Ochutnejte tisíc „W“ Ochutnejte tisíc „W“

Ochutnejte tisíc „W“

12. 10.2022

Pražská zákoutí skrývají nejedno milé překvapení. Mezi ně přibyl na Starém Městě nevšední podnik s tajemným názvem „W“ Restaurant & Whiskey Bar. Co se skrývá za jedním písmenkem, rozluštíte záhy. Poté co sejdete po dřevěných schodech, se ocitnete ve světě slavného nápoje jedinečného kouzla – whisky.

Upravený interiér restaurantu vás okamžitě pohltí útulnou atmosférou a leskem nespočtu nablýskaných lahví opojného nápoje. Nenechte se ale mýlit, nacházíte se skutečně v místě s vynikající především kuchyní. Přidejte k ní poučení o whisky jako takové, její rozmanitou chuť z destilérek různých oblastí, navíc lahodné doušky vynikajícího izraelského vína či namíchaných koktejlů a pochopíte velmi rychle filozofii celého podniku.

S tímto konceptem se majitelé pražského „W“ Restaurantu setkali v hlavním městě Izraele Tel Avivu a zcela si jej získal. Na nároží Maiselovy a Kaprovy ulice pak otevřeli po náročných úpravách rozsáhlých sklepních prostor pražskou verzi oblíbeného místa kombinujícího restauraci, bar a jednu z nejširších kolekcí whisky na světě.

Moderní středomořská kuchyně zahrnuje šťavnaté steaky a čerstvé ryby na speciálním grilu na dřevěné uhlí, ale i předkrmy, vegetariánské speciality a dezerty vytvořené přímo v restaurační kuchyni. Šéfkuchař „W“ Restaurantu navíc sestavil nabídkou jídel tak, aby podtrhly unikátní prostředí restaurace, chuť whisky či dobrého vína.

Druhů whisky zde najdete více než tisíc, lahví lemujících stěny restaurace pak téměř 1 600. Je tedy přirozené, že právě zde si můžete dopřát tu pravou degustaci whisky vedenou profesionálním expertem. O nápoji se dozvíte celou řadu zajímavostí a zjistíte, jak si jej správně vychutnávat a s jakými pokrmy také whisky nejlépe kombinovat.

„W“ Restaurant je jako stvořený nejen k příjemnému posezení s přáteli, ale také jako originální destinace pro soukromé akce – ať už firemní, nebo rodinné. Prostředí prodchnuté duchem whisky pojme až 144 hostů, má dva salonky a kvalitní audio/video systém. Může se navíc jako jeden z mála pražských restauračních prostorů pochlubit samostatným VIP vstupem pro maximální diskrétnost vybraných příchozích. 

https://www.wrbmprague.cz

Podobné články


 • LA VERANDA OSLAVÍ SILVESTR VELKOLEPĚ LA VERANDA OSLAVÍ SILVESTR VELKOLEPĚ
  Česko Restaurace Praha

  LA VERANDA OSLAVÍ SILVESTR VELKOLEPĚ

  Restaurace La Veranda přichystala na poslední den v roce úchvatné menu. Kosmopolitní kreativní tým si dal opravdu záležet a vznikl vytříbený chuťový koncert. La Veranda vítá hosty již 20 let. Svou historii promítá do současnosti ovšem neustále sleduje nejnovější kulinářské trendy. Vintage styl La Verandě sluší. Pyšní se historií, tradicí, jistotou kvalitního gastronomického zážitku a přitom jde neustále dopředu se vztyčenou hlavou. Mladý tým v kuchyni je tomu důkazem.

  24. 11.2022

 • Oslavte Vánoce a konec roku
 s Moët & Chandon se speciální dárkovou edicí 
The Spark of Light Oslavte Vánoce a konec roku
 s Moët & Chandon se speciální dárkovou edicí 
The Spark of Light
  Styl Svět Lidé

  Oslavte Vánoce a konec roku s Moët & Chandon se speciální dárkovou edicí The Spark of Light

  Šampaňský dům Moët & Chandon o letošních Vánocích oslaví období radostných setkávání sérií dárkových boxů, které otevírají novou vzrušující kapitolu ve staleté historii obdarovávání a savoir-fête. Jsou to dárky, které ozdobí sváteční stůl, potěší členy rodiny i přátele, stanou se pokladem pro vášnivé sběratele, novou cestou za dobrodružstvím a objevováním pro ty, kteří Moët & Chandon ochutnají poprvé, nebo detailem, který rozzáří ty, kdo ho už dobře znají. Limitovaná nabídka dárkových krabic a kazet s motivem slavnostního ohňostroje dodá letošním svátkům tu pravou francouzskou jiskru.

  25. 10.2022

Developed by MadFox design