Zdraví září červeně Zdraví září červeně

Zdraví září červeně

25. 10.2020

Moderní doba s sebou přináší nejen spoustu příležitostí, ale sem tam nás jejich vábení a naplňování unaví a někdy i vyloženě stresuje. Dát se do kupy nám může pomoci teplo-neteplo. Zní to jako kouzlo z pohádky o princezně Koloběžce, která dokázala jezdit oblečená/neoblečená, ale skutečnost už je taková. Čarovným je v tomto smyslu působení infračerveného světla na naše zdraví.

Infračervené záření je vlastně elektromagnetické záření pod červeným koncem viditelného spektra světla. Zmírňuje přepětí a bolest svalů, zvyšuje krevní oběh a zlepšuje metabolismus, snižuje stresové zatížení, urychluje regeneraci po fyzické námaze či sportu, má léčivý účinek na kožní choroby. Podporuje očistný a detoxikační proces v lidském těle a také pomáhá posílit imunitní systém, a zvýšit tak jeho obranyschopnost.

Toho všeho lze docílit v kabinách Physiotherm, v nichž je ověřená bezpečná vzdálenost mezi zdrojem záření a tělem velmi malá. To zajišťuje poměrně vysokou absorpci infračerveného záření při zachování relativně nízké teploty v místnosti. I proto jsou tyto kabiny vhodné pro kardiaky. Jeden pobyt v nich odpovídá účinku lehkého tréninku pro srdce a krevní oběh.

Zkušenosti z více než pětadvacetiletého výzkumu firmy Physiotherm v jejím vývojovém centru v Insbrucku se odrážejí ve vlastní patentované technologii, která umožňuje nabídnout doživotní záruku jejich výrobků. Kabiny nabízí v různých rozměrech s rozličným vnitřním designem. Zvlášť udivující je jejich „kabina-nekabina“, což je infračervené lehátko Ergo Relax Lounge, které se může stát příjemným obohacením vašeho obývacího pokoje. 

 

https://www.infrasauny.cz/

Fotogalerie


Podobné články


 • Vivat Victoria! Vivat Victoria!
  Bydlení Česko Praha Golf

  Vivat Victoria!

  Už víc jak čtvrtstoletí nacházejí zájemci o bydlení svůj nový domov v projektech společnosti Real-Treuhand Reality & Development. Vedle kvality provedení oceňují dlouhodobou hodnotu, výběr lokalit, pomalé stárnutí a bezproblémovou údržbu nemo-vitosti. Těmito přednostmi oplývá i nová hvězda developerského trhu – obytný komplex Victoria Košíře, který vítá první obyvatele. Vivat Victoria!

  05. 11.2020

 • Sklo jako okno do duše Sklo jako okno do duše
  Styl Bydlení Design Luxus

  Sklo jako okno do duše

  Gordana Turuk, autorka značky Gordana Glass, je umělkyně tělem u duší. Její skleněné mísy, obrazy i designové bytové vybavení zná celý svět. Krásu a jedinečnost její tvorby si zamilovala i řada známých osobností, například Benedikt XVI. nebo královna Alžběta II. známá svým vytříbeným vkusem. Umělkyně tvoří ve svém ateliéru v Bratislavě, kde svá díla zároveň i vystavuje. Její tvorbu můžeme obdivovat i v nové pražské galerii Sky Gallery Media Bohemia, kam se přesunula po čtyřleté etapě v ulici Dušní.

  29. 10.2020

Developed by MadFox design