Vína, která vyhrávají Vína, která vyhrávají

Vína, která vyhrávají

29. 12.2022

Jak si vybrat to nejlepší víno pro pečlivě chystanou příležitost? V takovou chvíli je dobrá rada nad zlato. I proto vznikl web Víno pro Vás. Shromažďuje výběr toho nejlepšího z vybraných vinařství. Dokladem je velký úspěch na soutěži Prague Wine Trophy.

Web s on-line obchodem vinoprovas.cz je vyhledávaným portálem pro nákup kvalitních vín. Pocházejí z převážně malých rodinných vinařství, jejichž produkce splňuje náročná kritéria na vysokou kvalitu a drží si autentický charakter vytvářený generacemi předků.

Prague Wine Trophy

Na přehlídce a soutěži nejlepších vín roku 2022 na českém trhu s účastí mezinárodních vín Prague Wine Trophy získala vína od Víno pro Vás hned několik cen: 1× Šampion, 7× Regionální šampion, 11× Platinovou medaili (za hodnocení nad 95 bodů) a velké množství Velkých zlatých (hodnocení nad 90 bodů) a Zlatých medailí. Kromě toho 18 zastupovaných vinařství bylo ohodnoceno titulem „Pětihvězdičkové vinařství“ pro „vynikající vinařství s nejvyšším standardem kvality vín“ a společnost Víno pro Vás získala 1. místo mezi dovozci. Oceněná vína je možné ochutnat v rámci objednání balíčku Virtuální degustace 2022.

Náš tip: Vinařství Boeri Alfonso a víno Bevión Selezione 2019 Piemonte DOC Chardonnay a Porlapá 2018 Barbera d`Asti DOCG Superiore.

https://vinoprovas.cz

Fotogalerie


Podobné články


 • Kam se v Praze chodí nejen na dobrou whisky Kam se v Praze chodí nejen na dobrou whisky
  Česko Restaurace Praha Lidé

  Kam se v Praze chodí nejen na dobrou whisky

  Okouzlující uličky Starého Města skrývají nejednu útulnou hospůdku. V Maiselově ulici jejich nabídku obohacuje i jeden zcela unikátní podnik. Jmenuje se W Restaurant a kombinuje restauraci, bar a jednu nejširších kolekcí whisky na světě. O přiblížení zajímavého konceptu jsme požádali majitele restaurantu Marka Jablonského a také Justýnu Vaškovou, která má na starosti klientelu restaurace a pořádání firemních eventů.

  24. 03.2023

 • Péče o sladké dědictví Péče o sladké dědictví
  Styl Luxus Hotel Svět Lidé

  Péče o sladké dědictví

  Vídeň – dáma plná půvabů habsburské monarchie vítá obdivovatele svých krás. Mezi ně patří i slastné sladké dědictví tvůrce jedinečného dortu, pana Franze Sachera. Jeho syn vystavěl vyhledávané lahůdce skvostný stánek – Hotel Sacher. Byl by jistě hrdý i na současnost, neboť o království rodiny Sacherů pečuje velmi vážená a podnikavá dáma, paní Elisabeth Gürtler. Citlivě střeží odkaz rodiny a jméno Sacher, z nějž se stala uznávaná značka prestižních hotelů. Vedle Vídně jej nalezneme také v Salzburgu, a dokonce i jako lákavý Sacher Alpine Resort v Seefeldu.

  16. 03.2023

Developed by MadFox design