PESTROBAREVNÝ PODZIM NA CHATEAU MCELY PESTROBAREVNÝ PODZIM NA CHATEAU MCELY

PESTROBAREVNÝ PODZIM NA CHATEAU MCELY

06. 10.2020

Mcelský zámek brzy romanticky zapadá listím a hosté si vychutnají nádhernou scenérii měnící se přírody při posledních hřejivých slunečních paprscích. K tomu prožijí nové zážitky s podzimním kalendářem akcí.Posíláme vám tipy na některé z nich.

TOP VÝBĚR

 23. – 25. října je připraven Jablečný víkend plný jablečných dobrot, moštů a jablečného vaření s šéfkuchařem Honzou Štěrbou.

28. října šéfkuchař Honza Štěrba představí své nové podzimní menu.

 30. října – 1. listopadu děti čeká novinka v podobě strašidláckého Halloweenského víkendu

 1. – 30. listopadu mohou hosté využít oblíbenou zvýhodněnou nabídku Listopadové romance.

 

6. – 8. listopadu proběhne druhý ročník Podzimního jógového Sletu bohyň pod vedením zkušené Jany Kyriakou, která mimo jiné pobízí se více smát a tančit tak, jako by se nikdo nedíval.

 11. – 15. listopadu bude zámkem vonět do zlatova vypečená Svatomartinská husička a nalévat Svatomartinské víno.  

 Na státní svátek v úterý 17. listopadu se budou hosté učit plést šálu při lekci pletení, kterou doplní kurz míchání parfému.

https://www.chateaumcely.cz/

Fotogalerie


Podobné články


 • Nové Lázně s puncem slavné historie Nové Lázně s puncem slavné historie
  Česko Luxus Hotel

  Nové Lázně s puncem slavné historie

  Mariánské Lázně lákají hosty nejen léčebnými kúrami, ale i překrásným prostředím. S bujarou přírodou a okrasnými parky se tu snoubí vzletná architektura konce 19. stol. Učaruje jí i pětihvězdičkové Nové Lázně Ensana Health Spa Hotel, které nabízí vedle luxusního ubytování i maximální dostupnou ozdravnou péči v největším historicky unikátním komplexu zasvěceném lázeňské léčbě.

  05. 10.2020

 • Celoroční Šupina pro štěstí Celoroční Šupina pro štěstí
  Česko Hotel Restaurace

  Celoroční Šupina pro štěstí

  Na známou tradici s rybí šupinkou pod talířem během štědrovečerní večeře se pomalu zapomíná. Zcela určitě se vám ale vybaví, až v Třeboni navštívíte zdejší vyhlášené rybí restaurace Šupina a Šupinka a jejich atraktivní apartmány. Po vzoru vánoční tradice na Vás po celý rok čeká útulné prostředí a hojnost skvělých zážitků.

  30. 09.2020

 • V Dolomitech léto nekončí V Dolomitech léto nekončí
  Hotel Svět

  V Dolomitech léto nekončí

  Zhluboka se nadechněte, zastavte čas a vychutnejte si krásu pozdního léta a zralé přírody na úchvatném místě uprostřed italských Alp. Ve výšce 1 800 metrů leží resort Forestis – zde naleznete duševní klid i řadu možností, pokud toužíte po aktivní dovolené.

  09. 09.2020

Developed by MadFox design