Poklady ájurvédy Poklady ájurvédy

Poklady ájurvédy

07. 09.2022

Na poli ájurvédy, tisícileté indické léčebné metody, je hotel Ayurveda Resort Mandira pojem. Nabízí jedinečnou léčebnou péči pro tělo i duši, která vyváženým způsobem kombinuje tradiční moudrost Indie se západní medicínou.

Holistický odpočinek

Pokud jste vždy toužili vyzkoušet ájurvédu, nechcete ale létat tisíce kilometrů daleko a trpět změnou času a podnebí, pak je pro vás Ayurveda Resort Mandira tou pravou volbou. Tento čtyřhvězdičkový hotel nabízí promyšlený léčebný a wellness program postavený na holistické ájurvédě, který je však šitý na míru potřebám nás Evropanů. Přidejte k tomu regenerační sílu termální vody a harmonizující účinek jógy, a získáte koncept, díky kterému povzbudíte vitalitu a harmonizujete svou energii. Z široké nabídky ájurvédských léčebných programů a masáží mohou hosté vybrat například kúru Panchakarma, program Holistic Ayurveda, kúru Jungbrunnen nebo program Detox, které nabízejí dokonalou očistu těla i mysli, přispívají k poznání sama sebe, návratu k sobě a otevírají možnost nového začátku.

Jóga i golf

Hosté mohou denně navštívit i cvičení jógy, hodiny meditace a využít i skvěle vybavené fitness. K naprosté regeneraci těla přispívají termální procedury a plavání ve dvou termálních bazénech, venkovní bazén i sauny. Resort nabízí ubytování v elegantních pokojích a suitách, z nichž některé mají k dispozici také balkon s krásným výhledem do přírody nebo terasu s výhledem do zahrad. V místní restauraci se můžete těšit na promyšlenou ájurvédskou výživu a to nejlepší ze západní kuchyně. K posezení s lahodným ájurvédským čajem láká terasa The Madira’s Sun Terrace, na sklenku vína pak útulný Bar & Lounge. V okolí si přijdou na své i golfisti. My doporučujeme Reiters Golf Stegersbach a osmnáctijamkové hřiště Panorama. Náročné a krásné hřiště, kde si dáte pěkně do těla, pokud půjdete pěšky.

https://www.mandira-ayurveda.at

Fotogalerie


Podobné články


 • TRADICE SE VRACEJÍ. JIHOTYROLSKÉ TÖRGGELEN JSOU OPĚT TADY TRADICE SE VRACEJÍ. JIHOTYROLSKÉ TÖRGGELEN JSOU OPĚT TADY
  Hotel Restaurace Lidé

  TRADICE SE VRACEJÍ. JIHOTYROLSKÉ TÖRGGELEN JSOU OPĚT TADY

  Slavnosti Törggelen se již tradičně prolínají obdobím sklizně, a tedy i časem spojeným s poznáváním a hodnocením letošní úrody. Je to významná událost pro místní farmáře a vinaře a také úžasná, každoročně se opakující příležitost pro návštěvníky Jižního Tyrolska. Ti mohou zažít místní tradice, poznat nové víno a kulinářské speciality. Období Törggelen trvá od října do listopadu a jejich zahájení se blíží!

  21. 09.2022

 • Golf na Květinové riviéře v Itálii Golf na Květinové riviéře v Itálii
  Styl Luxus Hotel Svět

  Golf na Květinové riviéře v Itálii

  Sanremo je pravděpodobně nejznámějším městem na Květinové riviéře s mimořádně mírným podnebím a kouzelnou italskou atmosférou. Zde se nachází exkluzivní hotel Royal SanRemo. Byla zde císařovna Sissi, švédský král Carl Gustav a další členové královských rodin, 35 nositelů Nobelovy ceny, podnikatelé, celebrity showbyznysu od Elly Fitzgerald po Celine Dion, Eltona Johna a světové hvězdy jako Roger Moore a Charlize Theron. Seznam všech slavných, kteří se ubytovali ve slavném Royal hotelu v Sanremu na italské riviéře, je nekonečný. Pokud si chcete letos dopřát v Ligurii několik výjimečných dní, rozhodně byste měli zvolit tento proslulý pětihvězdičkový hotel.

  22. 08.2022

 • HOTELIS – SPA & WELLNESS HOTELS HOTELIS – SPA & WELLNESS HOTELS
  Styl Česko Hotel

  HOTELIS – SPA & WELLNESS HOTELS

  Hotelová společnost Hotelis – Spa and Wellness Hotels, v jejímž čele stojí od května letošního roku ředitelka paní Gabriela Havlínová, je mladou, dynamicky se rozvíjející sítí čtyřhvězdičkových hotelů v západočeských lázeňských městech. Trojlístek tvoří Grandhotel Nabokov v Mariánských lázních a Villa Smetana a Parkhotel Humboldt v Karlových Varech.

  11. 08.2022

Developed by MadFox design