celém světě. Objevovat můžete mimořádnou funkčnost, unikátní vzhled i opravdu mistrovské kousky stvořené pro to nejoriginálnější servírování. Nevěříte? Pak se pokochejte synergií jídla a designu vzešlé z rukou českého mistra Martina Kastnera a jeho značky Crucial Detail. Norské Figgio přichází nejen s neskutečně zajímavými tvary a barevným dekorem, ale do svého porcelánu přidali speciální příměs – oxid hlinitý. Dali tak vzniknout nejpevnějšímu porcelánu na světě. Ana Roquero ze Španělska založila značku Cookplay. Její produkci si pro změnu zamilují obdivovatelé fusion stylu a střízlivějšího bílého a černého dekoru.

V portfoliu společností Premium Gastro a Premium Home najdete přes osmdesát světových značek luxusního nádobí a funkčních doplňků do kuchyně. Majitel a zakladatel Petr Svejkovský se zároveň snaží pomoci těm, kteří si nemohou dovolit ani ty nejlevnější hrnky. Charitativní projekt Talíř za halíř (www.talirzahalir.cz) shromažďuje vyřazený inventář z kaváren a restaurací a nabízí ho matkám samoživitelkám i dalším potřebným.

https://premium-gastro.com

Fotogalerie


Podobné články


 • Prezident, který láká k odpočinku Prezident, který láká k odpočinku
  Česko Sport Hotel Restaurace

  Prezident, který láká k odpočinku

  Návštěva Karlových Varů je vždy jedinečným zážitkem. O tom by mohlo vyprávět nepřeberné množství jejich návštěvníků, včetně známých osobností a vládců. Jeden Prezident zde dokonce sídlí. Najdete jej jen kousek od hlavní kolonády. Luxury Spa & Wellness Hotel Prezident patří mezi nejmladší karlovarské hotely, a i když je postavený teprve nedávno, nabízí mnoha lety osvědčenou lázeňskou péči pod dohledem těch nejzkušenějších odborníků. Pokud hledáte místo k dokonalému odpočinku na pár dní nebo si chcete dopřát skutečný lázeňský pobyt, je hotel Prezident****S skvělou volbou!

  22. 09.2021

 • Falkensteiner Spa Resort Mariánské Lázně Falkensteiner Spa Resort Mariánské Lázně
  Česko Sport Hotel Restaurace Lidé

  Falkensteiner Spa Resort Mariánské Lázně

  Po 15 letech úspěšného provozu prošel letos hotel rozsáhlou rekonstrukcí. Všechny pokoje jsou vybaveny v moderním a elegantním stylu. Nechybí ani pokoje s terasou, kde si můžete vychutnat svoji ranní kávu na lehátku s výhledem do hotelové zahrady. Nově byly zařízeny i rodinné pokoje se dvěma oddělenými ložnicemi a dvěma samostatnými koupelnami. Nejen díky těmto změnám je Falkensteiner Spa Resort Mariánské Lázně nově součástí Premium Collection, exkluzivní skupiny deseti výběrových hotelů, zářících v třicetičlenné hotelové rodině Falkensteiner.

  10. 09.2021

 • Babiččino divadlo chutí Babiččino divadlo chutí
  Česko Restaurace Lidé

  Babiččino divadlo chutí

  I u nás už se ustálila letní tradice divadla pod širým nebem. Na představení jedné takové scény můžete zajet i do Průhonic. Místo dramatických postav na vás ale čekají hvězdy domácí a zahraniční kuchyně. Restaurace BABIČČINA ZAHRADA pro vás připravila letní festival chutí.

  04. 09.2021

Developed by MadFox design