Krug ambasáda v restauraci The Eatery Krug ambasáda v restauraci The Eatery

Krug ambasáda v restauraci The Eatery

30. 12.2020

Krug vždy dostával své pověsti prvního a stále jedinečného šampaňského domu, vytvářejícího každý rok od svého založení pouze prestižní šampaňská vína. Tento šampaňský dům byl založen v Remeši roku 1843 Josephem Krugem, nekonformním vizionářem s nekompromisní filozofií. Pochopil, že skutečnou podstatou šampaňského je potěšení, a jeho snem bylo nabídnout rok co rok to nejlepší šampaňské, bez ohledu na meziroční výkyvy počasí. Již šestá generace rodiny Krug pečuje o tento sen a obohacuje zakladatelovu vizi a savoir-faire.

Koncept Krug Ambassades představuje síť restaurací a obchodních partnerů, jejichž společným cílem je přinášet svým klientům vytříbenou kvalitu, vynikají produkty a služby. Prvotní myšlence dal vzniknout ve Francii v devadesátých letech Rémi Krug. Později se program rozšířil do Itálie, Spojeného Království a dále i do celého světa.

Restaurace The Eatery je tak dalším místem, kde žije šampaňské víno Krug. Stejně jako pro tento šampaňský dům, i pro restauraci The Eatery jsou autenticita, důraz na kvalitu a láska k řemeslu základními stavebními kameny. I proto je restaurace The Eatery hrdým nositelem označení Krug ambasáda, které představuje závazek neustále snahy o dosahování výjimečnosti a přinášení potěšení, stejně jako tomu je s každou sklenkou šampaňského vína Krug. Šéfkuchařem, který toto všechno přenáší na talíře hostů, je Pavel Býček.

Vaření ze sezonních surovin, jejich původ, a především kvalita jsou pro restauraci The Eatery zásadní. Jejich snahou je skrze moderní i tradiční, lety prověřené postupy nechat vyniknout skutečné autenticitě chutí, přičemž hlavní ingrediencí je láska. I proto neschovávají kuchyň za zeď, ale umístili ji přímo do srdce bistra. Můžete se tak posadit rovnou ke kuchařům a z bezprostřední blízkosti je sledovat při práci nebo si s nimi přátelský popovídat. 

Cílem projektu Krug Ambassade je předávat autentické hodnoty této uznávané značky i její nezaměnitelnou identitu a styl. Samozřejmou součástí je velmi vysoký standard služeb, kvality a pozornosti věnované nejen klientům, ale každému drobnému detailu. Výsledkem je nezapomenutelná atmosféra plná příjemných zážitků. Základním pilířem ambasád je snoubení „haute gastronomie“ s šampaňským Krug, které se pro kombinování s pokrmy díky svému nezaměnitelnému stylu a opulentnosti ideálně hodí.

Fotogalerie


Podobné články


  • Ardbeg do světa vypustil bestii Ardbeg do světa vypustil bestii
    Styl Restaurace

    Ardbeg do světa vypustil bestii

    Ardbeg. Jméno, které nenechá chladným žádného milovníka whisky po celém světě. Pochází z islandského ostrova Islay a divokost tamější přírody je znát v každé kapce. Už v roce 1887 vyprodukovala palírna Ardbeg milion litrů své jedinečné sladové whiskey – a od té doby si získala nepřekonatelnou pověst po celém světě společně s mnoha prestižními oceněními. A letošní rok byl pro tuto jedinečnou whiskey obzvláště povedený!

    09. 11.2020

Developed by MadFox design