Kulinářský cestopis v centru Prahy Kulinářský cestopis v centru Prahy

Kulinářský cestopis v centru Prahy

15. 09.2020

Cestovat se dá různě. Můžete jednotlivé země projíždět autem, prolétávat jimi ve své fantazii, číst si o nich cestopisy a vedle dalších možností také vyzkoušet jako „dopravní prostředek“ svůj jazyk. Zní to až neuvěřitelně, ale právě v restauraci La Veranda v ulici Elišky Krásnohorské na vás právě takové cestovatelsko-kulinářské zážitky čekají. Nechte se hýčkat rozmanitými chutěmi podniku, který je špičkou ve svém oboru.

Jen kousek od Pařížské ulice se nachází restaurace, která vás k návštěvě zláká už svým útulným prostředím. Jako byste navštívili své dobré známé někde na jihu Evropy. A vězte, že takového setkání litovat nebudete. Potěšíte totiž nejen oko, ale především své chuťové pohárky a přirozeně i čich nádhernou vůní všelijakých pokrmů.

Lidé z La Verandy doslova milují gastronomii. Cestují po světě a na svých cestách hledají nejlepší místní speciality. Ty upraví, dodají jim moderní „dotek“ a pak je představí ve svém menu. Na vše dohlíží skvělý šéfkuchař Radek David. Je přirozené, že při tak čilém pátrání po světových lahůdkách nemůže zůstat u neměnné nabídky. Menu se tak během roku několikrát proměňuje.

Nebojte se ale, že byste se v něm ztratili. Je přehledné, neboť v La Verandě sází hlavně na kvalitu. Můžete tak vybírat z cca čtyř předkrmů, čtyř hlavních jídel a tří dezertů. Co třeba začít pečenými kachními játry foie gras s karamelizovanými jablky, malinami a kořeněným glazé, jako hlavní chod vybrat hovězí pupek s liškami, gratinovanými brambory a omáčkou z červeného vína a černého pepře a hody zakončit parfaitem z yuzu a limetek s karamelizovanými meruňkami, broskvemi a meruňkovým pyré?

MY TO TADY MILUJEME UŽ VÍCE NEŽ DESET LET!

https://www.laveranda.cz/cs/o-nas/

Fotogalerie


Podobné články


 • VALENTÝNSKÉ MENU PAR EXCELLENCE VALENTÝNSKÉ MENU PAR EXCELLENCE
  Česko Restaurace Praha

  VALENTÝNSKÉ MENU PAR EXCELLENCE

  Restaurace La Veranda rok, co rok již dvacet let připravuje valentýnské menu a letos tomu není jinak. Každoroční jistota na to nejlepší, co hlavní město nabízí. Neotřelé kombinace, které vždy překvapí, avšak vždy je citelná hlavní chuťová linka. Kvalitní suroviny, profesionální servis a přívětivé až domácí prostředí uprostřed centra Prahy.

  30. 01.2023

 • ELEGANTNÍ ZVĚŘINOVÉ HODY ELEGANTNÍ ZVĚŘINOVÉ HODY
  Česko Restaurace Praha

  ELEGANTNÍ ZVĚŘINOVÉ HODY

  Počátek února bude patřit zvěřinovým hodům. Kde? Vyhlášená restaurace La Veranda, která letos oslavila krásných 20 let na vysoké české gastronomické scéně, svědomitě plní gurmánský kalendář. Od 7.-13.2.2023 si kuchařský tým připravil zvěřinové hody v elegantním a nadčasovém podání.

  24. 01.2023

 • Vína, která vyhrávají Vína, která vyhrávají
  Česko Restaurace Svět Lidé

  Vína, která vyhrávají

  Jak si vybrat to nejlepší víno pro pečlivě chystanou příležitost? V takovou chvíli je dobrá rada nad zlato. I proto vznikl web Víno pro Vás. Shromažďuje výběr toho nejlepšího z vybraných vinařství. Dokladem je velký úspěch na soutěži Prague Wine Trophy.

  29. 12.2022

Developed by MadFox design