La Veranda představuje nové chutě
La Veranda představuje nové chutě

La Veranda představuje nové chutě

22. 04.2024

La Veranda je jiná než ostatní fine diningové restaurace v Praze. Zde se již přes dvacet let podávají excelentní pokrmy, které jsou vždy dotažené do konce po chuťové i vizuální stránce. Tým restaurace La Veranda s majitelem Yurijem Kolesnikem dbá na celkový zážitek. Tedy interiér připomíná verandu francouzského stylu, kde se každý příchozí cítí jako doma. Pak ovšem nastupuje servis, který doma nepotkáte. Fantastický profesionální přístup je doslova dechberoucí. Směs všech těchto faktů a vjemů dělá z každé návštěvy restaurantu La Veranda dokonalý zážitek.

Kuchařský tým si zakládá na čerstvosti surovin, tudíž menu mění dle aktuální dostupnosti. Za zmínku se nově na menu v předkrmech objevil Bílý chřest s kozím tvarohem, ořechy, křepelčím vejcem a houbami. Hlavní jídla obohatil Lososovitý pstruh s bílým chřestem, uzenými mušlemi a bílou rajčatovou omáčkou. Dezerty nově doplnila Tartaletka s citrónovým krémem, marinovaným fenyklem a sorbetem z kerblíku.

Jedinečná příležitost ochutnat něco báječného, kdy jsou chutě propracované do absolutního detailu, navíc v příjemném prostředí a s výtečným servisem. To je La Veranda.

https://laveranda.cz

Podobné články


 • Předkrmová La Veranda
Předkrmová La Veranda
  Restaurace Praha

  Předkrmová La Veranda

  Restaurant La Veranda mění menu dle dostupnosti jednotlivých sezónních surovin. Vždy nějaký pokrm z menu nadobro zmizí a nový se objeví. Tentokrát se udály změny především v předkrmech.

  21. 05.2024

 • Babiččina zahrada stěhuje kuchyň Babiččina zahrada stěhuje kuchyň
  Česko Restaurace Praha

  Babiččina zahrada stěhuje kuchyň

  Babiččina zahrada je stavení v Průhonicích, kde pod jednou střechou lze nalézt restauraci, konferenční světnici a malý pension. Hlavní dominantou je ovšem část mimo střechu, a to zahrada. Malé altánky, které nabízí každému stolu absolutní soukromí a jeden velký, pro ty, kteří holdují restauračnímu ruchu.

  13. 05.2024

Developed by MadFox design