Stylové oživení Podskalí – VYŠEHRADSKÁ 33 Stylové oživení Podskalí – VYŠEHRADSKÁ 33

Stylové oživení Podskalí – VYŠEHRADSKÁ 33

15. 08.2023

Nový developerský projekt Vyšehradská 33 v samotném srdci Prahy nabídne budoucím majitelům plný komfort moderního bydlení. Zrenovovaný klasicistní dům s citlivě dokomponovanou novostavbou ve vnitrobloku poskytne unikátní výhody bydlení v centru velkoměsta s bonusy novostavby, včetně parkování, předzahrádek a balkonů.

Památková rezervace ve středu Prahy se pyšní mnohými dominantami. Jednou z nich je také Vyšehrad a v jeho „podhradí“ kláštery, kostely a třeba i několik kubistických budov. Oblast je příjemně zabydlená, poskytuje maximální míru občanské vybavenosti a dopravní dostupnosti a oproti některým částem nejužšího pražského centra je také klidná a lukrativní.

Novinka v nabídce společnosti Real-Treuhand Reality & Development se jmenuje Vyšehradská 33. Projekt sice vychází z historické budovy, ta však prochází důkladnou rekonstrukcí. Navíc v jejím vnitrobloku roste další objekt, jenž se stane součástí celého uzavřeného komplexu. Díky renovaci stávající budovy a přístavbě vznikne v novém developerském projektu 32 prostorných a kvalitních bytů s dispozicí 1 + kk až po 4 + kk. Koncipovány jsou velmi moderně s důrazem na funkčnost. Zvlášť okouzlující budou mezonety s podkrovím či výhledy z vyšších pater až na protější břeh Vltavy. Samozřejmostí Vyšehradské 33 jsou tolik potřebná parkovací stání a u více než poloviny bytů také lodžie či předzahrádky.

Kvalitu bydlení ve Vyšehradské ulici podtrhuje skvělé dopravní spojení kamkoli po městě, zavedené obchody, výtečné restaurace a kavárny, dostupné služby, zdravotní péče a školská zařízení, galerie, muzea, divadla… A i když se jedná o centrum Prahy, blízko jsou také velké parky, botanická zahrada a v neposlední řadě i celá škála sportovního vyžití.

https://vysehradska33.cz

https://rt-reality.cz

Fotogalerie


Podobné články


 • Nápadité oživení Palmovky Nápadité oživení Palmovky
  Bydlení Česko Praha

  Nápadité oživení Palmovky

  Praha se proměňuje a nové byty vznikají téměř na celém jejím území. Některé adresy jsou ale mnohem lákavější než jiné. Takovou je i stále se rozvíjející oblast v Libni známá jako Palmovka. Společnost Real-Treuhand zde vsadila na originální architektonický návrh studia Aulík Fišer architekti a nabízí byty a komerční prostory v již zkolaudované Rezidenci Zenklova.

  15. 09.2023

 • Uvidím, čím ještě překvapím Uvidím, čím ještě překvapím
  Styl Design Luxus Lidé

  Uvidím, čím ještě překvapím

  Gordana Glass je světově uznávaná umělkyně, které učarovala práce se sklem. Její umělecké objekty jsou oceňovány jako vzácné dary pro významné osobnosti. Vedle toho se ale začala profilovat také jako interiérová designérka s nevšedními skleněnými objekty velkých rozměrů. Při příležitosti dalšího ročníku golfového turnaje našeho magazínu – 9. ročník Real- Treuhand & Travel Fever Golf Cup, pro nějž Gordana opět vytvořila originální trofeje – jsme ji požádali o rozhovor.

  09. 09.2023

 • Developer of Different Developer of Different
  Bydlení Design Česko Lidé

  Developer of Different

  Jednou z nejprogresivnějších developerských společností v České republice je Trigema. Její projekty čím dál výrazněji propojují stavitelství a estetický vzhled staveb. Zakladatel společnosti, jediný akcionář a předseda představenstva investiční skupiny Trigema Marcel Soural nám přiblížil filozofii jejího přístupu k developmentu.

  05. 08.2023

Developed by MadFox design