Nový butikový hotel Saxonia v Karlových Varech Nový butikový hotel Saxonia v Karlových Varech

Nový butikový hotel Saxonia v Karlových Varech

27. 07.2023

Centrum světoznámého lázeňského města zdobí nový luxusní čtyřhvězdičkový butikový hotel Saxonia. Dokonalé umístění, jedinečný italský design, skvělé snídaně a vytříbené služby ho staví do přední linie ubytování v Karlových Varech.

Boutique Hotel Saxonia se nachází jen 200 metrů od Tržní a 300 metrů od Mlýnské kolonády. Díky skvělé poloze mají hosté snadný přístup k nejvýznamnějším karlovarským památkám, jako jsou kolonády a léčivé prameny. Hotel zároveň sousedí s bohatou zelení lázeňských lesů, což je výhodné zejména pro zdravotní procházky, poznávací turistiku, populární Nordic Walking a také pro výlety na kole.

Jedinečnost Karlových Varů mimo jiné spočívá právě ve spojení přírodních léčebných zdrojů a okolní zalesněné krajiny. Najdeme v ní na 180 kilometrů značených a upravených cest, stezek a pěšin s často neopakovatelnými výhledy na Karlovy Vary. V nich zas sklízí neutuchající úspěch Vřídlo ve Vřídelní kolonádě. Někdy tryská až do výšky 12 metrů, odtud je možné navštívit i podzemí vřídla. Nejikoničtější je však Mlýnská kolonáda s 6 prameny.

Hosty Karlových Varů vítá rodinný hotel Saxonia ve zcela nově upravených interiérech, jež v sobě snoubí spojení moderního italského designu s butikovým stylem a útulným prostředím elegantního domova současnosti. Jednotlivé detaily byly pečlivě navrženy s cílem vytvořit pro hosty nezapomenutelný pobyt.

Každá ze čtyř kategorií pokojů nabízí vysokou úroveň pohodlí a komfortu. Všechny ubytovací prostory jsou vybaveny luxusním italským nábytkem a klimatizací. Čtyřlůžkový superior poskytuje dostatek místa pro celou rodinu. Samozřejmostí je minibar, rychlovarná konvice, trezor a mnoho dalšího.

Pobyt v Boutique Hotel Saxonia je záměrně už od počátku prvních návrhů hotelu koncipován jako místo pro odpočinek bez starostí. Proto také nabízejí službu Concierge a součástí ubytování jsou rovněž bohaté snídaně podávané v italském stylu formou bufetu.

V dohledné době bude v hotelu otevřeno wellness, kde se budou moci hosté ponořit do relaxace a péče o sebe. Součástí lázeňské péče bude množství procedur s osvědčenými účinky, jako jsou oxygenoterapie, vodoléčba, lymfodrenáž, inhalace, pneumopunktura, parafín na ruce, magnetoterapie, elektroléčba a přirozeně i klasické a reflexní masáže.

https://www.hotel-saxonia.cz

Podobné články


Developed by MadFox design