PESTROBAREVNÝ PODZIM NA CHATEAU MCELY PESTROBAREVNÝ PODZIM NA CHATEAU MCELY

PESTROBAREVNÝ PODZIM NA CHATEAU MCELY

06. 10.2020

Mcelský zámek brzy romanticky zapadá listím a hosté si vychutnají nádhernou scenérii měnící se přírody při posledních hřejivých slunečních paprscích. K tomu prožijí nové zážitky s podzimním kalendářem akcí.Posíláme vám tipy na některé z nich.

TOP VÝBĚR

 23. – 25. října je připraven Jablečný víkend plný jablečných dobrot, moštů a jablečného vaření s šéfkuchařem Honzou Štěrbou.

28. října šéfkuchař Honza Štěrba představí své nové podzimní menu.

 30. října – 1. listopadu děti čeká novinka v podobě strašidláckého Halloweenského víkendu

 1. – 30. listopadu mohou hosté využít oblíbenou zvýhodněnou nabídku Listopadové romance.

 

6. – 8. listopadu proběhne druhý ročník Podzimního jógového Sletu bohyň pod vedením zkušené Jany Kyriakou, která mimo jiné pobízí se více smát a tančit tak, jako by se nikdo nedíval.

 11. – 15. listopadu bude zámkem vonět do zlatova vypečená Svatomartinská husička a nalévat Svatomartinské víno.  

 Na státní svátek v úterý 17. listopadu se budou hosté učit plést šálu při lekci pletení, kterou doplní kurz míchání parfému.

https://www.chateaumcely.cz/

Fotogalerie


Podobné články


 • Kuba pod Eifelovkou Kuba pod Eifelovkou
  Styl Design Hotel Svět

  Kuba pod Eifelovkou

  Vskutku jedinečný zážitek na vás čeká, pokud do konce roku 2021 navštívíte metropoli Francie. Pařížský hotel Monte Christo se proměnil jen na čtyři měsíce v Casa particular – pravý soukromý kubánský hotýlek s názvem Eminente. Kreativní koncept potěší nečekanou nápaditostí a hlavně chutí nového kubánského rumu.

  03. 12.2021

 • Do Portugalska za dovolenou i novým domovem Do Portugalska za dovolenou i novým domovem
  Sport Hotel Golf Svět

  Do Portugalska za dovolenou i novým domovem

  Portugalsko své návštěvníky láká krásnými plážemi, kouzelnou architekturou a skvělými gurmánskými zážitky. Ve čtyřech významných portugalských městech je ale ještě něco navíc – prostorné apartmány, rodinné domy a krásné vily Martinhal, které kombinují všechny prvky dokonalého ubytování pro dovolenou, ale i dlouhodobý pobyt s naprostým soukromím a prvotřídními resortními službami. Díky individuálnímu přístupu si pobyt užijete na sto procent, ať už cestujete sami, s dětmi nebo partou přátel.

  25. 10.2021

 • Zimní start na ledovcích 
Rozjezdy pro hvězdy Zimní start na ledovcích 
Rozjezdy pro hvězdy
  Hotel Svět Lidé

  Zimní start na ledovcích Rozjezdy pro hvězdy

  Po letošním neklidném létě se jistě mnozí z nás těší na lyže. Kdo nechce čekat na první sníh, může vyrazit na ledovce. Čerstvý prašan umožnil 8. října rozjezd vleků jak na ledovci v Kaprunu, tak na Stubai. Oba ledovce zahajují novou zimní sezónu pestrým programem. I krátký pobyt v Alpách je naprosto ideální k načerpání nové energie.

  22. 10.2021

Developed by MadFox design