Revoluční testování ze slin Revoluční testování ze slin

Revoluční testování ze slin

28. 03.2021

Česká společnost Anygence pomáhá řešit současnou krizovou situaci s testováním zaměstnanců i jednotlivců a představuje novou aplikaci na firemní testování a revoluční rt-PCR testy ze slin.

Pandemie covid-19 v České republice se dotýká již každého, lidé jsou unavení, firmy musí narychlo řešit náročnou logistiku a administrativu testování zaměstnanců, a stresová zátěž narůstá. Ať řešíte problémy spojené s povinným testováním zaměstnanců nebo bezpečnost své rodiny, máme pro vás dobrou zprávu. Česká bioanalytická firma Anygence, která provozuje velkokapacitní testovací centra v Praze, Brně a Ostravě, přichází s řešením, které ulehčuje firmám i jednotlivcům fungování v nynější krizi. 

Firemní testování za vás vyřeší nová aplikace, kterou společnost Anygence vyvinula, a testování na covid-19 už nemusí být tak nepříjemné. Dlouho očekávané revoluční rt-PCR testy ze slin jsou totiž konečně realitou, takže pokud patříte k těm, kteří už nechtějí absolvovat další stěr z nosohltanu (anebo máte děti, které ho opravdu špatně snášejí), následující informace vás určitě potěší.

Problémy, které s sebou nese povinnost opakovaně testovat zaměstnance a s tím spojená přeplněná odběrová místa, nejistá kvalita nakoupených antigenních testů, složité vykazování výsledků a evidence pro zdravotní pojišťovny, to vše usnadňuje komplexní řešení od společnosti Anygence pro malé i větší podniky. V rámci balíčku „anycare“ dostanou firmy praktické samoodběrové sady testů včetně nové registrační aplikace, která se postará o kompletní vedení evidence výsledků a reporting pro žádost o příspěvek na testování od zdravotní pojišťovny.

http://anygence.com

Podobné články


 • Tandem souznění Tandem souznění
  Styl Česko Hotel Lidé

  Tandem souznění

  Karlovy Vary jsou úchvatné lázeňské město patřící do UNESCA. Jeho jedinečnost však tvoří nejen léčivé minerální prameny, architektura a krásná příroda, ale také lidé. K těm, kteří dokážou vytvořit příjemnou atmosféru a za nimiž se budete rádi vracet, patří manželé Jan a Alexandra Neveselých.

  17. 03.2022

 • Harmonie po štýrsku Harmonie po štýrsku
  Styl Design Hotel Svět

  Harmonie po štýrsku

  Christina Mauracher, která vlastní a řídí Ayurveda Resort Mandira v termálních lázních Bad Waltersdorf v rakouském Štýrsku, je vyznavačkou ajurvédy od dětství. Má titul Master of Science of Ayurveda-Medizin a rozsáhlé vzdělání v oboru. Studovala ho i v jeho kolébce, v Indii a na Srí Lance. Christina ale tuto „vědu o životě“ přenáší do našich evropských podmínek. Vyvinula koncept celostního pojetí Holistic Ayurveda Solutions, který spojuje ajurvédu, alternativní léčebné metody a moderní balneologické i fyzioterapeutické postupy v jeden celek.

  08. 03.2022

Developed by MadFox design