Galavečer Britské obchodní komory oslavující 25 let její působení v České republice, kde magazín Travel Fever byl mediálním partnerem. Galavečer Britské obchodní komory oslavující 25 let její působení v České republice, kde magazín Travel Fever byl mediálním partnerem.

Galavečer Britské obchodní komory oslavující 25 let její působení v České republice, kde magazín Travel Fever byl mediálním partnerem.

16. 11.2022

Podobné články


 • Oslavte Vánoce a konec roku
 s Moët & Chandon se speciální dárkovou edicí 
The Spark of Light Oslavte Vánoce a konec roku
 s Moët & Chandon se speciální dárkovou edicí 
The Spark of Light
  Styl Svět Lidé

  Oslavte Vánoce a konec roku s Moët & Chandon se speciální dárkovou edicí The Spark of Light

  Šampaňský dům Moët & Chandon o letošních Vánocích oslaví období radostných setkávání sérií dárkových boxů, které otevírají novou vzrušující kapitolu ve staleté historii obdarovávání a savoir-fête. Jsou to dárky, které ozdobí sváteční stůl, potěší členy rodiny i přátele, stanou se pokladem pro vášnivé sběratele, novou cestou za dobrodružstvím a objevováním pro ty, kteří Moët & Chandon ochutnají poprvé, nebo detailem, který rozzáří ty, kdo ho už dobře znají. Limitovaná nabídka dárkových krabic a kazet s motivem slavnostního ohňostroje dodá letošním svátkům tu pravou francouzskou jiskru.

  25. 10.2022

 • POZVEDNĚME SPOLEČNĚ SKLENKU NA VÝJIMEČNÉHO MUŽE A TENISOVOU
LEGENDU ROGERA FEDERERA POZVEDNĚME SPOLEČNĚ SKLENKU NA VÝJIMEČNÉHO MUŽE A TENISOVOU
LEGENDU ROGERA FEDERERA

  POZVEDNĚME SPOLEČNĚ SKLENKU NA VÝJIMEČNÉHO MUŽE A TENISOVOU LEGENDU ROGERA FEDERERA

  Šampaňský dům Moët & Chandon s potěšením zve přátele a fanoušky Rogera Federera z celého světa, aby si připili na jeho počest, zatímco tenisová hvězda se loučí s kariérou profesionálního tenisty a zahajuje svou novou životní kapitolu. Na Rogera, gentlemana, který si jako skutečná sportovní ikona zaslouží jeden z největších přípitků na světě na svou počest!

  04. 10.2022

Developed by MadFox design