Stylový advent ve Špindlu Stylový advent ve Špindlu

Stylový advent ve Špindlu

10. 12.2021

Kde si užít kouzelný čas adventu? Co takhle ve Špindlerově Mlýně. Zatímco ve městech vládne předvánoční shon, hory jsou symbolem adventního klidu, kouzelné atmosféry a neskutečné pohody. Zveme vás do dvou stylových hotelů společnosti Asten Hotels. Hotely Savoy a Soyka ve Špindlerově Mlýně nadchnou a potěší každého milovníka výjimečných zážitků.

V každém z obou hotelů najdou hosté něco jiného. Nově otevřený hotel Soyka je moderním horským designovým hotelem rodinného stylu, jenž našel inspiraci ve Švýcarských Alpách. Co vás tu čeká?

Hotel Soyka

Teplo a pohoda plápolajícího krbu v Highney Baru, jehož barmani vám namíchají skvělé kreativní drinky. Po prvním lyžování se pak uvolníte v krásném Anche Spa, kde si můžete dopřát také kouzelné masáže z bylinek a květin z českých luk a hor. A nesmíme zapomenout ani na moderní českou kuchyni v restauraci Soyka, která překvapí svou netradiční podobou.

Hotel Savoy

Pro milovníky luxusu a tradice je tu hotel Savoy. Elegantní hotel s výjimečnou atmosférou a luxusní gastronomií. A také jediné místo u nás, kde můžete otestovat prémiové, ručně dělané švýcarské lyže Zai. Před večeří potěší skvělé šampaňské Dom Perignon, které se rozlévá po skleničkách, po večeři zase oceníte největší výběr Hennessy koňaků na českých horách. V restauraci Savoya vládně talentovaný šéfkuchař Michal Húsek, jehož kulinární kreace mají mezi hosty obrovský ohlas. Michal je šéfkuchařem obou hotelů.

Pokud se v hotelu Savoy rozhodnete strávit Vánoce, můžete se těšit na fantastickou štědrovečerní večeři, kde se bude vedle kapra podávat také vídeňský řízek či pečený bretaňský humr. A jako dezert na vás čekají křehké profiterolky s pěnou z karamelové čokolády a mořské soli.

A pokud období adventu nestihnete, vůbec nevadí, jelikož oba hotely vám nabídnou skvělý servis a zázemí jak v zimní, tak letní sezoně.

https://www.astenhotels.com

https://hotelsoyka.astenhotels.com

Podobné články


 • Léto v Dolomitech Léto v Dolomitech
  Hotel Svět

  Léto v Dolomitech

  Zhluboka se nadechněte, zastavte čas a vychutnejte si krásu léta a přírody na úchvatném místě uprostřed italských Alp. Ve výšce 1 800 metrů leží resort Forestis – zde naleznete duševní klid i řadu možností, pokud toužíte po aktivní dovolené.

  18. 06.2022

 • Hotel na jezeře Wolfgangsee je pravá romantika. Hotel na jezeře Wolfgangsee je pravá romantika.
  Hotel Léto Svět

  Hotel na jezeře Wolfgangsee je pravá romantika.

  Romantické jezero místo moře, alpské louky místo písečných pláží a čerstvý horský vzduch místo žhnoucího slunce. I tak by mohla vypadat letošní dovolená. V rakouském legendárním hotelu Im Weissen Rössl (U Bílého koníčka) si navíc zaplavete v unikátním jezerním koupališti, odpočinete si v první plovoucí vířivce na světě a načerpáte sílu z léčivých minerálních pramenů. A co byste řekli na rybí restauraci oceněnou třemi čepicemi Gault Millaua anebo degustaci vína v horském masivu?

  09. 06.2022

Developed by MadFox design