PRESTIŽNÍ MEZINÁRODNÍ OCENĚNÍ PRO ORGANIC OASIS LAB PRESTIŽNÍ MEZINÁRODNÍ OCENĚNÍ PRO ORGANIC OASIS LAB

PRESTIŽNÍ MEZINÁRODNÍ OCENĚNÍ PRO ORGANIC OASIS LAB

21. 03.2024

Její vlajkový produkt Microbiome Therapy získal prestižní světové ocenění The Beauty Shortlist Wellbeing Awards jako nejlepší produkt pro střevní mikrobiom pro rok 2024. Produkty jsou hodnoceny transparentně mezinárodní porotou, a proto výsledky ostře sledují odborníci z odvětví zdraví a kosmetiky, novináři a beauty nadšenci.

Probiotika jsou určena k podpoře imunity a trávení. Zlepšují střevní mikroflóru oslabenou antibiotiky a skvěle zabírají i na sennou rýmu, astma a alergickou dermatitidu.

Lenka Šoltysová, zakladatelka Organic Oasis LAB komentuje: „Velice si vážím podpory a ocenění a tím i zařazení do Wellbeing klubu těch nejlepších světových značek pro rok 2024, např. WelleCo by Elle Macpherson, Terranova Synergistic Nutrition a další. Samotné ocenění je pro nás jen další výzvou a motivací pokračovat v cestě neustálého zlepšování kvality a účinnosti našich výživových doplňků.“

THE BEAUTY SHORTLIST WELLBEING AWARDS
Tato prestižní světová soutěž byla založena v roce 2012 v Anglii. Stojí na pilířích transparentnosti a etického kodexu. Ocenění uděluje každoročně nezávislá mezinárodní porota, která působí v Anglii, 
v Evropě, v USA a v Austrálii.

MICROBIOME THERAPY

Pětivrstvé mikrokapsle s živými probiotickými kmeny jsou vyrobeny patentovanou technologií VPRO, jež chrání probiotika před vnějšími vlivy, jako je kyslík, voda, žaludeční kyseliny a enzymy, a zajišťuje, že se probiotika dostanou do střev v neporušeném stavu. Jejich účinky jsou prokázány klinickými studiemi. Jedna denní dávka obsahuje 14 probiotických kmenů a až 40 miliard CFU (jednotek tvořících kolonie) včetně prebiotik a fermentovaného prášku FIBRIOTICS™ z 36 druhů ovoce a zeleniny pro podporu trávení, imunity a úlevu při alergiích.

ORGANIC OASIS LAB
Prémiové přírodní doplňky stravy v sobě spojují prvky vědy a přírody, přičemž složky produktů tvoří aktivní a patentované látky, jejichž účinky prokazují klinické studie. Do produktové řady Therapy spadají: Happy Skin, Anti Stress, Probio Woman, Lovely Hair, Pro Bio Kids, a oceněný Microbiome Therapy.

https://www.organic-oasis.cz

Podobné články


 • La Veranda představuje nové chutě
La Veranda představuje nové chutě
  Česko Restaurace Praha

  La Veranda představuje nové chutě

  La Veranda je jiná než ostatní fine diningové restaurace v Praze. Zde se již přes dvacet let podávají excelentní pokrmy, které jsou vždy dotažené do konce po chuťové i vizuální stránce. Tým restaurace La Veranda s majitelem Yurijem Kolesnikem dbá na celkový zážitek. Tedy interiér připomíná verandu francouzského stylu, kde se každý příchozí cítí jako doma. Pak ovšem nastupuje servis, který doma nepotkáte. Fantastický profesionální přístup je doslova dechberoucí. Směs všech těchto faktů a vjemů dělá z každé návštěvy restaurantu La Veranda dokonalý zážitek.

  22. 04.2024

 • Každé restauraci dát kus své energie Každé restauraci dát kus své energie
  Česko Restaurace Praha Lidé

  Každé restauraci dát kus své energie

  Vlastnit v Praze vyhlášenou restauraci je v konkurenci gastroscény v městě nad Vltavou velký kumšt. Když máte ale takové restaurace rovnou tři, pak už se nabízí otázka, jak je to možné. My to víme. Za tímto úspěchem stojí neobyčejně nápaditý a pracovitý muž, pan Yuri Kolesnik, který nám přiblížil vznik všech svých netradičních podniků.

  15. 04.2024

Developed by MadFox design