Dvě patra přepychové péče Dvě patra přepychové péče

Dvě patra přepychové péče

22. 01.2024

V centru Prahy mezi Pařížskou a Maiselovou ulicí vyhledávají praví požitkáři špičková kosmetická ošetření, produkty Sisley nebo dokonalý klid ve spa zóně. Maison Sisley Praha, kde se jim toto všechno nabízí, se rozprostírá na dvou designově vytříbených patrech kombinujících francouzskou ležérnost s českou historií i současností.

Butik Sisley na adrese Jáchymova 2 si každého už při vstupu získá uklidňující vůní aromaterapeutických efektivních přírodních ingrediencí, jež obsahují všechny mezinárodně proslulé a oceňované produkty brandu vyvinuté v laboratořích Sisley. Ty si lze přímo v butiku zakoupit a zahrnují vše – od péče o pleť a tělo přes dekorativní kosmetiku až po péči o vlasy. S jejich výběrem klientům ochotně pomáhají zdejší beauty experti, a to s ohledem na konkrétní potřeby pleti i roční období.

Věda krásy

 Výjimečnost produktů značky tkví ve schopnosti spojovat nejnovější vědecké poznatky o mechanismech pleti a fytokosmetice, které vědci Sisley zkoumají již přes padesát let. Výsledkem práce výzkumníků Sisley je například ikonická produktová řada Sysleÿa. Její vývoj trval celých deset let a každý krém i sérum této linie obsahuje přes padesát přírodních složek. Řadu Sisleÿa a další produkty brandu zdejší specialisté využívají v rámci signature procedur.

Jedinečná ošetření

Velké oblibě se u klientů těší šedesátiminutová omlazující i hydratační ošetření pleti nebo tvarující a zpevňující ošetření těla. Samozřejmostí je také péče o krk a dekolt či ruce a nehty nebo možnost denního a večerního líčení, konzultace s odborníkem či kompletní dvouhodinové ošetření obličeje a těla určené obyvatelům měst. Navíc si lze v butiku Sisley vychutnat lákavé občerstvení v podobě šťavnatého ovoce a lahodných bublinek.

https://www.sisley-paris.com/cs-CZ/

Fotogalerie


Podobné články


Developed by MadFox design