Nová nákupní galerie Ignaz Rösler Nová nákupní galerie Ignaz Rösler

Nová nákupní galerie Ignaz Rösler

05. 12.2021

Modernější a větší prostory, desítky světových značek, designové a praktické vybavení pro vaření či stolování, vše potřebné do domácnosti, na zahradu nebo volný čas. Rösler Praha, spol. s.r.o. otevřel svůj nový obchod v srdci Prahy pod názvem svého nového e-shopu Ignaz Rösler. Návštěvníci se mohou těšit na značky jako Wüshof, Victorinox, Continenta, Risoli a další.

Světové značky

„Necílíme jen na turisty. Náš sortiment ocení každý, kdo si chce vybavit svoji domácnost, zahradu, rád cestuje nebo třeba jen miluje dobrou kávu. Od špičkového nádobí přes kuchyňské i kapesní nože až po cestovní zavazadla. Zakládáme si na kvalitě, perfektním designu a praktičnosti. A přesně takové zboží u nás najdou všichni návštěvníci,“ prozradil Karel Gavlas, jednatel firmy Rösler Praha, spol. s.r.o., která v ČR zastupuje desítky světových značek.

Vše pod jednou střechou

Victorinox, Guzzini, Risoli, Silampos, Continenta nebo Cole&Mason. Návštěvníci si mohou vybírat z kvalitních výrobků velkých značek. Mísy, dózy, pánve, hrnce, mlýnky na sůl či pepř, příslušenství ke kávě a mnoho dalšího. Milovníci posezení na terase i zahradě ocení značky jako Cadac nebo Cosi nabízející grily či oblíbené plynové lucerny. V neposlední řadě si vyberou i zájemci o perfektní ostří. Světové nožířské ikony Wüsthof i Victorinox teď najdou pod jednou střechou.

Na své si přijdou také milovníci turistiky. Termolahve Kambukka či Guzzini, zavírací kapesní nože od značky Victorinox nebo Böker. V sortimentu nechybí ani cestovní zavazadla, batohy do města i na výlety. Perfektní zpracování od značek Kipling, Bric's a další.

Nákupní galerii Ignaz Rösler najdete na Praze 1, vchod z ulice 28. října 10 i Jungmannova nám. 5.

https://www.ignazrosler.cz

Podobné články


 • LA VERANDA OSLAVÍ SILVESTR VELKOLEPĚ LA VERANDA OSLAVÍ SILVESTR VELKOLEPĚ
  Česko Restaurace Praha

  LA VERANDA OSLAVÍ SILVESTR VELKOLEPĚ

  Restaurace La Veranda přichystala na poslední den v roce úchvatné menu. Kosmopolitní kreativní tým si dal opravdu záležet a vznikl vytříbený chuťový koncert. La Veranda vítá hosty již 20 let. Svou historii promítá do současnosti ovšem neustále sleduje nejnovější kulinářské trendy. Vintage styl La Verandě sluší. Pyšní se historií, tradicí, jistotou kvalitního gastronomického zážitku a přitom jde neustále dopředu se vztyčenou hlavou. Mladý tým v kuchyni je tomu důkazem.

  24. 11.2022

 • Oslavte Vánoce a konec roku
 s Moët & Chandon se speciální dárkovou edicí 
The Spark of Light Oslavte Vánoce a konec roku
 s Moët & Chandon se speciální dárkovou edicí 
The Spark of Light
  Styl Svět Lidé

  Oslavte Vánoce a konec roku s Moët & Chandon se speciální dárkovou edicí The Spark of Light

  Šampaňský dům Moët & Chandon o letošních Vánocích oslaví období radostných setkávání sérií dárkových boxů, které otevírají novou vzrušující kapitolu ve staleté historii obdarovávání a savoir-fête. Jsou to dárky, které ozdobí sváteční stůl, potěší členy rodiny i přátele, stanou se pokladem pro vášnivé sběratele, novou cestou za dobrodružstvím a objevováním pro ty, kteří Moët & Chandon ochutnají poprvé, nebo detailem, který rozzáří ty, kdo ho už dobře znají. Limitovaná nabídka dárkových krabic a kazet s motivem slavnostního ohňostroje dodá letošním svátkům tu pravou francouzskou jiskru.

  25. 10.2022

Developed by MadFox design