Ondřej Spodniak 
Předseda představenstva společnosti  Premiot Group, a.s. Ondřej Spodniak 
Předseda představenstva společnosti  Premiot Group, a.s.

Ondřej Spodniak
Předseda představenstva společnosti Premiot Group, a.s.

08. 08.2021

Investiční společnost Premiot Group založil spolu se svou ženou v roce 1999. I když se společnost za léta rozrostla, stále si zachovává atmosféru rodinného podniku. Možná i díky tomu, že se Ondřej Spodniak dokáže obklopit inovativními a inspirujícími kolegy, kteří dýchají za firmu. Z nich má v práci největší radost, v soukromí jej pak těší hlavně rodina a jeho hudební koníčky – hra na kytaru a bicí. Ostatně jeho nejoblíbenějším hudebním žánrem je rock. Oproti nejisté slávě hudebních hvězd však spatřuje úspěch v myšlenkách a dílech, která tu zůstanou dlouho po nás. Nejdále pracovně vycestoval do Hongkongu.

Jaký je váš nejsilnější zážitek z cest?

Golden triangl Barma-Thajsko-Laos, rok 2008, když mně a mé ženě vzali pasy v Barmě a zrušili nám víza do Thajska. V Barmě jsme poznali, že štěstí je stav mysli. Přestože tam probíhala válka s narkomafií, lidé byli vděční a šťastní, usmívali se na vás.

Bez čeho se na svých služebních/soukromých cestách neobejdete?

Cestuji poměrně na lehko. Na co ale nikdy nezapomenu, jsou boty na běhání.

Co ve vaší společnosti považujete za největší přednost?

V Premiotu stavíme na lidech, na důvěře a dlouhodobosti. Vítězíme ctí ne lstí.

Vaše společnost je podle vás úspěšná, protože

O Premiotu můžeme říci, že je to úspěšná firma, protože roste náš podíl na trhu, zvyšují se příjmy a profesionalizujeme se. Co není v pohybu, neroste a neposiluje, podle mě postupně umírá. Proto je potřeba každý den udělat konkrétní krok k naplnění zmíněných cílů. Toho, že se počítá jen a pouze výsledek, jsme si v Premiotu plně vědomi.

https://www.premiot.cz

Podobné články


 • Projekt Green Village zahajuje prodej 2. etapy mimořádnou nabídkou Projekt Green Village zahajuje prodej 2. etapy mimořádnou nabídkou
  Bydlení Česko Golf

  Projekt Green Village zahajuje prodej 2. etapy mimořádnou nabídkou

  Koncept bydlení v přírodě společnosti Real-Threuhand s názvem Green Village otevírá přístup k nákupu 2. etapy moderních rodinných domů. Bydlení v blízkosti Benešova a přímo u golfového hřiště Konopiště se rozroste o 25 dalších nízkonákladových budov se zahradami a parkováním. Prvních pět domů je mimořádně možné pořídit za zvýhodněnou cenu.

  03. 05.2022

 • Townhousy v Šárce – nová etapa života Townhousy v Šárce – nová etapa života
  Bydlení Česko Luxus Praha

  Townhousy v Šárce – nová etapa života

  Místo zářící novou energií, i tak by se dal popsat Šárecký dvůr. A přitom zůstal v mnohém věrný kouzlu místa, jehož historie sahá staletí do minulosti. Historie se zde prolíná se současností a utvářet ji mohou i noví majitelé townhousů, které čekají na vizi šťastného domova svých budoucích majitelů.

  20. 04.2022

 • Unikátní bydlení v národním parku Unikátní bydlení v národním parku
  Bydlení Česko Šumava

  Unikátní bydlení v národním parku

  Přímo v srdci Šumavy vzniká jedinečný developerský projekt s názvem Gabreta. Svým vzhledem obohatí obec Prášily, kde noví majitelé bytů naleznou, kromě možného vstupu do wellness centra, také náležitou občanskou vybavenost a sportovní vyžití.

  28. 03.2022

Developed by MadFox design