Revoluční testování ze slin Revoluční testování ze slin

Revoluční testování ze slin

28. 03.2021

Česká společnost Anygence pomáhá řešit současnou krizovou situaci s testováním zaměstnanců i jednotlivců a představuje novou aplikaci na firemní testování a revoluční rt-PCR testy ze slin.

Pandemie covid-19 v České republice se dotýká již každého, lidé jsou unavení, firmy musí narychlo řešit náročnou logistiku a administrativu testování zaměstnanců, a stresová zátěž narůstá. Ať řešíte problémy spojené s povinným testováním zaměstnanců nebo bezpečnost své rodiny, máme pro vás dobrou zprávu. Česká bioanalytická firma Anygence, která provozuje velkokapacitní testovací centra v Praze, Brně a Ostravě, přichází s řešením, které ulehčuje firmám i jednotlivcům fungování v nynější krizi. 

Firemní testování za vás vyřeší nová aplikace, kterou společnost Anygence vyvinula, a testování na covid-19 už nemusí být tak nepříjemné. Dlouho očekávané revoluční rt-PCR testy ze slin jsou totiž konečně realitou, takže pokud patříte k těm, kteří už nechtějí absolvovat další stěr z nosohltanu (anebo máte děti, které ho opravdu špatně snášejí), následující informace vás určitě potěší.

Problémy, které s sebou nese povinnost opakovaně testovat zaměstnance a s tím spojená přeplněná odběrová místa, nejistá kvalita nakoupených antigenních testů, složité vykazování výsledků a evidence pro zdravotní pojišťovny, to vše usnadňuje komplexní řešení od společnosti Anygence pro malé i větší podniky. V rámci balíčku „anycare“ dostanou firmy praktické samoodběrové sady testů včetně nové registrační aplikace, která se postará o kompletní vedení evidence výsledků a reporting pro žádost o příspěvek na testování od zdravotní pojišťovny.

http://anygence.com

Podobné články


 • Alpské léto s alpakami Alpské léto s alpakami
  Hotel Svět Lidé

  Alpské léto s alpakami

  Pětihvězdičkový superior Hotel Aurelio Lech se pilně připravuje na letní sezonu, kterou zahájí v druhé polovině června. Bude plná neopakovatelných zážitků, včetně velké letošní novinky – setkání s jihoamerickými lamami alpakami.

  04. 05.2021

 • Lékárny na křižovatce Lékárny na křižovatce
  Česko Lidé

  Lékárny na křižovatce

  Rok s covid-19 změnil v našich životech hodně, mj i dlouhodobou nedůvěru v nakupování léků na internetu. Nakupování online se stalo nezbytností, zvlášť v dlouhých obdobích omezených kontaktů a mimořádných opatření. „Změnili se zákazníci, investice i my,“ shrnul zakladatel první a největší lékárny na českém internetu PharmDr. Vladimír Finsterle, MBA.

  12. 03.2021

 • Ženská krása převtělená v trofej Ženská krása převtělená v trofej
  Styl Design Lidé

  Ženská krása převtělená v trofej

  Na začátku března ožijí Nízké Tatry Světovým pohárem ve sjezdovém lyžování žen. Závody v největším slovenském zimním středisku Jasná budou korunovány předáním skvostných cen z dílny Gordany Glass. Její ocenění ozdobí i letošní golfový turnaj našeho magazínu Travel Fever.

  28. 02.2021

Developed by MadFox design