LA VERANDA OSLAVÍ SILVESTR VELKOLEPĚ LA VERANDA OSLAVÍ SILVESTR VELKOLEPĚ

LA VERANDA OSLAVÍ SILVESTR VELKOLEPĚ

24. 11.2022

Restaurace La Veranda přichystala na poslední den v roce úchvatné menu. Kosmopolitní kreativní tým si dal opravdu záležet a vznikl vytříbený chuťový koncert. La Veranda vítá hosty již 20 let. Svou historii promítá do současnosti ovšem neustále sleduje nejnovější kulinářské trendy. Vintage styl La Verandě sluší. Pyšní se historií, tradicí, jistotou kvalitního gastronomického zážitku a přitom jde neustále dopředu se vztyčenou hlavou. Mladý tým v kuchyni je tomu důkazem.

Silvestr v La Verandě začíná hravě. Po usednutí host dostane perlivý welcome drink. Poté následuje Amuse bouche, který je překvapením a je opravdu na co se těšit. Další chod je neuvěřitelně intenzivní a přesto lehký. Stracciatella, avokádo, lískové ořechy a maracuja, je předkrmem, který stimuluje chuťové pohárky a díky němu jsou další chody povýšené. Hned ten následující je tomu důkazem. Telecí brzlík, foie gras, krvavý pomeranč, perník a smržové velouté. Nebylo by to dokonalé menu bez polévky, proto samozřejmě nechybí Kaštanová polévka, mrkev a kapusta. Hlavní chod je ve dvou variantách, a to Mořský vlk, kadaif, kalamáry, černá čočka, romanesco nebo Hovězí flank steak us prime, choron omáčka, bramborové pyré, lanýž. Záleží na každém, kterým masovým směrem se vydá, jedno je jisté, oba směry jsou fantastické. Po takové chuťové přehlídce musí přijít sorbet, který pomůže vše vstřebat. Sladkou tečkou na závěr je Makronka xxl, hnědé máslo, brusinky.

„Silvestrovské menu jsme pojali světově. Je to takový ohňostroj chutí, který vzplane u nás. Kousek Itálie, Francie a taky trošku USA. La Veranda byla a je místem, kde se žije s přesahem,“ dodává majitel Yurij Kolesnik. Kdo chce zažít výjimečný poslední večer v roce, měl by si rychle udělat rezervaci v La Veranda. Počet míst je omezen.

Cena menu na osobu: 3750 Kč

La Veranda, Elišky Krásnohorské 10/2, Praha 1 - Josefov

https://laveranda.cz

Fotogalerie


Podobné články


  • Oslavte Vánoce a konec roku
 s Moët & Chandon se speciální dárkovou edicí 
The Spark of Light Oslavte Vánoce a konec roku
 s Moët & Chandon se speciální dárkovou edicí 
The Spark of Light
    Styl Svět Lidé

    Oslavte Vánoce a konec roku s Moët & Chandon se speciální dárkovou edicí The Spark of Light

    Šampaňský dům Moët & Chandon o letošních Vánocích oslaví období radostných setkávání sérií dárkových boxů, které otevírají novou vzrušující kapitolu ve staleté historii obdarovávání a savoir-fête. Jsou to dárky, které ozdobí sváteční stůl, potěší členy rodiny i přátele, stanou se pokladem pro vášnivé sběratele, novou cestou za dobrodružstvím a objevováním pro ty, kteří Moët & Chandon ochutnají poprvé, nebo detailem, který rozzáří ty, kdo ho už dobře znají. Limitovaná nabídka dárkových krabic a kazet s motivem slavnostního ohňostroje dodá letošním svátkům tu pravou francouzskou jiskru.

    25. 10.2022

Developed by MadFox design