Revoluční testování ze slin Revoluční testování ze slin

Revoluční testování ze slin

28. 03.2021

Česká společnost Anygence pomáhá řešit současnou krizovou situaci s testováním zaměstnanců i jednotlivců a představuje novou aplikaci na firemní testování a revoluční rt-PCR testy ze slin.

Pandemie covid-19 v České republice se dotýká již každého, lidé jsou unavení, firmy musí narychlo řešit náročnou logistiku a administrativu testování zaměstnanců, a stresová zátěž narůstá. Ať řešíte problémy spojené s povinným testováním zaměstnanců nebo bezpečnost své rodiny, máme pro vás dobrou zprávu. Česká bioanalytická firma Anygence, která provozuje velkokapacitní testovací centra v Praze, Brně a Ostravě, přichází s řešením, které ulehčuje firmám i jednotlivcům fungování v nynější krizi. 

Firemní testování za vás vyřeší nová aplikace, kterou společnost Anygence vyvinula, a testování na covid-19 už nemusí být tak nepříjemné. Dlouho očekávané revoluční rt-PCR testy ze slin jsou totiž konečně realitou, takže pokud patříte k těm, kteří už nechtějí absolvovat další stěr z nosohltanu (anebo máte děti, které ho opravdu špatně snášejí), následující informace vás určitě potěší.

Problémy, které s sebou nese povinnost opakovaně testovat zaměstnance a s tím spojená přeplněná odběrová místa, nejistá kvalita nakoupených antigenních testů, složité vykazování výsledků a evidence pro zdravotní pojišťovny, to vše usnadňuje komplexní řešení od společnosti Anygence pro malé i větší podniky. V rámci balíčku „anycare“ dostanou firmy praktické samoodběrové sady testů včetně nové registrační aplikace, která se postará o kompletní vedení evidence výsledků a reporting pro žádost o příspěvek na testování od zdravotní pojišťovny.

http://anygence.com

Podobné články


 • Srdce pro agenta 007 Srdce pro agenta 007
  Luxus Hodinky Svět Lidé

  Srdce pro agenta 007

  Do kin se slavnostně vrací James Bond. Jeho šarm přináší divákům nové dobrodružství a přirozeně také novou Bond girl. Právě její naturel byl velkou inspirací pro novinku luxusní značky hodinek a šperků Chopard – šťastné, zlaté srdíčko.

  29. 09.2021

 • Prezident, který láká k odpočinku Prezident, který láká k odpočinku
  Česko Sport Hotel Restaurace

  Prezident, který láká k odpočinku

  Návštěva Karlových Varů je vždy jedinečným zážitkem. O tom by mohlo vyprávět nepřeberné množství jejich návštěvníků, včetně známých osobností a vládců. Jeden Prezident zde dokonce sídlí. Najdete jej jen kousek od hlavní kolonády. Luxury Spa & Wellness Hotel Prezident patří mezi nejmladší karlovarské hotely, a i když je postavený teprve nedávno, nabízí mnoha lety osvědčenou lázeňskou péči pod dohledem těch nejzkušenějších odborníků. Pokud hledáte místo k dokonalému odpočinku na pár dní nebo si chcete dopřát skutečný lázeňský pobyt, je hotel Prezident****S skvělou volbou!

  22. 09.2021

Developed by MadFox design