Victory Reality zná recept na vítězství Victory Reality zná recept na vítězství

Victory Reality zná recept na vítězství

28. 04.2021

Zaměřit se na určitou oblast, prozkoumat ji a získat ze znalosti daného regionu maximum pro své klienty, to je hlavní strategií úspěšné mladé realitní společnosti – Victory Reality. Investování, prodej a nákup nemovitostí řeší eticky a se zkušeností znalců trhu.

Právě zkušenosti a důkladná příprava jsou tím, co žene zakladatele Victory Reality Marka a Róberta Frndu kupředu k rozvíjení podnikání na vícero trzích. Společnost se nejdříve v roce 2018 na plno rozjela na Slovensku. Už za dva a půl roku tam uskutečnila pronájmy nemovitostí v hodnotě cca 500 000 eur ročního pronájmu a prodeje nemovitostí v celkové hodnotě cca 15 000 000 eur.

Tento základ vyústil v rozšíření působnosti firmy. Jak říká Marek Frnda, CEO Victory Reality: „Expanzi do Česka beru jako přirozený vývoj, zvlášť když se sem začaly rozšiřovat naše projekty. V blízké době plánujeme expandovat také do Chorvatska se specializací na Dalmácii.“

I tak se ale s bratrem drží hesla: méně je více. Proto se v České republice jejich společnost nyní specializuje především na Středočeský kraj a východní Čechy. V současnosti realizuje projekty v Krkonoších.

Základem dosavadního úspěchu Victory Reality je odborná znalost realitního trhu a legislativních změn, neustálé vzdělávání makléřů dovršené certifikací a důraz na etiku jednání založeného na etickém kodexu a reklamačním řádu. To vše ale s plnou koncentrací na potřeby klienta. Ti mohou využít kompletní spektrum služeb a škálu způsobů, jak například efektivně prezentovat nemovitost určenou k prodeji.

Sídlo Victory Reality

 se nachází v Praze v Kaprově ulici 14/13. V centru hlavního města sídlí i pobočka společnosti, a to v ulici Elišky Krásnohorské 12/5. 

https://www.victoryreality.cz

Fotogalerie


Developed by MadFox design