Oslavte Vánoce a konec roku
 s Moët & Chandon se speciální dárkovou edicí 
The Spark of Light Oslavte Vánoce a konec roku
 s Moët & Chandon se speciální dárkovou edicí 
The Spark of Light

Oslavte Vánoce a konec roku
s Moët & Chandon se speciální dárkovou edicí
The Spark of Light

25. 10.2022

Šampaňský dům Moët & Chandon o letošních Vánocích oslaví období radostných setkávání sérií dárkových boxů, které otevírají novou vzrušující kapitolu ve staleté historii obdarovávání a savoir-fête. Jsou to dárky, které ozdobí sváteční stůl, potěší členy rodiny i přátele, stanou se pokladem pro vášnivé sběratele, novou cestou za dobrodružstvím a objevováním pro ty, kteří Moët & Chandon ochutnají poprvé, nebo detailem, který rozzáří ty, kdo ho už dobře znají. Limitovaná nabídka dárkových krabic a kazet s motivem slavnostního ohňostroje dodá letošním svátkům tu pravou francouzskou jiskru.

 

U příležitosti oslav konce roku Moët & Chandon s potěšením představuje speciální dárkovou edici pro vánoční sezónu 2022, která umožní milovníkům a sběratelům šampaňského odnést si domů památku na legendární savoir-fête šampaňského domu. Dárkové balení The Spark of Light v klasické velikosti 75 cl zaujme svým zlatým designem s radostným motivem ohňostroje na bílém pozadí, který symbolizuje ukázky záře, která provázela ty nejvýjimečnější oslavy v celé historii Moët & Chandon. Moët & Chandon sváteční edicí oslavuje životní pouta, pospolitost a radostné oslavy, které jsou spojovány s velkolepostí a velkorysostí umění oslav šampaňského domu, známé jako „savoir-fête“. S Moët & Chandon se všechny společné chvíle s rodinou a přáteli vychutnávají naplno, ať už kdekoli. Protože to nejlepší místo, kde být, je spolu. Dárkové balení Moët & Chandon, nepřehlédnutelný klenot svátečního stolu i dokonalý dárek pro období oslav konce roku, zaručeně prozáří oslavy a potěší blízké. Limitovaná edice Moët & Chandon Holiday Season 2022 je dárkem, který promění každé setkání ve slavnostní okamžik. Láhev The Spark of Light bude k dispozici v omezeném počtu a exkluzivně během letošní sváteční sezóny.

Moët & Chandon – ikona oslav od roku 1743 Dlouhá historie velkolepých a slavnostních událostí udělala z Moët & Chandon světovou ikonu oslav již od roku 1743. Jedinečný styl šampaňského před staletími těšil na evropském královském dvoře a uchvátil Madame de Pompadour – důvěrnici krále Ludvíka XV. a bez nadsázky jednu z prvních světových influencerek. Na počátku 19. století se šampaňské Moët & Chandon servírovalo v Bílém domě a mělo tu čest být součástí korunovace Edwarda VII. a Alžběty II. Již od samého počátku šampaňský dům vyzýval svět k jiskřivé atmosféře a sdílení nezapomenutelných okamžiků. Když v roce 1977 otevřel své brány legendární noční klub Studio 54, Moët & Chandon se stal přípitkem New Yorku: čestným hostem na exkluzivním seznamu celebrit, které definovaly nablýskaný životní styl města té doby. V roce 1993 jeho šumění rozjasnilo cestu kolem světa ikonického horkovzdušného balónu, který dorazil zpět na zámek Versailles, v době 250. výročí šampaňského domu Moët & Chandon. Stejná atmosféra zažehla zvláštní záři v roce 2006 na osvětlené Soše svobody v New Yorku. V roce 2019 bylo 150. výročí Moët Impérial další jasným slavnostním milníkem v historii šampaňského domu. Tuto sváteční sezónu Moët & Chandon rozšíří své legendární savoir-fête, aby oslavil pospolitost. Moët & Chandon i nadále přináší jas a třpyt do radostných oslav všude po světě.

Fotogalerie


Podobné články


 • La Veranda představuje nové chutě
La Veranda představuje nové chutě
  Česko Restaurace Praha

  La Veranda představuje nové chutě

  La Veranda je jiná než ostatní fine diningové restaurace v Praze. Zde se již přes dvacet let podávají excelentní pokrmy, které jsou vždy dotažené do konce po chuťové i vizuální stránce. Tým restaurace La Veranda s majitelem Yurijem Kolesnikem dbá na celkový zážitek. Tedy interiér připomíná verandu francouzského stylu, kde se každý příchozí cítí jako doma. Pak ovšem nastupuje servis, který doma nepotkáte. Fantastický profesionální přístup je doslova dechberoucí. Směs všech těchto faktů a vjemů dělá z každé návštěvy restaurantu La Veranda dokonalý zážitek.

  22. 04.2024

 • Každé restauraci dát kus své energie Každé restauraci dát kus své energie
  Česko Restaurace Praha Lidé

  Každé restauraci dát kus své energie

  Vlastnit v Praze vyhlášenou restauraci je v konkurenci gastroscény v městě nad Vltavou velký kumšt. Když máte ale takové restaurace rovnou tři, pak už se nabízí otázka, jak je to možné. My to víme. Za tímto úspěchem stojí neobyčejně nápaditý a pracovitý muž, pan Yuri Kolesnik, který nám přiblížil vznik všech svých netradičních podniků.

  15. 04.2024

Developed by MadFox design