MCELY SUMMER CLUB MCELY SUMMER CLUB

MCELY SUMMER CLUB

23. 08.2020

Prázdniny jsou v plném proudu a relaxační zóna u přírodního koupacího jezírka v samém srdci pětihektarové zámecké zahrady se mění v Mcely Summer Club, poskytující mcelskou laskavou péči, pohodlí k letnímu bezstarostnému lenošení, koupání a opalování na pozadí kosmopolitních doplňků ikonické módní značky DSQUARED2.

 Kovaná brána Chateau Mcely se pomalu otevírá a s ní i vstup do oázy klidu a hloubkového odpočinku uprostřed Svatojiřského lesa, do jednoho velikého spa. Terapie, masáže s čistě přírodní kosmetikou Mcely Bouquet, jejíž zakladatelkou je majitelka zámku Inéz Cusumano a oddech v Mcely Summer Club je neodmyslitelně spojen s prožitkem, stejně jako gurmánský zážitek v restauraci Piano Nobile či romantické přenocování.

 Jen si to představte… Jste obklopeni letní zelení, květinami a vůní louky, sestupujete dolů do parku a vaším očím neunikne biotopické jezírko s oblázkovou pláží a krásnými průhledy lákající k osvěžení zasazené do scenérie Medového altánku určeného k blahodárným masážím, saunového domečku a venkovní vířivky. Clubu vévodí stylová Cabana s barem s nabídkou Champagne Billecart Salmon, Champagne koktejlů, dalších nápojů, ručně vyráběných nanuků Lunar a lehké zeleniny s dipy. Měkké plážové osušky, lehátka a další doplňky luxusní italské značky DSQUARED2 se postarají o to, aby byl váš prožitek ještě intenzivnější. O váš dokonalý servis se stará „beach boy“ oblečený v nejnovější kolekci DSQUARED2. Bude vám neustále na blízku a zajistí vám maximální pohodlí, vy si užíváte této nádherné atmosféry. Prostě si užíváte bezstarostného léta.

 

Luxusní italská značka DSQUARED2, v jejíž čele stojí více než 25 let kanadská dvojčata s italskými kořeny Dean a Dan Catenovi, se proslavila neotřelým, někdy až drzým stylem, který se v posledních letech těší masivní pozornosti stále širšího módního publika. DSQUARED2 jsou rafinované tkaniny, výjimečné zdobení a moderní urbanistická kombinace vytvářející odvážné kolekce pro ty, kteří touží po moderní sofistikovanosti s vlastním postojem. Aktuální kolekce bude od září k dostání v butiku DSQUARED2 (adresa Pařížská 28, Praha 1), který patří do portfolia společnosti Luxury Brand Management a. s.

https://www.chateaumcely.cz/

Fotogalerie


Podobné články


 • V Dolomitech léto nekončí V Dolomitech léto nekončí
  Hotel Svět

  V Dolomitech léto nekončí

  Zhluboka se nadechněte, zastavte čas a vychutnejte si krásu pozdního léta a zralé přírody na úchvatném místě uprostřed italských Alp. Ve výšce 1 800 metrů leží resort Forestis – zde naleznete duševní klid i řadu možností, pokud toužíte po aktivní dovolené.

  09. 09.2020

 • Apartmán Aurelio Apartmán Aurelio
  Bydlení Luxus Šumava

  Apartmán Aurelio

  Exkluzivní zázemí pro výlety Šumavou Na Šumavě je stále co objevovat. Její přírodní krásy můžete mít na dosah ruky, a přitom si zároveň užívat exkluzivní pohodlí moderně vybavené horského apartmánu. Právě takový najdete kousek za známou obcí Srní, v její části Srní–Mechov.

  11. 08.2020

 • Dovolená plná adrenalinu i harmonie Dovolená plná adrenalinu i harmonie
  Hotel Léto Svět

  Dovolená plná adrenalinu i harmonie

  Nemůžete se dočkat, až vyrazíte na dovolenou za hranice? Jednou z prvních možností bude nejspíš Rakousko. Jen pár hodin jízdy autem od našich hranic se nachází region Saalfelden Leogang, místo pověstné výjimečně krásnou přírodou, kde se ostré horské štíty tyčí nad travnatými pastvinami a malebné cesty jako pavučiny křižují opojně vonící louky. Až vás turistika či cyklistika unaví, necháte se hýčkat masážemi, saunami, plaváním v jezírcích a se západem slunce zasednete k romantické večeři.

  07. 08.2020

Developed by MadFox design