Mcelské barbecue u vás na zahradě Mcelské barbecue u vás na zahradě

Mcelské barbecue u vás na zahradě

10. 04.2021

Po dlouhé zimě je tu čas na voňavé grilování. Snad poslední sníh a chlad je za námi a nyní nás čeká pár slunečných dní, jak slibuje předpověď. Využijte první teplé jarní dny a zpestřete si víkend s rodinou. Šéfkuchař Honza Štěrba se svým týmem pro Vás připravili skvěle naložená masa, zeleninu a další grilovací pochoutky. Vyběhněte na čerstvý vzduch, grilujte, bavte se, užívejte jara! Jistě zazáříte jako profík. Vše  pro vás zabalí, přivezou k vám domů nebo si grilovací zásilku můžete vyzvednou přímo na zámku a zpříjemnit si den procházkou v jarně rozkvetlém anglickém parku obklopeného Svatojiřským lesem.
Termíny doručení či vyzvednutí: pátek 16. 4. a čarodějnický pátek 30. 4.

https://www.chateaumcely.cz

Podobné články


 • Alpské léto s alpakami Alpské léto s alpakami
  Hotel Svět Lidé

  Alpské léto s alpakami

  Pětihvězdičkový superior Hotel Aurelio Lech se pilně připravuje na letní sezonu, kterou zahájí v druhé polovině června. Bude plná neopakovatelných zážitků, včetně velké letošní novinky – setkání s jihoamerickými lamami alpakami.

  04. 05.2021

 • Nová vinařství Nová vinařství
  Restaurace Svět Lidé

  Nová vinařství

  Jen zlehka ťuknout a pak už nechat příjemně rozehrát vinné chutě na svém jazyku. Nádherné okouzlení! Aby se ale opravdu dostavilo, je dobré dát na radu znalců, třeba z internetové vinotéky Víno pro vás. Letos pro vás opět přivezli novinky z prvotřídních vinařství.

  17. 03.2021

 • WELLNESS ON THE ROAD WELLNESS ON THE ROAD
  Luxus Hotel Praha Svět

  WELLNESS ON THE ROAD

  Hotelová skupina Mandarin Oriental představila novou celosvětovou iniciativu. Ta má pomoci korporátní klientele udržet si zdravý životní styl a mít na paměti důležitost rovnováhy, hlavně během svých obchodních cest.

  03. 03.2021

Developed by MadFox design