Zdraví září červeně Zdraví září červeně

Zdraví září červeně

25. 10.2020

Moderní doba s sebou přináší nejen spoustu příležitostí, ale sem tam nás jejich vábení a naplňování unaví a někdy i vyloženě stresuje. Dát se do kupy nám může pomoci teplo-neteplo. Zní to jako kouzlo z pohádky o princezně Koloběžce, která dokázala jezdit oblečená/neoblečená, ale skutečnost už je taková. Čarovným je v tomto smyslu působení infračerveného světla na naše zdraví.

Infračervené záření je vlastně elektromagnetické záření pod červeným koncem viditelného spektra světla. Zmírňuje přepětí a bolest svalů, zvyšuje krevní oběh a zlepšuje metabolismus, snižuje stresové zatížení, urychluje regeneraci po fyzické námaze či sportu, má léčivý účinek na kožní choroby. Podporuje očistný a detoxikační proces v lidském těle a také pomáhá posílit imunitní systém, a zvýšit tak jeho obranyschopnost.

Toho všeho lze docílit v kabinách Physiotherm, v nichž je ověřená bezpečná vzdálenost mezi zdrojem záření a tělem velmi malá. To zajišťuje poměrně vysokou absorpci infračerveného záření při zachování relativně nízké teploty v místnosti. I proto jsou tyto kabiny vhodné pro kardiaky. Jeden pobyt v nich odpovídá účinku lehkého tréninku pro srdce a krevní oběh.

Zkušenosti z více než pětadvacetiletého výzkumu firmy Physiotherm v jejím vývojovém centru v Insbrucku se odrážejí ve vlastní patentované technologii, která umožňuje nabídnout doživotní záruku jejich výrobků. Kabiny nabízí v různých rozměrech s rozličným vnitřním designem. Zvlášť udivující je jejich „kabina-nekabina“, což je infračervené lehátko Ergo Relax Lounge, které se může stát příjemným obohacením vašeho obývacího pokoje. 

 

https://www.infrasauny.cz/

Fotogalerie


Podobné články


 • Projekt Green Village zahajuje prodej 2. etapy mimořádnou nabídkou Projekt Green Village zahajuje prodej 2. etapy mimořádnou nabídkou
  Bydlení Česko Golf

  Projekt Green Village zahajuje prodej 2. etapy mimořádnou nabídkou

  Koncept bydlení v přírodě společnosti Real-Threuhand s názvem Green Village otevírá přístup k nákupu 2. etapy moderních rodinných domů. Bydlení v blízkosti Benešova a přímo u golfového hřiště Konopiště se rozroste o 25 dalších nízkonákladových budov se zahradami a parkováním. Prvních pět domů je mimořádně možné pořídit za zvýhodněnou cenu.

  03. 05.2022

 • Townhousy v Šárce – nová etapa života Townhousy v Šárce – nová etapa života
  Bydlení Česko Luxus Praha

  Townhousy v Šárce – nová etapa života

  Místo zářící novou energií, i tak by se dal popsat Šárecký dvůr. A přitom zůstal v mnohém věrný kouzlu místa, jehož historie sahá staletí do minulosti. Historie se zde prolíná se současností a utvářet ji mohou i noví majitelé townhousů, které čekají na vizi šťastného domova svých budoucích majitelů.

  20. 04.2022

 • Unikátní bydlení v národním parku Unikátní bydlení v národním parku
  Bydlení Česko Šumava

  Unikátní bydlení v národním parku

  Přímo v srdci Šumavy vzniká jedinečný developerský projekt s názvem Gabreta. Svým vzhledem obohatí obec Prášily, kde noví majitelé bytů naleznou, kromě možného vstupu do wellness centra, také náležitou občanskou vybavenost a sportovní vyžití.

  28. 03.2022

Developed by MadFox design