WELLNESS ON THE ROAD WELLNESS ON THE ROAD

WELLNESS ON THE ROAD

03. 03.2021

Hotelová skupina Mandarin Oriental představila novou celosvětovou iniciativu. Ta má pomoci korporátní klientele udržet si zdravý životní styl a mít na paměti důležitost rovnováhy, hlavně během svých obchodních cest.

Iniciativa „Wellness on the Road“ byla exklusivně navržena pro hotelové partnery z řad korporátních firem. Program nabízí přístup k různým wellnessovým aktivitám, technikám prožití přítomného okamžiku, aplikacím i zážitkům, které poskytují výhodu jak při cestování, tak při práci z domova.

Výhody programu Wellness on the Road zahrnují:

Instruktážní videa pro pocit pohody, pohybu, odpočinku, včetně doporučení na správnou výživu nebo zajímavé knihy

Zdarma konzultace o životním stylu – osobně či online.

Základní řadu olejů s praktickými tipy pro ty, kdo jsou ubytováni

Slevu 10 % na lázeňské procedury

Tipy, jak využívat akupresurní body na těle, v tištěné nebo elektronické podobě

60denní zkušební přístup k prémiové aplikaci Blinkist (kde můžete číst či poslouchat klíčové vhledy z literatury faktu v 15 minutách) 

60denní zkušební přístup k wellness a fitness aplikaci Grokker

Wellness on the Road je přirozenou evolucí našeho závazku k programu zdraví a bezpečnosti v Mandarin Oriental. Hotelový program ,We Care‘ poskytuje našim hostům ujištění o důležitosti a prioritách při ochraně jejich zdraví a bezpečnosti. Tento program nyní dále rozšiřujeme o výhody pro korporátní klientelu, která cestuje, je ubytovaná v našich hotelech či pracuje z domova.“ Upřesňuje Jill Kluge, Chief Marketing Officer hotelové skupiny Mandarin Oriental.

https://www.mandarinoriental.cz/prague/mala-strana/luxury-hotel

Fotogalerie


Podobné články


 • Emirates bude do Prahy létat každý den Emirates bude do Prahy létat každý den
  Svět Lidé

  Emirates bude do Prahy létat každý den

  Společnost Emirates oznámila, že navýší počet letů do Prahy z pěti na sedm týdně – šestý let bude provozován každý čtvrtek od 3. června a sedmý let každé pondělí od 5. července. Českým zákazníkům tak Emirates zprostředkuje v rámci své sítě spojení do více než 90 destinací s přestupem v Dubaji.

  28. 05.2021

 • Náš penzion je klasický rodinný podnik Náš penzion je klasický rodinný podnik
  Bydlení Česko Hotel Lidé

  Náš penzion je klasický rodinný podnik

  Že je Petr Janda (77) stálicí a legendou české hudební scény už téměř 60 let a že hity jeho skupiny Olympic, jako je Želva, Dej mi víc své lásky nebo Dávno, jsou nesmrtelné, to už určitě dobře víte. Ale tušili jste, že je také šikovný hoteliér? Zjišťovali jsme, jak kloubí hudbu, rodinu a podnikání.

  26. 05.2021

 • Apartmán Aurelio Apartmán Aurelio
  Bydlení Luxus Šumava

  Apartmán Aurelio

  Exkluzivní zázemí pro výlety Šumavou Na Šumavě je stále co objevovat. Její přírodní krásy můžete mít na dosah ruky, a přitom si zároveň užívat exkluzivní pohodlí moderně vybavené horského apartmánu. Právě takový najdete kousek za známou obcí Srní, v její části Srní–Mechov.

  19. 05.2021

Developed by MadFox design