Stylové oživení Podskalí – VYŠEHRADSKÁ 33 Stylové oživení Podskalí – VYŠEHRADSKÁ 33

Stylové oživení Podskalí – VYŠEHRADSKÁ 33

18. 05.2024

Nový developerský projekt Vyšehradská 33 v samotném srdci Prahy nabídne budoucím majitelům plný komfort moderního bydlení. Zrenovovaný klasicistní dům s citlivě dokomponovanou novostavbou ve vnitrobloku poskytne unikátní výhody bydlení v centru velkoměsta s bonusy novostavby, včetně parkování, předzahrádek a balkonů.

Památková rezervace ve středu Prahy se pyšní mnohými dominantami. Jednou z nich je také Vyšehrad a v jeho „podhradí“ kláštery, kostely a třeba i několik kubistických budov. Oblast je příjemně zabydlená, poskytuje maximální míru občanské vybavenosti a dopravní dostupnosti a oproti některým částem nejužšího pražského centra je také klidná a lukrativní.

Novinka v nabídce společnosti Real-Treuhand Reality & Development se jmenuje Vyšehradská 33. Projekt sice vychází z historické budovy, ta však prochází důkladnou rekonstrukcí. Navíc v jejím vnitrobloku roste další objekt, jenž se stane součástí celého uzavřeného komplexu. Díky renovaci stávající budovy a přístavbě vznikne v novém developerském projektu 32 prostorných a kvalitních bytů s dispozicí 1 + kk až po 4 + kk. Koncipovány jsou velmi moderně s důrazem na funkčnost. Zvlášť okouzlující budou mezonety s podkrovím či výhledy z vyšších pater až na protější břeh Vltavy. Samozřejmostí Vyšehradské 33 jsou tolik potřebná parkovací stání a u více než poloviny bytů také lodžie či předzahrádky.

Kvalitu bydlení ve Vyšehradské ulici podtrhuje skvělé dopravní spojení kamkoli po městě, zavedené obchody, výtečné restaurace a kavárny, dostupné služby, zdravotní péče a školská zařízení, galerie, muzea, divadla… A i když se jedná o centrum Prahy, blízko jsou také velké parky, botanická zahrada a v neposlední řadě i celá škála sportovního vyžití.

https://vysehradska33.cz

https://rt-reality.cz

Fotogalerie


Podobné články


Developed by MadFox design