POZVEDNĚME SPOLEČNĚ SKLENKU NA VÝJIMEČNÉHO MUŽE A TENISOVOU
LEGENDU ROGERA FEDERERA POZVEDNĚME SPOLEČNĚ SKLENKU NA VÝJIMEČNÉHO MUŽE A TENISOVOU
LEGENDU ROGERA FEDERERA

POZVEDNĚME SPOLEČNĚ SKLENKU NA VÝJIMEČNÉHO MUŽE A TENISOVOU
LEGENDU ROGERA FEDERERA

04. 10.2022

Šampaňský dům Moët & Chandon s potěšením zve přátele a fanoušky Rogera Federera z celého světa, aby si připili na jeho počest, zatímco tenisová hvězda se loučí s kariérou profesionálního tenisty a zahajuje svou novou životní kapitolu. Na Rogera, gentlemana, který si jako skutečná sportovní ikona zaslouží jeden z největších přípitků na světě na svou počest!

 #TOASTTOROGER

 Od 23. září 2022 mohou Rogerovi přátelé a followeři zveřejňovat na sociálních sítích vzkazy lásky, uznání, vzpomínek a přání pro jeho zářnou budoucnost pod hashtagem #ToastToRoger. Zasloužená oslava a mimořádná pocta muže, který je ztělesněním elegance, respektu a velkorysosti. Šampaňský dům Moët & Chandon může být hrdý na to, že je Roger Federer od roku 2012 jeho ambasadorem. Iniciativa #ToastToRoger má v první řadě spojit všechny, kteří obdivují Rogera Federera a chtějí mu vzdát upřímnou poctu. Značka Moët & Chandon se těší na projevy, vzpomínky a další pozitivní zprávy věnované jejímu milovanému ambasadorovi. Videa, fotografie a zprávy na sociálních sítích budou sestaveny do digitální zdi slávy, kterou bude spravovat Moët & Chandon a která bude přístupná prostřednictvím digitálních platforem šampaňského domu.

PŘEKVAPENÍ PRO ROGERA 

Značka Moët & Chandon pracovala na speciálním překvapení věnovanému Rogeru Federerovi spolu s francouzským filmovým a video režisérem Emmanuelem Cossu, jedním z nejavantgardnějších hlasů své generace, a to na vytvoření vizuálního záznamu výpovědí exkluzivního okruhu světoznámých osobností, které poznamenaly Rogerův život. Za soundtrack je zodpovědný experimentální skladatel Thomas Roussel, který převedl do hudby výjevy zachycující Federerovy životní milníky a také slova uznání jeho nejbližších kolegů: aniž by to Roger věděl, byli členové rodiny, přátelé a soupeři tajně požádáni, aby se zúčastnili a zanechali mu osobní a srdečné vzkazy. Co rezonuje v těchto emotivních a upřímných zprávách, je bezpochyby Rogerova statečnost, jeho štědrost a jeho schopnost inovovat a překvapovat: odkaz inspirativního a respektovaného velikána naší doby. Hlasy Siya Kolisi, kapitánky jihoafrického ragbyového národního týmu, Springboks - Roda Lavera, Anny Wintour a matky tenisové legendy Lynette pomohou veřejnosti k lepšímu pochopení tenisové legendy. Mezi osobnostmi, které vzdaly hold, rezonuje Rafael Nadal se svým vzkazem: „Nejlepšímu soupeři, který vždy hrál jako gentleman “. Rogerovu lásku ke švýcarským Alpám, kam se vrací po každém významném vítězství, režisér reflektoval skrze ztvárnění Federera na Jungfraujoch, nejvyšším dostupném místě v Evropě. Díky důvěře a respektu k režisérovi a šampaňskému domu Roger pravý důvod natáčení netušil. Ke svému velkému překvapení jeden den zjistí, že to bylo na oslavný film vlastního života. „Setkání s Rogerem Federerem pro mě bylo velkou ctí,“ říká režisér Cossu, když mluví o natáčení filmu, „zachycení této kombinace síly a sladké jemnosti je nezapomenutelným zážitkem.“ Skladatel Thomas Roussel dodal: „Touto hudbou jsem chtěl doprovázet eleganci Federera: jeho precizní gesta se odráží ve smyčcovém orchestru, nejprve jemná, jako rozmanité tóny šampaňského, pak silnější, v crescendu, s lehkými mistrovskými doteky. Na závěr, radostná, velká oslava připomínající všechna ocenění Rogera Federera.“

ROGER FEDERER, NESKUTEČNÝ MUŽ

 Pouto mezi Moët & Chandon a Rogerem Federerem bylo zpečetěno v roce 2012, kdy byl přivítán jako globální ambasador značky a přítel šampaňského domu. Od té doby je Moët & Chandon po Rogerově boku během jeho nejslavnějších okamžiků, čímž se ze vztahu stalo vzrušující dobrodružství, které podtrhují společné hodnoty vytříbenosti, elegance, respektu a štědrosti. Celkový styl, elegance a glamour Rogera Federera silně rezonují s Moët & Chandon a odrážejí základní hodnoty šampaňského domu, jakými jsou vytrvalost, úspěch, mistrovsky zvládnuté umění a věrnost nenapodobitelnému stylu s velkým důrazem pro detail. Značka Moët & Chandon je neskutečně hrdá na to, že si může připít na Rogera Federera, mimořádného ambasadora, jehož úzké přátelství s šampaňským domem bude pokračovat i po ukončení jeho profesionální tenisové kariéry. Zveme celý svět, aby se k nám připojil s iniciativou #ToastToRoger, zatímco se Roger Federer vydává na novou životní cestu,“ říká Berta de Pablos-Barbier, prezidentka a generální ředitelka Moët & Chandon.

https://rogerfedererfoundation.org/

Podobné články


 • KVILDY.CAFÉ KVILDY.CAFÉ
  Česko Sport Restaurace Šumava

  KVILDY.CAFÉ

  Dovolená na horách je zdravým osvěžením všedních dnů. Na Šumavě ale můžete pookřát i jinak. Ve známé horské obci Kvilda vám energii dodá nejen vynikající káva, ale také další nabídka skvělého jídla a nápojů moderně zařízeného bistra s názvem Kvildy.Café.

  28. 08.2023

 • Každé restauraci dát kus své energie Každé restauraci dát kus své energie
  Česko Restaurace Praha Lidé

  Každé restauraci dát kus své energie

  Vlastnit v Praze vyhlášenou restauraci je v konkurenci gastroscény v městě nad Vltavou velký kumšt. Když máte ale takové restaurace rovnou tři, pak už se nabízí otázka, jak je to možné. My to víme. Za tímto úspěchem stojí neobyčejně nápaditý a pracovitý muž, pan Yuri Kolesnik, který nám přiblížil vznik všech svých netradičních podniků.

  21. 08.2023

Developed by MadFox design