Bez kompromisů
Dokonalá péče a odpočinek v Karlových Varech
Bez kompromisů
Dokonalá péče a odpočinek v Karlových Varech

Bez kompromisů
Dokonalá péče a odpočinek v Karlových Varech

03. 10.2021

 Kde? V hotelu St. Josept Royal Regent v Karlových Varech. Odpočiňte si, načerpejte síly, nechte se hýčkat a podpořte své zdraví.

Hotel St. Joseph Royal Regent nenuceným způsobem snoubí designový interiér se skvělými službami a jedinečnými lázeňskými procedurami. V prvotřídním lázeňském centru St. Joseph’s Spa si můžete dopřát až 17 lázeňských procedur v jednom týdnu. Lékař vám sestaví léčebný program na míru s ohledem na váš zdravotní stav. Součástí hotelu je unikátní wellness centrum v nejvyšším patře s patnáctimetrovým bazénem pod prosklenou střechou, vířivkou a třemi druhy saun. Unikátní novinkou je kyslíková terapie v hyperbarické komoře. V ní pacient dýchá čistý léčivý kyslík, který se pomalu rozpouští v krevní plazmě. Tato revoluční metoda má vynikající výsledky a využívá se preventivně i jako léčba široké škály zdravotních problémů, poúrazových stavů a při respiračních obtížích po prodělané nemoci Covid 19.

Užívejte všemi smysly

Hotel má pro své hosty nejen jedinečnou nabídku léčebných i wellness programů, nově nabízí i tři speciální léčebné postcovidové balíčky, které se zaměřují na postcovidový syndrom, respirační obtíže a na posílení imunity. Lékař je pacientům navrhne dle jejich individuálních potřeb. Relaxaci a odpočinek podpoří i špičkové hotelové služby, pohodlí a elegance pokojů, vytříbená kuchyně restaurace Mayflower. V hotelu St. Joseph Royal Regent můžete až do konce roku uplatnit státní poukaz do lázní v hodnotě 4000 Kč na osobu, nově od 1. července 2021 i státní vouchery pro zdravotníky v hodnotě 8000 Kč na osobu.

Teď již zbývá si zabalit a vyrazit do hotelu Royal Regent, kde vás přivítá profesionální a přátelský personál, a užít si svůj pobyt.

https://www.royalregent.cz

Fotogalerie


Podobné články


 • Kuba pod Eifelovkou Kuba pod Eifelovkou
  Styl Design Hotel Svět

  Kuba pod Eifelovkou

  Vskutku jedinečný zážitek na vás čeká, pokud do konce roku 2021 navštívíte metropoli Francie. Pařížský hotel Monte Christo se proměnil jen na čtyři měsíce v Casa particular – pravý soukromý kubánský hotýlek s názvem Eminente. Kreativní koncept potěší nečekanou nápaditostí a hlavně chutí nového kubánského rumu.

  03. 12.2021

 • Do Portugalska za dovolenou i novým domovem Do Portugalska za dovolenou i novým domovem
  Sport Hotel Golf Svět

  Do Portugalska za dovolenou i novým domovem

  Portugalsko své návštěvníky láká krásnými plážemi, kouzelnou architekturou a skvělými gurmánskými zážitky. Ve čtyřech významných portugalských městech je ale ještě něco navíc – prostorné apartmány, rodinné domy a krásné vily Martinhal, které kombinují všechny prvky dokonalého ubytování pro dovolenou, ale i dlouhodobý pobyt s naprostým soukromím a prvotřídními resortními službami. Díky individuálnímu přístupu si pobyt užijete na sto procent, ať už cestujete sami, s dětmi nebo partou přátel.

  25. 10.2021

 • Zimní start na ledovcích 
Rozjezdy pro hvězdy Zimní start na ledovcích 
Rozjezdy pro hvězdy
  Hotel Svět Lidé

  Zimní start na ledovcích Rozjezdy pro hvězdy

  Po letošním neklidném létě se jistě mnozí z nás těší na lyže. Kdo nechce čekat na první sníh, může vyrazit na ledovce. Čerstvý prašan umožnil 8. října rozjezd vleků jak na ledovci v Kaprunu, tak na Stubai. Oba ledovce zahajují novou zimní sezónu pestrým programem. I krátký pobyt v Alpách je naprosto ideální k načerpání nové energie.

  22. 10.2021

Developed by MadFox design