Vila Geba tajná skrýš na útesu 
Vila Geba tajná skrýš na útesu

Vila Geba tajná skrýš na útesu

07. 02.2022

Černá Hora se může pochlubit mnoha krásnými přímořskými sídly. Mezi nejkrásnější patří vesnička Svety Stefan, která leží na mysu ladně propojeném s pevninou. Pohled na ni je úchvatný. A právě takový skýtá i hotel nádherně usazený ve skále nad vesničkou a nesoucí název Vila Geba.

Interiéry hotelu a jeho svěží zahrady skýtají výjimečně bezpečné útočiště stranou shonu a davu turistů. Věčně svěží exkluzivita vily skvěle kombinuje moderní design a elegantní bohémský styl. Místo plné blaženosti je dokonalým útočištěm pro relaxaci a odpočinek. Může se ale stát i bláznivě romantickým pozadím k protančení vášnivé noci. Volba je na vás!

Nový Olymp na oslavu rozkoše, elegance a krásy je požehnán Gebou, bohyní věčného mládí. Její slastný vliv pocítíte jak v jedinečných apartmá, tak také ve stylových lázních. Zasvěceny jsou oslavě blahodárného vlivu vody a nabízejí potěšení ze sauny, parní lázně i syčícího ledu omlazujícího tělo a duši. Výhled do nekonečna nad hladinou moře bere dech a zkušené ruce vám při masáži poskytnou dokonalý zážitek z hýčkání těla.

Pro další okouzlení z rozmanitosti krásy života si zajděte do hotelové restaurace Muse. Její šéfkuchařka Olivie Meli má hluboký respekt k organickým produktům a udržitelným zemědělským metodám. Povyšuje tradiční černohorské ingredience ve famózní zážitek podobný francouzské gastronomii. Oliviina kuchyně se navíc báječně snoubí s vybranými víny a místními ručně míchanými koktejly.

https://www.villageba.com

Fotogalerie


Podobné články


 • Království golfu Království golfu
  Česko Sport Hotel

  Království golfu

  Hotel ESPLANADE SPA & GOLF RESORT nabízí nezaměnitelné vzrušení z hraní golfu pro začátečníky i zkušené hráče a zároveň relaxaci obohacenou o wellness a lázeňské procedury. Jedinečné spojení zážitků umožňuje umístění resortu v Mariánských Lázních a zároveň v nádherné přírodě, která dalo vzniknout hned několika oblíbeným golfovým hřištím.

  19. 02.2024

 • Oddech v polské režii Oddech v polské režii
  Styl Bydlení Luxus Hotel Svět

  Oddech v polské režii

  Pouhé dvě a půl hodiny jízdy autem dělí pražské milovníky luxusního relaxu od vyhlášeného spa hotelu Dr Irena Eris situovaném v polském lázeňském městečku Polanica Zdrój. Pětihvězdičkový hotel je po celé Evropě známý nejen díky prvotřídním masážím a procedurám, ale také pro exkluzivní služby a restauraci servírující vytříbené lokální pokrmy.

  05. 02.2024

Developed by MadFox design