Srdce pro agenta 007 Srdce pro agenta 007

Srdce pro agenta 007

29. 09.2021

Do kin se slavnostně vrací James Bond. Jeho šarm přináší divákům nové dobrodružství a přirozeně také novou Bond girl. Právě její naturel byl velkou inspirací pro novinku luxusní značky hodinek a šperků Chopard – šťastné, zlaté srdíčko.

Už na počátku minulého roku oznámil Chopard velkou událost – spolupráci s EON Productions na vytvoření jedinečné kolekce šperků s názvem Happy Hearts – Golden Hearts. Britská produkční společnost stojí za natáčením filmů Jamese Bonda už od roku 1962, šperk je tak inspirován přirozenou vlastností slavného agenta – odvahou. Pokud ji budeme rovněž chápat jako srdnatost, pak už nejsme daleko od symbolu srdce, který bývá přímo spojován s firmou Chopard.

Nová řada šperků je inspirována ikonickou kolekcí Chopard Happy Hearts. Umělecká ředitelka firmy Caroline Scheufele se inspirovala vizí Bond girl: odhodlané a odvážné ženy. Rozhodla se znovu interpretovat Šťastné srdce využitím etického růžového zlata. Ostatně, zlato je leitmotivem ukrytým v samotném DNA Jamese Bonda, např. ve snímcích Goldfinger (1964), Muž se zlatou zbraní (1974) a Zlaté oko (1995).

Kolekce Happy Hearts – Golden Hearts obsahuje náramek, náušnice, přívěsek a náhrdelník sautoir, na nichž se hravě doplňují velké zlaté srdce s menším. Třpytí se slavným tančícím diamantem, dalším prvkem charakteristickým pro Chopard, jenž symbolizuje svobodu a dobrodružství. Druhá verze nabízí stejný design s velkým srdcem jemně osazeným diamanty. Jako u všech šperků a hodinek používá Chopard od roku 2018 pouze eticky získané a zpracované zlato, díky čemuž jsou tyto talismany stejně krásné uvnitř jako navenek, a vlastně ještě vzácnější: jsou etické, lehké, pružné a snadno se nosí. Získat je můžete v Pařížské ulici v klenotnictví BENY.

https://www.beny.cz/cs

https://www.chopard.com

https://www.007.com

Podobné články


 • Mullerovy skvosty pro rok 2022 Mullerovy skvosty pro rok 2022
  Design Luxus Hodinky Svět

  Mullerovy skvosty pro rok 2022

  Důmyslné výtvory poměrně mladé značky prestižních hodinek Franck Muller si vždy najdou exkluzivní skupinu soukromých odběratelů. Avšak i další zájemci se mohou těšit z krásy a technické rafinovanosti pouze omezeného množství výjimečných hodinek. Firma, kterou spolu založili počátkem 90. let dva mistrní hodináři Franck Muller a Vartan Sirmakes, množství hodinářských skvostů rok co rok rozšiřuje. Nová kolekce 2022 je toho důkazem.

  17. 05.2022

 • Nové poklady Parmigiani Fleurier Nové poklady Parmigiani Fleurier
  Styl Luxus Hodinky Svět

  Nové poklady Parmigiani Fleurier

  Mladá švýcarská značka prestižních hodinek slaví své pětadvacáté narozeniny a připravila pro milovníky časoměrných skvostů zážitek v podobě nové kolekce Tonda PF. Opět vychází z kreativity zakladatele společnosti Michela Parmigianiho, který je považován za žijící hodinářskou legendu. Za každým dílem nalezneme jeho kreativitu inspirovanou krásou přírody. S více než 250 modely, třemi vlajkovými kolekcemi a několika oceněními je historie Parmigiani Fleurier prodchnuta odborností, úctou ke zručnosti předchozích generací a okouzlujícími inovacemi.

  29. 04.2022

 • Vlastní šperk od BENY Vlastní šperk od BENY
  Design Luxus Praha Hodinky Lidé

  Vlastní šperk od BENY

  Rodinné šperkařství a hodinářství BENY nabízí v Praze už bezmála 30 let velkou škálu služeb. Zastupuje exkluzivní značky hodinek a šperků, postará se o jejich dokonalý servis a také vyrábí vlastní zlatnické skvosty podle osobitých návrhů, včetně šperků na zakázku podle přání zákazníka. Zvlášť výhodné je pro zákazníky členství v Klubu BENY.

  14. 04.2022

Developed by MadFox design