VALENTÝNSKÉ MENU PAR EXCELLENCE VALENTÝNSKÉ MENU PAR EXCELLENCE

VALENTÝNSKÉ MENU PAR EXCELLENCE

30. 01.2023

Restaurace La Veranda rok, co rok již dvacet let připravuje valentýnské menu a letos tomu není jinak. Každoroční jistota na to nejlepší, co hlavní město nabízí. Neotřelé kombinace, které vždy překvapí, avšak vždy je citelná hlavní chuťová linka. Kvalitní suroviny, profesionální servis a přívětivé až domácí prostředí uprostřed centra Prahy.

Letos si La Veranda připravila valentýnské menu par excellence plné afrodiziakálních surovin. Menu začíná Amouse bouche, pak následuje předkrm ve dvou variantách. Ústřice, salsa s pomerančem a rajčaty nebo Kalamáry, citrónová majonéza a černý česnek. Je na každém, který afrodiziakální pokrm zvolí. Polévka plná chutí nese název Celerový krém s lanýži a foie gras. Je natolik báječná, že slova u stolu na chvilku dojdou. Hlavní chod je opět ve dvojím provedení. Host si volí mezi mořem      a souší. Neboli na menu je Chobotnice, fenykl, brambor, chorizo či Hovězí rib eye steak s máslem cafe de paris, bramborový fondant, jus. Sladká romantická tečka v obsazení výjimečné Čokoládové pěny, pekanových ořechů a jahodové coulis.

Dokonalý zážitek ve dvou zaručen. Žádné rozpaky či zklamání. La Veranda je vintage restaurace, která roste každým měsícem, dnem či minutou. Její vývoj je nádherné sledovat. Užijte si svátek zamilovaných v podniku, kde se emoce servírují společně s výtečnými pokrmy.

 Cena valentýnského menu na osobu 1950 Kč

Adresa: Elišky Krásnohorské 10/2, Praha 1 – Josefov

https://laveranda.cz

 

Podobné články


 • Kam se v Praze chodí nejen na dobrou whisky Kam se v Praze chodí nejen na dobrou whisky
  Česko Restaurace Praha Lidé

  Kam se v Praze chodí nejen na dobrou whisky

  Okouzlující uličky Starého Města skrývají nejednu útulnou hospůdku. V Maiselově ulici jejich nabídku obohacuje i jeden zcela unikátní podnik. Jmenuje se W Restaurant a kombinuje restauraci, bar a jednu nejširších kolekcí whisky na světě. O přiblížení zajímavého konceptu jsme požádali majitele restaurantu Marka Jablonského a také Justýnu Vaškovou, která má na starosti klientelu restaurace a pořádání firemních eventů.

  24. 03.2023

 • Péče o sladké dědictví Péče o sladké dědictví
  Styl Luxus Hotel Svět Lidé

  Péče o sladké dědictví

  Vídeň – dáma plná půvabů habsburské monarchie vítá obdivovatele svých krás. Mezi ně patří i slastné sladké dědictví tvůrce jedinečného dortu, pana Franze Sachera. Jeho syn vystavěl vyhledávané lahůdce skvostný stánek – Hotel Sacher. Byl by jistě hrdý i na současnost, neboť o království rodiny Sacherů pečuje velmi vážená a podnikavá dáma, paní Elisabeth Gürtler. Citlivě střeží odkaz rodiny a jméno Sacher, z nějž se stala uznávaná značka prestižních hotelů. Vedle Vídně jej nalezneme také v Salzburgu, a dokonce i jako lákavý Sacher Alpine Resort v Seefeldu.

  16. 03.2023

Developed by MadFox design