Elegance sama Elegance sama

Elegance sama

04. 09.2020

Mariánské Lázně jsou vyhlášené nejen svými léčivými prameny, ale také uklidňující atmosférou a nádhernou přírodou okolo. A také výbornými hotely. V přední linii mezi nimi doslova září prvotřídní hotel Falkensteiner s 5 bazény a velkým balneocentrem. Zde se vám navrátí energie a skvěle podpoříte zdraví.

Čtyřhvězdičkový hotel patří do skupiny Falkensteiner hotels & residences, která lpí na jedinečnosti každého ze svých mnoha evropských hotelů a zároveň je vyhlášená důrazem na výjimečnou kvalitu, rozsáhlou nabídku služeb a kulinářské speciality na nejvyšší úrovni.Tak tomu je i ve Falkensteiner Hotel Grand Medspa Marienbad. Hlavní historická budova okouzlí na první pohled svým secesním vzhledem. Před více než sto lety ji navrhli architekti ctící krásu a praktičnost zároveň. Dnes je součástí velkého hotelového komplexu, jenž v sobě snoubí moderní pohodlí a dekorativnost inspirovanou právě „Art noveau“. V tomto duchu se nesou rovněž bohatě zařízené interiéry 160 pokojů pěti kategorií a 4 velkorysé apartmány. Najdete v nich i tzv. wellness košík s potřebným vybavením do hotelových lázní Acquapura MEDSPA.Vedle 4 saun, fitness centra a kosmetických procedur vyniká toto moderní hotelové lázeňské a wellness centrum největším bazénovým areálem v Mariánských Lázních s jediným (vyhřívaným) venkovním bazénem ve městě. Unikátní prostředí lázní však nabízí mnohem víc. Vybrat si zde můžete nejen ze široké škály klasických lázeňských procedur, ale také z několika moderních wellness programů, včetně těch, které jsou určené speciálně pro golfisty. V blízkosti se nachází až 5 golfových hřišť. Lázeňská terapie v Acquapura MEDSPA je založena na kombinaci tradiční medicíny a moderních léčebných procedur, pro něž jsou využívány přírodní léčivé zdroje včetně vlastního minerálního pramene Alexandra.Přirozeným léčebným prostředkem je také pobyt v okolní bujné přírodě, kterou najdete jen pár kroků od hotelu. Příjemným zpestřením a obohacením péče o zdraví je rovněž jóga, v rámci níž lze podstoupit prospěšná asistovaná cvičení všímavosti.

I bez nich vám ale padne do oka nebývale propracované menu hotelové restaurace Johann Strauss. Její kuchaři kombinují regionální recepty se sezonními produkty a mezinárodními specialitami. Snídaně si vychutnáte formou bufetu, k obědu jsou pak nabízena lehká jídla s nabídkou salátů a ovoce. Večeře spolu s tematickými a speciálními večery vás ke konci dne doslova provedou rájem kulinářských dobrot. Lobby bar jistě také neminete. Zláká vás vůní skvělé kávy a čajů, stejně jako bohatou nabídkou vín a míchaných koktejlů. Jeho prostředí zdobí stylová knihovna, odkud si můžete půjčit zajímavé čtení a rozmanitou chuť nápojů a delikates obohatit zajímavými myšlenkami.Přirozeně, že vám Falkensteiner Hotel Grand Medspa Marienbad zajistí i parkování vašeho vozu. Pokud je jím čím dál populárnější elektromobil, můžete si jej dokonce dobít přímo v hotelové dobíjecí stanici. K dispozici je také úschovna kol pro cyklistické výlety.

https://www.falkensteiner.com/en/hotel-grand-medspa-marienbad

Fotogalerie


Podobné články


 • Bauer nebo Sacher Bauer nebo Sacher
  Hotel Restaurace Praha

  Bauer nebo Sacher

  Bauer Hotel Group, který provozuje gastronomické ikony jako restauraci U Prince, Terasu U Prince a zážitkovou gurmánskou perlu DEER, představuje sladké novinky. Dlouholetým cukrářským mistrem je Vojta Řehák. Právě on před deseti lety vymyslel spolu s panem Bauerem dort plný hořké a bílé čokolády, který se podával a podává na Staroměstském náměstí v restauraci i horní terase U Prince. Základem mu byl rodinný recept rodiny Bauerů, který šéfcukrář Vojta předělal do moderního gastronomického dezertu. Nyní plně dostál mezinárodního věhlasu v hodnoceních nestranných tuzemských a zahraničních průvodců, že došlo k povýšení z dezertu na rodinný dezert.

  09. 05.2022

 • Jako hollywoodská hvězda Jako hollywoodská hvězda
  Styl Luxus Hotel Svět Lidé

  Jako hollywoodská hvězda

  Obdivuhodná herečka Elizabeth Taylor byla obdařena neobyčejným kouzlem. Díky svým rolím a osobnímu zaujetí pro mnoho ušlechtilých záměrů patřila k nejikoničtějším a nejvlivnějším ženám 20. století. Domovem se jí na čas staly také hotely skupiny Dorchester Collection The Dorchester a The Beverly Hills. Nyní můžete i vy navštívit místa, která jsou prodchnuta jedinečnými okamžiky jejího života.

  12. 04.2022

Developed by MadFox design