Když se hotel stane druhým domovem Když se hotel stane druhým domovem

Když se hotel stane druhým domovem

02. 03.2022

Vychutnejte si alpskou útulnost a italskou pohostinnost v hotelu Plunhof v nedotčené přírodě Jižního Tyrolska. Tady nezůstanou žádná přání nevyplněná.

Síla podzemí

Čtyřhvězdičkový superior hotel Plunhof u vesnice Ridanna v Itálii spojuje intimní rodinnou atmosféru s nejmodernějšími službami, jejichž úroveň překoná očekávání i těch nejnáročnějších hostů. Využití přírodních materiálů z blízkého okolí v interiéru odkazuje na tradiční tyrolský styl, pod taktovkou zkušených architektů však hotel získal velmi osobitý charakter. Prostorné pokoje poskytují perfektní zázemí pro aktivní dovolenou.

Tři lyžařská střediska

Při pobytu můžete využívat střediska Ratschings-Jaufen, Rosskopf bei Sterzing a Gossensass-Ladurns, která jsou vzdálená jen pár kilometrů od hotelu. Právě po dni stráveném na perfektně upravených sjezdovkách pak hosté mohou relaxovat ve špičkovém vodním a wellness světě Minerva s pěti saunami, vířivkami, podzemním jezerem, venkovním slaným jezerem, vnitřními i venkovními bazény. Wellness po zásluze získalo renomované ocenění World Luxury Spa Awards 2019 a titul „Best Unique Experience Spa“. Jeho jedinečná koncepce vychází z bohaté historie důlní činnosti této oblasti a staví na síle místních hor, minerálů a vzácných kovů. Procedury a rituály využívají jejich energii a vedou k regeneraci duše i těla.

Kreativní kuchyně

Vyhlášená je i hotelová restaurace, která nabízí jak speciality jihotyrolské, tak i středomořské kuchyně a staví na špičkových surovinách. Pokrmy pak doprovázejí excelentní vína.  

https://www.plunhof.it

Fotogalerie


Podobné články


 • Léto v Dolomitech Léto v Dolomitech
  Hotel Svět

  Léto v Dolomitech

  Zhluboka se nadechněte, zastavte čas a vychutnejte si krásu léta a přírody na úchvatném místě uprostřed italských Alp. Ve výšce 1 800 metrů leží resort Forestis – zde naleznete duševní klid i řadu možností, pokud toužíte po aktivní dovolené.

  18. 06.2022

 • Hotel na jezeře Wolfgangsee je pravá romantika. Hotel na jezeře Wolfgangsee je pravá romantika.
  Hotel Léto Svět

  Hotel na jezeře Wolfgangsee je pravá romantika.

  Romantické jezero místo moře, alpské louky místo písečných pláží a čerstvý horský vzduch místo žhnoucího slunce. I tak by mohla vypadat letošní dovolená. V rakouském legendárním hotelu Im Weissen Rössl (U Bílého koníčka) si navíc zaplavete v unikátním jezerním koupališti, odpočinete si v první plovoucí vířivce na světě a načerpáte sílu z léčivých minerálních pramenů. A co byste řekli na rybí restauraci oceněnou třemi čepicemi Gault Millaua anebo degustaci vína v horském masivu?

  09. 06.2022

Developed by MadFox design