Victory Reality zná recept na vítězství Victory Reality zná recept na vítězství

Victory Reality zná recept na vítězství

28. 04.2021

Zaměřit se na určitou oblast, prozkoumat ji a získat ze znalosti daného regionu maximum pro své klienty, to je hlavní strategií úspěšné mladé realitní společnosti – Victory Reality. Investování, prodej a nákup nemovitostí řeší eticky a se zkušeností znalců trhu.

Právě zkušenosti a důkladná příprava jsou tím, co žene zakladatele Victory Reality Marka a Róberta Frndu kupředu k rozvíjení podnikání na vícero trzích. Společnost se nejdříve v roce 2018 na plno rozjela na Slovensku. Už za dva a půl roku tam uskutečnila pronájmy nemovitostí v hodnotě cca 500 000 eur ročního pronájmu a prodeje nemovitostí v celkové hodnotě cca 15 000 000 eur.

Tento základ vyústil v rozšíření působnosti firmy. Jak říká Marek Frnda, CEO Victory Reality: „Expanzi do Česka beru jako přirozený vývoj, zvlášť když se sem začaly rozšiřovat naše projekty. V blízké době plánujeme expandovat také do Chorvatska se specializací na Dalmácii.“

I tak se ale s bratrem drží hesla: méně je více. Proto se v České republice jejich společnost nyní specializuje především na Středočeský kraj a východní Čechy. V současnosti realizuje projekty v Krkonoších.

Základem dosavadního úspěchu Victory Reality je odborná znalost realitního trhu a legislativních změn, neustálé vzdělávání makléřů dovršené certifikací a důraz na etiku jednání založeného na etickém kodexu a reklamačním řádu. To vše ale s plnou koncentrací na potřeby klienta. Ti mohou využít kompletní spektrum služeb a škálu způsobů, jak například efektivně prezentovat nemovitost určenou k prodeji.

Sídlo Victory Reality

 se nachází v Praze v Kaprově ulici 14/13. V centru hlavního města sídlí i pobočka společnosti, a to v ulici Elišky Krásnohorské 12/5. 

https://www.victoryreality.cz

Fotogalerie


Podobné články


 • Spánek je lék Spánek je lék
  Bydlení Design Česko Luxus Nábytek Lidé

  Spánek je lék

  Čím rychlejší je současná doba, tím více se hovoří o potřebě odpočinku, a zvláště o důležité roli spánku. Pomoci může i výběr vhodného lůžka. Dokud se ale nevyspíte v dobré posteli, asi jen těžko rozeznáte, která je opravdu kvalitní a která ne. To se přihodilo i paní Pavlíně Rosendahl, majitelce obchodu Naty Naty, který letos slaví malé jubileum.

  04. 10.2021

 • Hagibor
Bydlete v harmonii s lesem Hagibor
Bydlete v harmonii s lesem
  Bydlení Česko Praha

  Hagibor Bydlete v harmonii s lesem

  Místo bývalého sportovního klubu Hagibor se začíná proměňovat v novou rezidenční a multifunkční čtvrť. Ta bude vynikat skvělou lokalitou, nadprůměrným množstvím zeleně, perfektně promyšlenými dispozicemi bytů a provedením ve vysoké standardu.

  07. 09.2021

 • Mayfair Park Residences London Mayfair Park Residences London
  Bydlení Luxus Hotel Svět

  Mayfair Park Residences London

  Patříte-li mezi ty, kteří uznávají v životě krásu jedinečnosti, pak si nenechte ujít pozvání do krásného souboru rezidencí, jež obohacují kolekci exkluzivních hotelů a rezidenčních sídel společnosti Dorchester. Název Mayfair Park Residences jasně odkazuje na výjimečnost nově přibyvších nemovitostí. Ta plyne mimo jiné také z adresy umístěné v jedné z nejznámějších části Londýna – Mayfair. Čtvrť plná muzeí a galerií se řadí mezi ty nejexkluzivnější.

  24. 08.2021

Developed by MadFox design