Stylový advent ve Špindlu Stylový advent ve Špindlu

Stylový advent ve Špindlu

10. 12.2021

Kde si užít kouzelný čas adventu? Co takhle ve Špindlerově Mlýně. Zatímco ve městech vládne předvánoční shon, hory jsou symbolem adventního klidu, kouzelné atmosféry a neskutečné pohody. Zveme vás do dvou stylových hotelů společnosti Asten Hotels. Hotely Savoy a Soyka ve Špindlerově Mlýně nadchnou a potěší každého milovníka výjimečných zážitků.

V každém z obou hotelů najdou hosté něco jiného. Nově otevřený hotel Soyka je moderním horským designovým hotelem rodinného stylu, jenž našel inspiraci ve Švýcarských Alpách. Co vás tu čeká?

Hotel Soyka

Teplo a pohoda plápolajícího krbu v Highney Baru, jehož barmani vám namíchají skvělé kreativní drinky. Po prvním lyžování se pak uvolníte v krásném Anche Spa, kde si můžete dopřát také kouzelné masáže z bylinek a květin z českých luk a hor. A nesmíme zapomenout ani na moderní českou kuchyni v restauraci Soyka, která překvapí svou netradiční podobou.

Hotel Savoy

Pro milovníky luxusu a tradice je tu hotel Savoy. Elegantní hotel s výjimečnou atmosférou a luxusní gastronomií. A také jediné místo u nás, kde můžete otestovat prémiové, ručně dělané švýcarské lyže Zai. Před večeří potěší skvělé šampaňské Dom Perignon, které se rozlévá po skleničkách, po večeři zase oceníte největší výběr Hennessy koňaků na českých horách. V restauraci Savoya vládně talentovaný šéfkuchař Michal Húsek, jehož kulinární kreace mají mezi hosty obrovský ohlas. Michal je šéfkuchařem obou hotelů.

Pokud se v hotelu Savoy rozhodnete strávit Vánoce, můžete se těšit na fantastickou štědrovečerní večeři, kde se bude vedle kapra podávat také vídeňský řízek či pečený bretaňský humr. A jako dezert na vás čekají křehké profiterolky s pěnou z karamelové čokolády a mořské soli.

A pokud období adventu nestihnete, vůbec nevadí, jelikož oba hotely vám nabídnou skvělý servis a zázemí jak v zimní, tak letní sezoně.

https://www.astenhotels.com

https://hotelsoyka.astenhotels.com

Podobné články


 • S rodinou do Mariánek i v zimě S rodinou do Mariánek i v zimě
  Česko Sport Hotel Restaurace Lidé

  S rodinou do Mariánek i v zimě

  Mariánské Lázně vítají návštěvníky celý rok. Během zimy a o jarních prázdninách mohou být také skvělým cílem pro rodiny s dětmi. Volné dny společně prožijí v krásném prostředí lázní obklopených horskou přírodou s čistým vzduchem doplněným množstvím zábavy a aktivit podporujících zdraví. Nevšední rodinné zážitky lze v lázních prožít zcela bezpečně.

  17. 01.2022

 • Lyže nasaďte u dveří    Lyže nasaďte u dveří
  Hotel Svět Lidé

  Lyže nasaďte u dveří

  Odvěké lyžařské dilema: ráno by chtěl každý bydlet na kopci u lanovky a odpoledne zase v údolí, kde si může pohodlně nakoupit, zajít si do sauny, na pivo, pizzu nebo na panáka. Řešení se jmenuje Katschberg. Má obojí. Navíc nás už neláká vstávat k prvnímu rozjezdu lanovek a pak mydlit sjezdovky do smrtelného unavení. Chceme se bavit, sbírat zážitky a ochutnávat místní dobroty, které doma nemáme. To vše nabízí Katschberg, lyžařský region v nejjižnějším cípu Salcburska.

  08. 01.2022

 • Zdraví a pro-aging Zdraví a pro-aging
  Sport Hotel Svět

  Zdraví a pro-aging

  Téměř dva roky se potýkáme s covidem a je nám jasné: Zdraví se týká nás všech! Pochopili jsme, že délka a kvalita života s životním stylem úzce souvisí. Zodpovědnost za vlastní zdraví je trendem, pravidelné sportování je symbolem společenského postavení. Stále častěji se namísto známého spojení anti-age skloňuje pojem pro-age. V budoucnosti budeme potřebovat kulturu podporující přirozené, pomalé stárnutí: sociální ocenění hodnot spojených s věkem – klid, vyrovnanost, moudrost, všímavost.

  02. 01.2022

Developed by MadFox design