Šperk od Beny – váš originální příběh Šperk od Beny – váš originální příběh

Šperk od Beny – váš originální příběh

04. 08.2022

Každý lidský život je plný příběhů. Ty zvlášť podmanivé připomínají šperky. Z této až intuitivní provázanosti lidského bytí s klenoty vychází nová kampaň šperkařství BENY s názvem „TENTO MOMENT TVOŘÍ DALŠÍ PŘÍBĚH“.

Šperky jsou doslova zhmotněním vzpomínek na výjimečné okamžiky, které jsou počátkem mimořádných lidských příběhů. Neopakovatelné chvíle našich životů nám klenoty připomínají, kdykoli na ně pohlédneme. Dokonce v nás mohou díky nim ožívat emoce, jež se v nás v dávný moment odehrávaly. Z tohoto pohledu získává šperk spojený s našimi jedinečnými okamžiky života doslova nevyčíslitelnou hodnotu. Takovými událostmi mohou být žádosti o ruku, dárky k výročí, dědictví po předcích, první přijímání a mnohé další.

Stejně tak, jak jsou originální příběhy započaté nevšedními okamžiky, jsou originální i šperky od BENY. Jejich návrh i ruční výroba vycházejí z konkrétního lidského příběhu. Stávají se tak jeho osobitou připomínkou, neboť se za takovými šperky skrývá nejen poctivá práce, ale i kus srdce.

Celá kampaň vznikla s cílem připomenout lidem okamžiky štěstí, které nás dělají šťastnými. Sám majitel šperkařství Arben Topalli, který se na samotné výrobě podílel, nám prozradil, jak vše probíhalo: „Celá kampaň vznikla díky myšlence, s kterou jsem si již několik let pohrával. Nechtěl jsem prezentovat pouze samotné šperky, potřeboval jsem jim dát příběh. Moje práce není jen o vytvoření šperku. Vždy se to pojí s nějakou událostí, která je pro mne samotného emotivní, a já pak do své práce vkládám i kus sebe, svého srdce. Emoce, příběhy a šperky z lásky.“

Hlavními aktéry kampaně „TENTO MOMENT TVOŘÍ DALŠÍ PŘÍBĚH“ jsou Radoslav Kováč s manželkou, Tomáš Ujfaluši s dcerou a dále Milan Baroš a také Vladimír Šmicer. Slavné osobnosti s jejich blízkými pojí silný vztah partnerství, rodiny a přátelství a zdobí jej právě klenot od šperkařství Beny.

Nezáleží však na tom, zda patříme mezi VIP osobnosti. Šperky, které jsou námi darovány v mimořádný okamžik, zůstávají na očích už po celý život. Jsou spojeny se vzpomínkami na věnování a později mohou psát v chronologii rodiny další nový příběh.

https://www.beny.cz

Fotogalerie


Developed by MadFox design