Labužnická neděle v The Artisan Labužnická neděle v The Artisan

Labužnická neděle v The Artisan

15. 08.2021

Víkend je čas odpočinku a také pěkných zážitků. Právě takové, a zvlášť chutné, na vás čekají ve vynikající restauraci v centru Prahy s názvem The Artisan. Nedělní odpoledne si zde můžete s celou rodinou zkrášlit bohatou nabídkou pokrmů a zažít pravý brunch.

Trend pohodového nedělního odpoledne, kdy se můžete po delším spánku nechat pohostit od mistrů kuchařů, se u nás prosazuje v čím dál hojnější míře. Brunch je vlastně snídaně a oběd v jednom. Tak vznikl i jeho název z anglického označení pro snídani (breakfast) a oběd (lunch).

Díky moderní restauraci s českou kuchyní The Artisan v hotelu Marriott Prague necháte na konci týdne vaši kuchyň a hlavně její hospodyňku alespoň chvíli klidu. Zážitkové odpoledne ve vytříbeném restaurantu začíná pro malé i velké gurmány každou neděli ve 12 hodin a končí s 18. hodinou.

Nezáleží na tom, zda si objednáte brunch jen pro dva, anebo pro početnou rodinu, nikdo nepřijde zkrátka. Po skleničce na uvítanou vás čeká několik chodů servírovaných přímo na váš stůl.

Na Josper grilu vám mistři kuchařského umění připraví prémiové lokální maso od řeznictví Amaso nebo čerstvé ryby z Kalendovy Chabrybárny. Těšit se můžete také na bohatou nabídku předkrmů, saláty, sushi a mořské plody a široký výběr domácích dezertů.

INFO

Nedělní odpoledne v The Artisan ale není jen o jídle. Pokaždé je připraven doprovodný program s živou hudbou a tombolou o zajímavé ceny a také individuální zábavný program pro děti. Cena je 1 190 Kč za osobu (1 385 Kč včetně alkoholických nápojů), pro děti 7–12 let 595 Kč, děti do 6 let mají vstup zdarma.

https://www.theartisan.cz

Podobné články


 • Prezident, který láká k odpočinku Prezident, který láká k odpočinku
  Česko Sport Hotel Restaurace

  Prezident, který láká k odpočinku

  Návštěva Karlových Varů je vždy jedinečným zážitkem. O tom by mohlo vyprávět nepřeberné množství jejich návštěvníků, včetně známých osobností a vládců. Jeden Prezident zde dokonce sídlí. Najdete jej jen kousek od hlavní kolonády. Luxury Spa & Wellness Hotel Prezident patří mezi nejmladší karlovarské hotely, a i když je postavený teprve nedávno, nabízí mnoha lety osvědčenou lázeňskou péči pod dohledem těch nejzkušenějších odborníků. Pokud hledáte místo k dokonalému odpočinku na pár dní nebo si chcete dopřát skutečný lázeňský pobyt, je hotel Prezident****S skvělou volbou!

  22. 09.2021

 • Dubajské Expo s tváří Thora Dubajské Expo s tváří Thora
  Styl Svět Lidé

  Dubajské Expo s tváří Thora

  Za necelý měsíc začne v Dubaji světová výstava Expo 2020, na niž jsme si museli kvůli epidemii koronaviru rok počkat. Jak ale naznačuje nová globální kampaň společnosti Emirates, výstavní událost roku nám to bohatě vynahradí.

  14. 09.2021

 • Falkensteiner Spa Resort Mariánské Lázně Falkensteiner Spa Resort Mariánské Lázně
  Česko Sport Hotel Restaurace Lidé

  Falkensteiner Spa Resort Mariánské Lázně

  Po 15 letech úspěšného provozu prošel letos hotel rozsáhlou rekonstrukcí. Všechny pokoje jsou vybaveny v moderním a elegantním stylu. Nechybí ani pokoje s terasou, kde si můžete vychutnat svoji ranní kávu na lehátku s výhledem do hotelové zahrady. Nově byly zařízeny i rodinné pokoje se dvěma oddělenými ložnicemi a dvěma samostatnými koupelnami. Nejen díky těmto změnám je Falkensteiner Spa Resort Mariánské Lázně nově součástí Premium Collection, exkluzivní skupiny deseti výběrových hotelů, zářících v třicetičlenné hotelové rodině Falkensteiner.

  10. 09.2021

Developed by MadFox design