Reinhard Wall
Reinhard Wall

Reinhard Wall

03. 02.2022

CEO of Falkensteiner Spa Resort Marienbad

Když Maria a Josef Falkensteinerovi v roce 1957 otevřeli malý penzion v údolí Pustertal v Jižním Tyrolsku, nikdo nemohl tušit, že se z něj za necelých 60 let vyvine jeden z nejúspěšnějších řetězců prázdninových hotelů ve střední Evropě.„Rozhodujícím faktorem bylo, že jsme se vždy viděli jako rodinný podnik a nikdy jsme nezapomněli na své jihotyrolské kořeny.“ Erich Falkensteiner.

Skupina Falkensteiner Hotels & Residences je v současné době zastoupena v sedmi evropských zemích 27 čtyř- a pětihvězdičkovými hotely, 2 apartmánovými komplexy a prémiovým kempem Premium Campingplatz. Jedním z nich je Falkensteiner Spa Resort Marienbad v České republice. Do tohoto jedinečného hotelu přijíždí hosté z celého světa, aby si zde odpočinuli a načerpali síly. Vynikající wellness program a moderní lékařské centrum, stejně jako vlastní léčivý pramen Alexandra jsou opravdovou studnou mládí pro tělo i mysl.

Jaký je váš nejsilnější zážitek z cest?

Výlet do Indie, nejprve setkání s přáteli v Bombaji a poté okružní cesta a prohlídka Rádžastánu, to byl pro mě fascinující a současně šokující zážitek. Země, kde lze vidět nejmodernější technologie, ale i životní podmínky jako ve středověku. Země, kde žije jedna miliarda lidí, tolik jako v Evropě, Severní Americe a části Jižní Ameriky dohromady.

Bez čeho se na svých služebních a soukromých 
cestách neobejdete?

Cesta pro mě znamená, že buď něco již známého opět prožiju, nebo něco nového poznám a získám nové zkušenosti. Musíte být ovšem otevřený, zvědavý, vyhýbat se rutinám a řídit se nejen cestovními doporučeními, nýbrž také něco objevovat sám. Všude hledám kvalitní a autentickou gastronomii a pohodlný a útulný pokoj, který umožňuje odpočinek a relaxaci s dobrým spánkem. Ale nejdůležitější je pohostinnost, kterou chci vnímat, potkávat lidi, které baví práce s hosty a turisty a kteří z ní čerpají energii.

Co ve vaší společnosti považujete za největší přednost?

Pracuji ve společnosti více než pět let a dnes si užívám vysokou míru svobody rozhodování a důvěru, kterou má vedení společnosti k ředitelům hotelů. Kvalita a znatelná implementace sloganu společnosti „Welcome Home“ je stále v popředí a je základem pro zkušenost a radost z cestování, kterou každý host v našich hotelech zažije. A u nás, ve Falkensteiner Spa Resort Mariánské Lázně, kombinujeme staletou lázeňskou tradici v moderním a elegantním prostředí s vlastním vývojem nových léčebných terapií, kterými si vyčerpaní hosté mohou dobít baterky. Zvláště důležitým aspektem je mimořádná vyvážená kuchyně „Balance-Vital“.

Vaše společnost je podle vás úspěšná, protože…

Odvážný a vizionářský vývoj produktů, který se stále více spoléhá na prvotřídní kvalitu a jasné rozlišení mezi našimi hotely a konkurencí. První hotel skupiny, Ehrenbacher Hof v Brunecku v Jižním Tyrolsku, se za několik týdnů otevře s velkolepým rozšířením směrem k rodinnému hotelu, se specifickými nabídkami a koncepcemi pro děti různých věkových skupin a sjezdovkou na střeše hotelu.

https://www.falkensteiner.com/en/spa-resort-marianske-lazne

Podobné články


 • Požitky bez hranic Požitky bez hranic
  Styl Sport Hotel Svět

  Požitky bez hranic

  Každodenní život moderního člověka je přeplněn smyslovými vjemy všeho druhu. Svět se točí stále rychleji a lidé jsou pod neustálým tlakem. Nové Spa ATMOSPHERE by Krallerhof je místem, které má právě tomuto tempu čelit. Pocit prostoru, velkorysost, organický designový jazyk architektury, redukovaný barevný svět materiálů a vybavení umožňují proudění energií, a prospívají tak relaxaci a regeneraci.

  22. 09.2023

 • Ájurvéda bez běhu na dlouhou trať Ájurvéda bez běhu na dlouhou trať
  Sport Hotel Svět

  Ájurvéda bez běhu na dlouhou trať

  Ayurveda Resort Mandira v rakouském lázeňském městě Bad Waltersdorf je přední ájurvédskou destinací v Evropě. Lokalita se středomořským klimatem, obklopená mírnými kopci, rozlehlými vinicemi a zelenými odstíny se může pochlubit šarmem v toskánském stylu.

  18. 09.2023

Developed by MadFox design