Ondrej Spodniak 
Předseda představenstva společnosti  Premiot Group, a.s. Ondrej Spodniak 
Předseda představenstva společnosti  Premiot Group, a.s.

Ondrej Spodniak
Předseda představenstva společnosti Premiot Group, a.s.

08. 08.2021

Investiční společnost Premiot Group založil spolu se svou ženou v roce 1999. I když se společnost za léta rozrostla, stále si zachovává atmosféru rodinného podniku. Možná i díky tomu, že se Ondřej Spodniak dokáže obklopit inovativními a inspirujícími kolegy, kteří dýchají za firmu. Z nich má v práci největší radost, v soukromí jej pak těší hlavně rodina a jeho hudební koníčky – hra na kytaru a bicí. Ostatně jeho nejoblíbenějším hudebním žánrem je rock. Oproti nejisté slávě hudebních hvězd však spatřuje úspěch v myšlenkách a dílech, která tu zůstanou dlouho po nás. Nejdále pracovně vycestoval do Hongkongu.

Jaký je váš nejsilnější zážitek z cest?

Golden triangl Barma-Thajsko-Laos, rok 2008, když mně a mé ženě vzali pasy v Barmě a zrušili nám víza do Thajska. V Barmě jsme poznali, že štěstí je stav mysli. Přestože tam probíhala válka s narkomafií, lidé byli vděční a šťastní, usmívali se na vás.

Bez čeho se na svých služebních/soukromých cestách neobejdete?

Cestuji poměrně na lehko. Na co ale nikdy nezapomenu, jsou boty na běhání.

Co ve vaší společnosti považujete za největší přednost?

V Premiotu stavíme na lidech, na důvěře a dlouhodobosti. Vítězíme ctí ne lstí.

Vaše společnost je podle vás úspěšná, protože

O Premiotu můžeme říci, že je to úspěšná firma, protože roste náš podíl na trhu, zvyšují se příjmy a profesionalizujeme se. Co není v pohybu, neroste a neposiluje, podle mě postupně umírá. Proto je potřeba každý den udělat konkrétní krok k naplnění zmíněných cílů. Toho, že se počítá jen a pouze výsledek, jsme si v Premiotu plně vědomi.

https://www.premiot.cz

Podobné články


 • Vanguard
Stylové lofty v dominantě pražských Modřan 
Vanguard
Stylové lofty v dominantě pražských Modřan
  Bydlení Česko Praha

  Vanguard Stylové lofty v dominantě pražských Modřan

  Lofty zažívají v posledních letech boom. Patříte k jejich milovníkům? Autentické loftové bydlení, ale i originální prostory pro práci na vás čekají v bývalé továrně Microna, která se pod taktovkou PSN mění ve výjimečný projekt Vanguard. Ten už pomalu míří do finále, při koupi loftu typu shell & core si jej můžete již brzy převzít a pustit se do návrhu svého vysněného bydlení.

  02. 10.2023

 • Nápadité oživení Palmovky Nápadité oživení Palmovky
  Bydlení Česko Praha

  Nápadité oživení Palmovky

  Praha se proměňuje a nové byty vznikají téměř na celém jejím území. Některé adresy jsou ale mnohem lákavější než jiné. Takovou je i stále se rozvíjející oblast v Libni známá jako Palmovka. Společnost Real-Treuhand zde vsadila na originální architektonický návrh studia Aulík Fišer architekti a nabízí byty a komerční prostory v již zkolaudované Rezidenci Zenklova.

  15. 09.2023

 • Uvidím, čím ještě překvapím Uvidím, čím ještě překvapím
  Styl Design Luxus Lidé

  Uvidím, čím ještě překvapím

  Gordana Glass je světově uznávaná umělkyně, které učarovala práce se sklem. Její umělecké objekty jsou oceňovány jako vzácné dary pro významné osobnosti. Vedle toho se ale začala profilovat také jako interiérová designérka s nevšedními skleněnými objekty velkých rozměrů. Při příležitosti dalšího ročníku golfového turnaje našeho magazínu – 9. ročník Real- Treuhand & Travel Fever Golf Cup, pro nějž Gordana opět vytvořila originální trofeje – jsme ji požádali o rozhovor.

  09. 09.2023

Developed by MadFox design