Rezidence Skalka
Moderní bydlení v zelené oáze Smíchova
Rezidence Skalka
Moderní bydlení v zelené oáze Smíchova

Rezidence Skalka
Moderní bydlení v zelené oáze Smíchova

27. 01.2023

Rozlehlá zahrada na hranici přírodního parku, působivý výhled na Prahu, bezproblémové parkování, a především moderní byty v nadstandardním provedení naznačují, že se jedná o jeden z nejzajímavějších rezidenčních projektů na trhu.

Ve vyhledávané lokalitě u přírodního parku Skalka na Praze 5 vyroste stejnojmenný bytový komplex, jehož součástí je i rekonstrukce barokní usedlosti z 18. století. Developerský projekt, za nímž stojí společnost Premiot Group, a.s., je nyní ve fázi zemních prací. Obytná část zahrne byty s různým dispozičním řešením od velikosti 2 + kk – většina bude disponovat terasou, některé i předzahrádkou. Jednotlivé části komplexu pak propojí podzemní garáže se zelenou střechou a parkovou úpravou.

Interiéry v minimalistickém, lehce industriálním designu doplní velkoformátové obklady a dřevěné podlahy. Byty budou vybaveny chytrou domácností i inovacemi snižujícími energetickou náročnost. „Vytápění a chlazení bytového komplexu připravujeme na základě technologie obnovitelných zdrojů založené na geotermálních vrtech, což v kombinaci s nadstandartními tepelně technickými parametry konstrukcí a funkční orientací na světové strany zajišťuje minimální náklady uživatelů bytů ve srovnání s obdobnými stavbami vytápěnými konvenčně plynem nebo dálkovým vytápěním,“ říká Ondrej Spodniak, zakladatel a předseda představenstva investiční skupiny PREMIOT.

Rezidence vyroste na rozhraní Motola a Smíchova, a nabídne tak snadný přístup do centra i dostupnost MHD. Díky své poloze a vyvýšené pozici bude komplex obklopen zelení a klidem s krásnými výhledy z bytů. V blízkosti Skalky se navíc nachází příjemná veřejná prostranství, sportovní hřiště i výletní destinace.

https://premiot.com

https://www.skalka-praha5.cz

Podobné články


Developed by MadFox design