Victory Reality zná recept na vítězství Victory Reality zná recept na vítězství

Victory Reality zná recept na vítězství

28. 04.2021

Zaměřit se na určitou oblast, prozkoumat ji a získat ze znalosti daného regionu maximum pro své klienty, to je hlavní strategií úspěšné mladé realitní společnosti – Victory Reality. Investování, prodej a nákup nemovitostí řeší eticky a se zkušeností znalců trhu.

Právě zkušenosti a důkladná příprava jsou tím, co žene zakladatele Victory Reality Marka a Róberta Frndu kupředu k rozvíjení podnikání na vícero trzích. Společnost se nejdříve v roce 2018 na plno rozjela na Slovensku. Už za dva a půl roku tam uskutečnila pronájmy nemovitostí v hodnotě cca 500 000 eur ročního pronájmu a prodeje nemovitostí v celkové hodnotě cca 15 000 000 eur.

Tento základ vyústil v rozšíření působnosti firmy. Jak říká Marek Frnda, CEO Victory Reality: „Expanzi do Česka beru jako přirozený vývoj, zvlášť když se sem začaly rozšiřovat naše projekty. V blízké době plánujeme expandovat také do Chorvatska se specializací na Dalmácii.“

I tak se ale s bratrem drží hesla: méně je více. Proto se v České republice jejich společnost nyní specializuje především na Středočeský kraj a východní Čechy. V současnosti realizuje projekty v Krkonoších.

Základem dosavadního úspěchu Victory Reality je odborná znalost realitního trhu a legislativních změn, neustálé vzdělávání makléřů dovršené certifikací a důraz na etiku jednání založeného na etickém kodexu a reklamačním řádu. To vše ale s plnou koncentrací na potřeby klienta. Ti mohou využít kompletní spektrum služeb a škálu způsobů, jak například efektivně prezentovat nemovitost určenou k prodeji.

Sídlo Victory Reality

 se nachází v Praze v Kaprově ulici 14/13. V centru hlavního města sídlí i pobočka společnosti, a to v ulici Elišky Krásnohorské 12/5. 

https://www.victoryreality.cz

Fotogalerie


Podobné články


 • Projekt Green Village zahajuje prodej 2. etapy mimořádnou nabídkou Projekt Green Village zahajuje prodej 2. etapy mimořádnou nabídkou
  Bydlení Česko Golf

  Projekt Green Village zahajuje prodej 2. etapy mimořádnou nabídkou

  Koncept bydlení v přírodě společnosti Real-Threuhand s názvem Green Village otevírá přístup k nákupu 2. etapy moderních rodinných domů. Bydlení v blízkosti Benešova a přímo u golfového hřiště Konopiště se rozroste o 25 dalších nízkonákladových budov se zahradami a parkováním. Prvních pět domů je mimořádně možné pořídit za zvýhodněnou cenu.

  03. 05.2022

 • Townhousy v Šárce – nová etapa života Townhousy v Šárce – nová etapa života
  Bydlení Česko Luxus Praha

  Townhousy v Šárce – nová etapa života

  Místo zářící novou energií, i tak by se dal popsat Šárecký dvůr. A přitom zůstal v mnohém věrný kouzlu místa, jehož historie sahá staletí do minulosti. Historie se zde prolíná se současností a utvářet ji mohou i noví majitelé townhousů, které čekají na vizi šťastného domova svých budoucích majitelů.

  20. 04.2022

 • Unikátní bydlení v národním parku Unikátní bydlení v národním parku
  Bydlení Česko Šumava

  Unikátní bydlení v národním parku

  Přímo v srdci Šumavy vzniká jedinečný developerský projekt s názvem Gabreta. Svým vzhledem obohatí obec Prášily, kde noví majitelé bytů naleznou, kromě možného vstupu do wellness centra, také náležitou občanskou vybavenost a sportovní vyžití.

  28. 03.2022

Developed by MadFox design