Nová nákupní galerie Ignaz Rösler Nová nákupní galerie Ignaz Rösler

Nová nákupní galerie Ignaz Rösler

05. 12.2021

Modernější a větší prostory, desítky světových značek, designové a praktické vybavení pro vaření či stolování, vše potřebné do domácnosti, na zahradu nebo volný čas. Rösler Praha, spol. s.r.o. otevřel svůj nový obchod v srdci Prahy pod názvem svého nového e-shopu Ignaz Rösler. Návštěvníci se mohou těšit na značky jako Wüshof, Victorinox, Continenta, Risoli a další.

Světové značky

„Necílíme jen na turisty. Náš sortiment ocení každý, kdo si chce vybavit svoji domácnost, zahradu, rád cestuje nebo třeba jen miluje dobrou kávu. Od špičkového nádobí přes kuchyňské i kapesní nože až po cestovní zavazadla. Zakládáme si na kvalitě, perfektním designu a praktičnosti. A přesně takové zboží u nás najdou všichni návštěvníci,“ prozradil Karel Gavlas, jednatel firmy Rösler Praha, spol. s.r.o., která v ČR zastupuje desítky světových značek.

Vše pod jednou střechou

Victorinox, Guzzini, Risoli, Silampos, Continenta nebo Cole&Mason. Návštěvníci si mohou vybírat z kvalitních výrobků velkých značek. Mísy, dózy, pánve, hrnce, mlýnky na sůl či pepř, příslušenství ke kávě a mnoho dalšího. Milovníci posezení na terase i zahradě ocení značky jako Cadac nebo Cosi nabízející grily či oblíbené plynové lucerny. V neposlední řadě si vyberou i zájemci o perfektní ostří. Světové nožířské ikony Wüsthof i Victorinox teď najdou pod jednou střechou.

Na své si přijdou také milovníci turistiky. Termolahve Kambukka či Guzzini, zavírací kapesní nože od značky Victorinox nebo Böker. V sortimentu nechybí ani cestovní zavazadla, batohy do města i na výlety. Perfektní zpracování od značek Kipling, Bric's a další.

Nákupní galerii Ignaz Rösler najdete na Praze 1, vchod z ulice 28. října 10 i Jungmannova nám. 5.

https://www.ignazrosler.cz

Podobné články


 • Kam se v Praze chodí nejen na dobrou whisky Kam se v Praze chodí nejen na dobrou whisky
  Česko Restaurace Praha Lidé

  Kam se v Praze chodí nejen na dobrou whisky

  Okouzlující uličky Starého Města skrývají nejednu útulnou hospůdku. V Maiselově ulici jejich nabídku obohacuje i jeden zcela unikátní podnik. Jmenuje se W Restaurant a kombinuje restauraci, bar a jednu nejširších kolekcí whisky na světě. O přiblížení zajímavého konceptu jsme požádali majitele restaurantu Marka Jablonského a také Justýnu Vaškovou, která má na starosti klientelu restaurace a pořádání firemních eventů.

  24. 03.2023

 • Péče o sladké dědictví Péče o sladké dědictví
  Styl Luxus Hotel Svět Lidé

  Péče o sladké dědictví

  Vídeň – dáma plná půvabů habsburské monarchie vítá obdivovatele svých krás. Mezi ně patří i slastné sladké dědictví tvůrce jedinečného dortu, pana Franze Sachera. Jeho syn vystavěl vyhledávané lahůdce skvostný stánek – Hotel Sacher. Byl by jistě hrdý i na současnost, neboť o království rodiny Sacherů pečuje velmi vážená a podnikavá dáma, paní Elisabeth Gürtler. Citlivě střeží odkaz rodiny a jméno Sacher, z nějž se stala uznávaná značka prestižních hotelů. Vedle Vídně jej nalezneme také v Salzburgu, a dokonce i jako lákavý Sacher Alpine Resort v Seefeldu.

  16. 03.2023

Developed by MadFox design