Kulinářský cestopis v centru Prahy Kulinářský cestopis v centru Prahy

Kulinářský cestopis v centru Prahy

15. 09.2020

Cestovat se dá různě. Můžete jednotlivé země projíždět autem, prolétávat jimi ve své fantazii, číst si o nich cestopisy a vedle dalších možností také vyzkoušet jako „dopravní prostředek“ svůj jazyk. Zní to až neuvěřitelně, ale právě v restauraci La Veranda v ulici Elišky Krásnohorské na vás právě takové cestovatelsko-kulinářské zážitky čekají. Nechte se hýčkat rozmanitými chutěmi podniku, který je špičkou ve svém oboru.

Jen kousek od Pařížské ulice se nachází restaurace, která vás k návštěvě zláká už svým útulným prostředím. Jako byste navštívili své dobré známé někde na jihu Evropy. A vězte, že takového setkání litovat nebudete. Potěšíte totiž nejen oko, ale především své chuťové pohárky a přirozeně i čich nádhernou vůní všelijakých pokrmů.

Lidé z La Verandy doslova milují gastronomii. Cestují po světě a na svých cestách hledají nejlepší místní speciality. Ty upraví, dodají jim moderní „dotek“ a pak je představí ve svém menu. Na vše dohlíží skvělý šéfkuchař Radek David. Je přirozené, že při tak čilém pátrání po světových lahůdkách nemůže zůstat u neměnné nabídky. Menu se tak během roku několikrát proměňuje.

Nebojte se ale, že byste se v něm ztratili. Je přehledné, neboť v La Verandě sází hlavně na kvalitu. Můžete tak vybírat z cca čtyř předkrmů, čtyř hlavních jídel a tří dezertů. Co třeba začít pečenými kachními játry foie gras s karamelizovanými jablky, malinami a kořeněným glazé, jako hlavní chod vybrat hovězí pupek s liškami, gratinovanými brambory a omáčkou z červeného vína a černého pepře a hody zakončit parfaitem z yuzu a limetek s karamelizovanými meruňkami, broskvemi a meruňkovým pyré?

MY TO TADY MILUJEME UŽ VÍCE NEŽ DESET LET!

https://www.laveranda.cz/cs/o-nas/

Fotogalerie


Podobné články


 • Prezident, který láká k odpočinku Prezident, který láká k odpočinku
  Česko Sport Hotel Restaurace

  Prezident, který láká k odpočinku

  Návštěva Karlových Varů je vždy jedinečným zážitkem. O tom by mohlo vyprávět nepřeberné množství jejich návštěvníků, včetně známých osobností a vládců. Jeden Prezident zde dokonce sídlí. Najdete jej jen kousek od hlavní kolonády. Luxury Spa & Wellness Hotel Prezident patří mezi nejmladší karlovarské hotely, a i když je postavený teprve nedávno, nabízí mnoha lety osvědčenou lázeňskou péči pod dohledem těch nejzkušenějších odborníků. Pokud hledáte místo k dokonalému odpočinku na pár dní nebo si chcete dopřát skutečný lázeňský pobyt, je hotel Prezident****S skvělou volbou!

  22. 09.2021

 • Falkensteiner Spa Resort Mariánské Lázně Falkensteiner Spa Resort Mariánské Lázně
  Česko Sport Hotel Restaurace Lidé

  Falkensteiner Spa Resort Mariánské Lázně

  Po 15 letech úspěšného provozu prošel letos hotel rozsáhlou rekonstrukcí. Všechny pokoje jsou vybaveny v moderním a elegantním stylu. Nechybí ani pokoje s terasou, kde si můžete vychutnat svoji ranní kávu na lehátku s výhledem do hotelové zahrady. Nově byly zařízeny i rodinné pokoje se dvěma oddělenými ložnicemi a dvěma samostatnými koupelnami. Nejen díky těmto změnám je Falkensteiner Spa Resort Mariánské Lázně nově součástí Premium Collection, exkluzivní skupiny deseti výběrových hotelů, zářících v třicetičlenné hotelové rodině Falkensteiner.

  10. 09.2021

Developed by MadFox design