Vína, která vyhrávají Vína, která vyhrávají

Vína, která vyhrávají

29. 12.2022

Jak si vybrat to nejlepší víno pro pečlivě chystanou příležitost? V takovou chvíli je dobrá rada nad zlato. I proto vznikl web Víno pro Vás. Shromažďuje výběr toho nejlepšího z vybraných vinařství. Dokladem je velký úspěch na soutěži Prague Wine Trophy.

Web s on-line obchodem vinoprovas.cz je vyhledávaným portálem pro nákup kvalitních vín. Pocházejí z převážně malých rodinných vinařství, jejichž produkce splňuje náročná kritéria na vysokou kvalitu a drží si autentický charakter vytvářený generacemi předků.

Prague Wine Trophy

Na přehlídce a soutěži nejlepších vín roku 2022 na českém trhu s účastí mezinárodních vín Prague Wine Trophy získala vína od Víno pro Vás hned několik cen: 1× Šampion, 7× Regionální šampion, 11× Platinovou medaili (za hodnocení nad 95 bodů) a velké množství Velkých zlatých (hodnocení nad 90 bodů) a Zlatých medailí. Kromě toho 18 zastupovaných vinařství bylo ohodnoceno titulem „Pětihvězdičkové vinařství“ pro „vynikající vinařství s nejvyšším standardem kvality vín“ a společnost Víno pro Vás získala 1. místo mezi dovozci. Oceněná vína je možné ochutnat v rámci objednání balíčku Virtuální degustace 2022.

Náš tip: Vinařství Boeri Alfonso a víno Bevión Selezione 2019 Piemonte DOC Chardonnay a Porlapá 2018 Barbera d`Asti DOCG Superiore.

https://vinoprovas.cz

Fotogalerie


Podobné články


 • Předkrmová La Veranda
Předkrmová La Veranda
  Restaurace Praha

  Předkrmová La Veranda

  Restaurant La Veranda mění menu dle dostupnosti jednotlivých sezónních surovin. Vždy nějaký pokrm z menu nadobro zmizí a nový se objeví. Tentokrát se udály změny především v předkrmech.

  21. 05.2024

 • Babiččina zahrada stěhuje kuchyň Babiččina zahrada stěhuje kuchyň
  Česko Restaurace Praha

  Babiččina zahrada stěhuje kuchyň

  Babiččina zahrada je stavení v Průhonicích, kde pod jednou střechou lze nalézt restauraci, konferenční světnici a malý pension. Hlavní dominantou je ovšem část mimo střechu, a to zahrada. Malé altánky, které nabízí každému stolu absolutní soukromí a jeden velký, pro ty, kteří holdují restauračnímu ruchu.

  13. 05.2024

Developed by MadFox design