La Veranda a Babiččina Zahrada:
Když se v restauraci chcete cítit lépe než doma
La Veranda a Babiččina Zahrada:
Když se v restauraci chcete cítit lépe než doma

La Veranda a Babiččina Zahrada:
Když se v restauraci chcete cítit lépe než doma

31. 08.2022

Ať už vyrazíte do centra Prahy nebo do překrásného zámeckého parku v Průhonicích, narazíte v obou lokalitách na gastronomické perly: Oázu klidu, restauraci La Veranda v centru metropole, a její „sesterský“ podnik, Babiččinu zahradu v Průhonicích.

Náš tajný tip

Uprostřed romantických uliček Starého města naleznete restauraci La Veranda, která je už 20 let naší srdeční záležitostí. Tady můžete zapomenout na ruch velkoměsta a na chvíli se přenést na prosluněný venkov, třeba někam do Provence. .Náš tajný tip: řekněte si o thajskou polévku, která není na jídelním lístku, ale když o ní víte, tak ji dostanete. Menu se zde často obměňuje, ale tatarák se zauzeným žloutkem a lanýžem v různých obměnách zůstává stálicí. Ochutnejte a pochopíte, co to znamená symfonie chutí a proč tento podnik doporučuje i gastronomický průvodce Michelin. Na vinném lístku najdete takové skvosty, která okouzlí vaše chuťové pohárky, a garantujeme vám, že některá z nich zařadíte i do své domácí vinotéky.

Nechte se pohladit

U babičky bylo vždy dobře a stejně tak vám bude vždy krásně i v Babiččině zahradě v Průhonicích, která je „sesterskou“ restaurací La Verandy. Zatímco ta nabízí zejména středomořskou a mezinárodní kuchyni, v Babiččině zahradě vybírají prvotřídní suroviny od místních drobných pěstitelů a farmářů a připravují pokrmy, které vyrůstají z našich tradic. Venkovní restaurace ukrytá v zeleni nabízí posezení v romantických altáncích pro dva nebo i pro větší společnost. Odpočiňte si při pikniku v místní voňavé bylinkové zahrádce nebo uspořádejte grilovačku. Na hosty čeká i vnitřní restaurace, zázemí pak poskytuje penzion s útulnými pokoji a špičkovými službami v podobě uvolňujících masáží a terapií.

https://laveranda.cz

https://www.babiccinazahrada.cz

Fotogalerie


Podobné články


Developed by MadFox design