Ondřej Spodniak 
Předseda představenstva společnosti  Premiot Group, a.s. Ondřej Spodniak 
Předseda představenstva společnosti  Premiot Group, a.s.

Ondřej Spodniak
Předseda představenstva společnosti Premiot Group, a.s.

08. 08.2021

Investiční společnost Premiot Group založil spolu se svou ženou v roce 1999. I když se společnost za léta rozrostla, stále si zachovává atmosféru rodinného podniku. Možná i díky tomu, že se Ondřej Spodniak dokáže obklopit inovativními a inspirujícími kolegy, kteří dýchají za firmu. Z nich má v práci největší radost, v soukromí jej pak těší hlavně rodina a jeho hudební koníčky – hra na kytaru a bicí. Ostatně jeho nejoblíbenějším hudebním žánrem je rock. Oproti nejisté slávě hudebních hvězd však spatřuje úspěch v myšlenkách a dílech, která tu zůstanou dlouho po nás. Nejdále pracovně vycestoval do Hongkongu.

Jaký je váš nejsilnější zážitek z cest?

Golden triangl Barma-Thajsko-Laos, rok 2008, když mně a mé ženě vzali pasy v Barmě a zrušili nám víza do Thajska. V Barmě jsme poznali, že štěstí je stav mysli. Přestože tam probíhala válka s narkomafií, lidé byli vděční a šťastní, usmívali se na vás.

Bez čeho se na svých služebních/soukromých cestách neobejdete?

Cestuji poměrně na lehko. Na co ale nikdy nezapomenu, jsou boty na běhání.

Co ve vaší společnosti považujete za největší přednost?

V Premiotu stavíme na lidech, na důvěře a dlouhodobosti. Vítězíme ctí ne lstí.

Vaše společnost je podle vás úspěšná, protože

O Premiotu můžeme říci, že je to úspěšná firma, protože roste náš podíl na trhu, zvyšují se příjmy a profesionalizujeme se. Co není v pohybu, neroste a neposiluje, podle mě postupně umírá. Proto je potřeba každý den udělat konkrétní krok k naplnění zmíněných cílů. Toho, že se počítá jen a pouze výsledek, jsme si v Premiotu plně vědomi.

https://www.premiot.cz

Podobné články


 • Hagibor
Bydlete v harmonii s lesem Hagibor
Bydlete v harmonii s lesem
  Bydlení Česko Praha

  Hagibor Bydlete v harmonii s lesem

  Místo bývalého sportovního klubu Hagibor se začíná proměňovat v novou rezidenční a multifunkční čtvrť. Ta bude vynikat skvělou lokalitou, nadprůměrným množstvím zeleně, perfektně promyšlenými dispozicemi bytů a provedením ve vysoké standardu.

  07. 09.2021

 • Mayfair Park Residences London Mayfair Park Residences London
  Bydlení Luxus Hotel Svět

  Mayfair Park Residences London

  Patříte-li mezi ty, kteří uznávají v životě krásu jedinečnosti, pak si nenechte ujít pozvání do krásného souboru rezidencí, jež obohacují kolekci exkluzivních hotelů a rezidenčních sídel společnosti Dorchester. Název Mayfair Park Residences jasně odkazuje na výjimečnost nově přibyvších nemovitostí. Ta plyne mimo jiné také z adresy umístěné v jedné z nejznámějších části Londýna – Mayfair. Čtvrť plná muzeí a galerií se řadí mezi ty nejexkluzivnější.

  24. 08.2021

 • Neugraf: Ten pravý domov v srdci Smíchova Neugraf: Ten pravý domov v srdci Smíchova
  Bydlení Design Česko Praha

  Neugraf: Ten pravý domov v srdci Smíchova

  Díky svému geniu loci patří dnes Smíchov k nejvyhledávanějším pražským čtvrtím. Je centrem levého břehu Vltavy, je zde dostatek zeleně i perfektní zázemí pro každodenní život. Právě tady se dokončuje nový bytový projekt Neugraf inspirovaný rezidenčními projekty v Paříži či Londýně. Svým obyvatelům nabídne nadstandardně prostorné byty, terasy, soukromé wellness i hub pro práci či útulnou společnou střechu pokrytou zelení.

  26. 07.2021

Developed by MadFox design