Společnost Emirates Společnost Emirates

Společnost Emirates

04. 12.2020

Zvyšuje atraktivitu zimních dovolených v Dubaji bezplatným pobytem v hotelu JW Marriot Marquis Dubai, jednom z nejvyšších 5hvězdičkových hotelů na světě. Mrakodrapový hotel svým hostům nabízí cenami ověnčené pokrmy, vlastní nákupní galerii a světoznámé lázně. Navíc má výhodnou polohu poblíž turisticky atraktivních míst, jako je nákupní centrum Dubai Mall, dominanta Burj Khalifa či Dubajská opera.

 

Zákazníci, kteří si rezervují zpáteční letenky ekonomické třídy do Dubaje od 2. do 23. prosince na cestu od 6. prosince 2020 do 28. února 2021, budou mít nárok na bezplatný pobyt na jednu noc v hotelu JW Marriot Marquis Dubai, a to hned po příletu do Dubaje. Cestující první nebo byznysové třídy mohou využít bezplatného pobytu na dvě noci ode dne příjezdu.

https://www.emirates.com

Podobné články


  • Nové Lázně s puncem slavné historie Nové Lázně s puncem slavné historie
    Česko Luxus Hotel

    Nové Lázně s puncem slavné historie

    Mariánské Lázně lákají hosty nejen léčebnými kúrami, ale i překrásným prostředím. S bujarou přírodou a okrasnými parky se tu snoubí vzletná architektura konce 19. stol. Učaruje jí i pětihvězdičkové Nové Lázně Ensana Health Spa Hotel, které nabízí vedle luxusního ubytování i maximální dostupnou ozdravnou péči v největším historicky unikátním komplexu zasvěceném lázeňské léčbě.

    05. 10.2020

Developed by MadFox design